Įkraunama...
Įkraunama...

Santuoka bažnyčioje-

QUOTE(agnite @ 2010 01 10, 23:53)
nuostabus dalykas prisiekti meilę žmogui Dievo akivaizdoj  wub.gif  smile.gif


Bet juk Dievas yra visur, ne tik bažnyčioj, kur beprisiektum, vistiek tai bus Dievo akivaizdoj...

Mes bažnyčioj nesituokėm. Bet prisiekėm vienas kitam Dievo akivaizdoje. Ir tam mums jokių tarpininkų nereikėjo.
Atsakyti
Tuokčiausi (jei bus lemta biggrin.gif ) tik bažnyčioje, nes santuokų rūmai man kelia pasibaisėjimą visais atžvilgiais (kalbom, aplinka, pigiu putojančiu vynu ir t.t.).
Atsakyti
QUOTE(laisla @ 2010 01 13, 23:45)
Tuokčiausi (jei bus lemta  biggrin.gif ) tik bažnyčioje, nes santuokų rūmai man kelia pasibaisėjimą visais atžvilgiais (kalbom, aplinka, pigiu putojančiu vynu ir t.t.).

net nebudama tikinti?
hmm..
Atsakyti
Mano suvokimu tuoktis bažnyčioje reikia jei esi religingas o jei paskutinį kartą lankeis bažnyčioje per savo paties krikštą kūdikystėje, tai... apsimetinėjimas kažkoks gaunasi, ar staiga vestuvių dieną mąstymas pasikeičia, jei niekad nėjai į bažnyčią, nepripažįsti išpažinties, apskritai niekad nemąstei apie savo santykį su religija, tai koks čia cirkas eiti į bažnyčią tuoktis?!!! Vien todėl, kad ten aplinka gražesnė ir iškilmingesnė? tik dėl to?
Ir kokioj ,,dievo akivaizdoj'' prisiekti meilę, jei dievu netiki? Ar staiga pajausi dievo buvimą jei iki tol nejautei?

Atsakyti
QUOTE(MELETA*** @ 2010 01 14, 14:19)
Mano suvokimu tuoktis bažnyčioje reikia jei esi religingas o jei paskutinį kartą lankeis bažnyčioje per savo paties krikštą kūdikystėje, tai... apsimetinėjimas kažkoks gaunasi, ar staiga vestuvių dieną mąstymas pasikeičia, jei niekad nėjai į bažnyčią, nepripažįsti išpažinties, apskritai niekad nemąstei apie savo santykį su religija, tai koks čia cirkas eiti į bažnyčią tuoktis?!!! Vien todėl, kad ten aplinka gražesnė ir iškilmingesnė? tik dėl to?
Ir kokioj ,,dievo akivaizdoj'' prisiekti meilę, jei dievu netiki? Ar staiga pajausi dievo buvimą jei iki tol nejautei?


Turiu pažįstamą porą. Vyrukas tik krikštytas buvo kūdikystėj, mergina net nekrikštyta. Prieš vestuves kelios dienos pasikrikštijo, komunijas paėmė ir susituokė bažnyčioj.

Sakyčiau dėl mados...
Atsakyti
QUOTE(Jazza @ 2010 01 11, 14:18)
Bet juk Dievas yra visur, ne tik bažnyčioj, kur beprisiektum, vistiek tai bus Dievo akivaizdoj...

Mes bažnyčioj nesituokėm. Bet prisiekėm vienas kitam Dievo akivaizdoje. Ir tam mums jokių tarpininkų nereikėjo.

Galim ir nebūtinai bažnyčioj, kunigas santuoką gali laiminti bet kur smile.gif
Papildyta:
QUOTE(MELETA*** @ 2010 01 14, 14:19)
Mano suvokimu tuoktis bažnyčioje reikia jei esi religingas o jei paskutinį kartą lankeis bažnyčioje per savo paties krikštą kūdikystėje, tai... apsimetinėjimas kažkoks gaunasi, ar staiga vestuvių dieną mąstymas pasikeičia, jei niekad nėjai į bažnyčią, nepripažįsti išpažinties, apskritai niekad nemąstei apie savo santykį su religija, tai koks čia cirkas eiti į bažnyčią tuoktis?!!! Vien todėl, kad ten aplinka gražesnė ir iškilmingesnė? tik dėl to?
Ir kokioj ,,dievo akivaizdoj'' prisiekti meilę, jei dievu netiki? Ar staiga pajausi dievo buvimą jei iki tol nejautei?


Aš nesilankau bažnyčioje tiek dažnai, kiek reiktų, tačiau Dievu tikiu. Kas sakė kad negalima melstis namie? Ar toje vietoje kurioje tau patinka? Man nepatinka bažnyčioje besirenkančios bobulės, perdėtai pamaldūs žmonės, nes jie mane trikdo savo žvilgsniais ar net nurodymais kaip man privalu elgtis tame pastate. Taip buvo nutikę ne kartą, todėl į bažnyčią einu tuomet, kai nevyksta jokios pamaldos, kai nėra žmonių ir galiu viena pati pabūti ten su savo mintimis.
Nematau nieko blogo, kad žmonės tuokiasi bažnyčioje, nors ir nepropaguoja nuolatinio lankymosi joje. Svarbiausia tikėjimas viduje smile.gif
Atsakyti
Va būtent - svarbu viduje turėti tą tikėjimą. Žinoma galima melstis ir ne bažnyčioje, bet jei nesimeldi niekad ir niekur. Jei apskritai to šventumo pojūčio nėra, tikėjimo nėra, kam tada santuoka bažnyčioje? O tokių ten besituokinčių yra nemažai.
Atsakyti
QUOTE(laisla @ 2010 01 13, 23:45)
Tuokčiausi (jei bus lemta  biggrin.gif ) tik bažnyčioje, nes santuokų rūmai man kelia pasibaisėjimą visais atžvilgiais (kalbom, aplinka, pigiu putojančiu vynu ir t.t.).


kiek zinau, tai koki atsinesit (pigu ar brangu),tai toki ir gersit.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2010 01 17, 21:48)
kiek zinau, tai koki atsinesit (pigu ar brangu),tai toki ir gersit.


Tai kad ne. Kurį laiką jau įsigaliojęs nutarimas, kad draudžiama gerti alkoholinius gėrimus santuokų rūmuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2010 01 15, 14:27)
Galim ir nebūtinai bažnyčioj, kunigas santuoką gali laiminti bet kur  smile.gif


Kunigo palaiminimas man nereikalingas schmoll.gif O Dievas gali palaiminti santuoką ir be kunigo pagalbos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazza: 18 sausio 2010 - 12:07
del tradiciju issaugojimo baznycioje tuokiamasi ir dar del kaiko ..svajoju wub.gif
Atsakyti
Tuokėmės bažnyčioj, nes būtų bobutė numirus mano... O dabar...Dabar viską pakartočiau lygiai taip pat... blush2.gif
Atsakyti