Įkraunama...
Įkraunama...

Santuoka bažnyčioje-

QUOTE(agnite @ 2010 01 15, 14:27)
Galim ir nebūtinai bažnyčioj, kunigas santuoką gali laiminti bet kur  smile.gif
Papildyta:
Aš nesilankau bažnyčioje tiek dažnai, kiek reiktų, tačiau Dievu tikiu. Kas sakė kad negalima melstis namie? Ar toje vietoje kurioje tau patinka? Man nepatinka bažnyčioje besirenkančios bobulės, perdėtai pamaldūs žmonės, nes jie mane trikdo savo žvilgsniais ar net nurodymais kaip man privalu elgtis tame pastate. Taip buvo nutikę ne kartą, todėl į bažnyčią einu tuomet, kai nevyksta jokios pamaldos, kai nėra žmonių ir galiu viena pati pabūti ten su savo mintimis.
Nematau nieko blogo, kad žmonės tuokiasi bažnyčioje, nors ir nepropaguoja nuolatinio lankymosi joje. Svarbiausia tikėjimas viduje smile.gif

Sutinku su agnites zodziais 4u.gif
As esu tikinti, bet baznycioje lankausi retai, bet nereiskia, kad nesimeldziu, su Dievu galima kalbetis bet kur ir bet kada.
Su vyru santuokoje esam jau 8 metus- susituokem metrikacijos biure, taciau kuo toliau gyvenam, tuo labiau noriu sutvirtinti savo santuoka baznycioje, manau jau pribrendom sitokiai santuokai ir tvirtai pries dieva galime prisipazinti meileje.
Kogero jei pries 8 metus butumem susituoke baznycioje, tokia baznytine santuoka man nebutu svarbi.
Atsakyti
as taip pat nesilankau daznai baznycioje, bet tai nereiskia kad netikiu.. Zinau, kad tikrai tuoksiuosi baznycioje, nes mano nuomone tik baznycioje ta santuoka yra susieta amziams wub.gif nes baznycioje juk gali tik viena karta tuoktis, o metrikacijos skyriuje susituoki, issiskiri ir vel varai tuoktis.. man ne taip tikra kaip baznycioje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(viride @ 2010 01 09, 01:29)
Pritariu  drinks_cheers.gif
Papildyta:

Taip pat pritariu  drinks_cheers.gif
Papildyta:
Apskritai, didesnė dalis porų labai atsainiai žiūri į santuoką bažnyčioje. Dėl ko, o vat bent jau dėl to, kad neįsigilina į priesaikos žodžius (bent jau..)... Juk prisiekiama: ir džiaugsme ir varge, ir laimėje ir nelaimėje, ir turte ir skurde.... ir t.,t.t.t... o kas šiai dienai prisimena tuos žodžius ????? bent jau tai suvokę, manau, poros rečiau skirtusi..  g.gif  mirksiukas.gif


Arba rečiau tuoktūs smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Sudomino ir mane ši temelė, nes planuojame greitu laiku susituokti, tik pas mus situacija kiek kėbloka blink.gif

Aš esu katalikė, o jis provoslavas. Aš norėčiau santuokos bažnyčioje, nes esu tikinti, dažnai kalbuosi su Dievu (nesu nuolatinė Bažnyčios lankytoja ir bendrauju savaip). Aš krikštyta ir komuniją priėmusi. Norėjau apskritai sužinoti ar įmanoma mūsų atveju santuoka bažnyčioje?

Kai kurie pažįstami sako, kad norint tuoktis bažnyčioje vienam iš mūsų reikia keisti tikėjimą, bet manau, kad būtų neteisinga reikalauti, jog jis priimtų mano tikėjimą arba aš jo (dar suprasčiau, jei vienas iš mūsų būtų netikintis).

O dar neišmanau vieno dalyko: jei pora neima šliūbo, ar gali krikštyti savo vaikus? O gal tai visai nesusiję? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Princese_Leja @ 2010 01 25, 16:20)
Sveikos,

Sudomino ir mane ši temelė, nes planuojame greitu laiku susituokti, tik pas mus situacija kiek kėbloka  blink.gif 

Aš esu katalikė, o jis provoslavas. Aš norėčiau santuokos bažnyčioje, nes esu tikinti, dažnai kalbuosi su Dievu (nesu nuolatinė Bažnyčios lankytoja ir bendrauju savaip). Aš krikštyta ir komuniją priėmusi. Norėjau apskritai sužinoti ar įmanoma mūsų atveju santuoka bažnyčioje?

Kai kurie pažįstami sako, kad norint tuoktis bažnyčioje vienam iš mūsų reikia keisti tikėjimą, bet manau, kad būtų neteisinga reikalauti, jog jis priimtų mano tikėjimą arba aš jo (dar suprasčiau, jei vienas iš mūsų būtų netikintis).

O dar neišmanau vieno dalyko: jei pora neima šliūbo, ar gali krikštyti savo vaikus? O gal tai visai nesusiję?  unsure.gif


Dėl krikšto tai tikrai gali krikštyti vaikus, jei ir nesituokė bažnyčioje. Jokių apribojimų nėra.
O dėl santuokos, tai kreipkitės į kunigą ir viską paaiškins.
Dievas visur tas pats, nesvarbu kokiais vardais ji vadinam, ar kokiais ritualais garbinam. Svarbiausia vidinis tikėjimas. Juo labiau jei nesi uoli bažnyčios lankytoja, o su Dievu bendrauji savaip, ar labai didelę reikšmę turi kokioje (t.y.kokios religijos)bažnyčioj tuoksitės?
Atsakyti
Na ko gero reikės pasikonsultuoti su kunigu, nes MB kaip ir sutiktų tuoktis katalikų bažnyčioje, tik problema tame, kad pas juos nėra tokio dalyko kaip išpažintis, o ji privaloma prieš tuoktuves unsure.gif .

Na kaip bebūtų, kaip tik po poros savaičių važiuojam į metines ir gal bus proga su kunigu pasitarti rolleyes.gif
Atsakyti
Pritariu, agnite. Pati norėčiau tuoktis bažnyčioje, visai kitokia atmosfera, kitokios mintys, kitokie pažadai, nei santuokų rūmuose.
Atsakyti
QUOTE(Princese_Leja @ 2010 01 26, 11:21)
Na ko gero reikės pasikonsultuoti su kunigu, nes MB kaip ir sutiktų tuoktis katalikų bažnyčioje, tik problema tame, kad pas juos nėra tokio dalyko kaip išpažintis, o ji privaloma prieš tuoktuves unsure.gif .

Na kaip bebūtų, kaip tik po poros savaičių važiuojam į metines ir gal bus proga su kunigu pasitarti  rolleyes.gif

Nieko sudetingo nebus 4u.gif As esu istekejus uz anglo-anglikono. Tuokemes Lietuvoje kataliku baznycioje. Pirma pakalbejom su klebonu, jis paklause MB ar nori persikrikstyti, bet mes senai jau buvom abu nusprende, kad geriau visai baznycioje nesituoksim, bet nei vienas is musu nekeis realigijos.Tada mus buvo pasakyta, kad reikia pazymu is musu parapiju, kad abu nesam buve baznytineje santuokoje ir kriksto pazymejimu. Kai situos popierius atvezem klebonui, tada jis issiunte uzklausima vyskupui, kad gauti leidima tuoktis. Bei mums buvo pasakyta,kad turim atlankyti paskaitas seimos centre ir gauti pazymejima, kad isklausyti baznytiniai kursai. Kadangi gyvenam UK, tai mums labai pagelbejo ir isdave pazyma isklausius ne visas paskaitas, bet 3 is 5. Kadangi jus abu esat krikscionys, tik skirtingu atsaku, tai jums bus lygiai taip pat. Leidima tuoktis kataliku baznycioje vyskupas mums dave, man reikejo prieiti isoazinties pries vestuves ir man dave komunija susituokus. Beje anksciau reikalaudavo,kad ne katalikas pasirasytu, kad vaikai bus krikstijami ir auklejami katalikiskai, bet musu klebonas tik paklause ar vaikai bus krikscioniskai auginami ir kur zadam kristyti, mes pasakem, kad katalikiskai krikstysim.
Taip kad drasiai kalbekites su kunigu ir tikrai nemanau,kad bus kokiu keblumu 4u.gif

Sorry uz off topic'a blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tasha: 29 sausio 2010 - 22:34
mes asmeniskai su vyru tuokemes baznycioja nes mums tai buvo svarbu. mano manymu baznytine santuoka daug svarbesne nei zakso surasymas. mano nuomone santuoka zakse nieko nereiskia tai tik formalumas o baznytine santuoka tai visai kas kita
Atsakyti
Keista, kad zmones taip traktuoja santuka. Nejau santuokos tvirtumas priklauso nuo to kurioje vietoje ji sudaryta... Nereikia save apgaudineti, juk snatuokos stiprumas priklauso ne nuo vietos, o nuo zmoniu, kurie ja sisisaikste.
Atsakyti
Man asmeniškai vestuvės bažnyčioje yra labai graži ceremonija aišku kiekvienos poros reikalas ar ten tuoktis ar tiesiog "susirašyti" metrikacijos biure smile.gif
Atsakyti
Vadinasi, dar vienas veiksnys yra, kad grazu mirksiukas.gif
Atsakyti