Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdelės

[quote=TUKUTIS 1978 07 31,2010 09 18, 19:16]
Labukas, kaip Jusu brangusis laikosi? kaip operacija pavyko?
Ir visoms merginoms labukas, kaip sveikateles?
[/quotestimuliatorius sugijo,siandien dare ablijacija,tai ir stimuliatorius isidarbino smile.gif Jauciasi zvaliai,suretejo ir issilygino pulsas,ar tebera aritmija,nezinau dar.....
Atsakyti
QUOTE(vanility @ 2010 06 27, 21:37)
Manau, kad taip. Davė 98 proc., kad nesikartos. Mėnesio dar nėra, matyt dar ilgai bijosiu lankstytis.
Tachikardija buvo tipinė supraventrikulinė, įgimta, AV mazgo, nors man pats pojūtis buvo panašesnis į širdies plazdėjimą. Dėl to nustebau, kad tipinė.
Padėdavo verapamil. Priepuolio metu visą krūtinę surakindavo lyg replėmis ir širdis drebėdavo, atrodydavo, kad netolygiai. Po 40 min krūtinę atleisdavo, tačiau širdis pereidavo į lab. tankų plakimą. Po valandos nuo priepuolio pradžios fiksuotas pulsas kardiogramoje 240. Nžnau, koks jis galėjo būti priepuolio pradžioje nepradėjus veikti verapamiliui. Galima tik spėlioti, nes niekada greitoji pagalba taip greitai neatvažiuodavo.
Dabar visai kitaip jaučiasi širdis.
Kiek skaičiau, jei yra supraventrikulinės tachikardijos, dažni atvejai, ypač Kento papildomo pluošto atveju, kad vienąkart įsijungus tam pluoštui, po to kartosis kaip užsukta karuselė.
Tokius priepuolius sunku pagauti. Jokiu holteriu dirbtinai jo nedrįsčiau išsišaukti, nes jis per daug baisus. Vykti priepuolio pradžioje į ligoninę neįmanoma, nes gali tik sėdėti vienoje vietoje ir laukti, kol suveiks vaistai. Atvykusi greitoji ne visada puola rašyti kardiogramą, o reikėtų.
Priepuolio metu nepykindavo, nedusindavo.

Na, man ta pati situacija.Pulsas būdavo 254, labai bijodavau, greitosios nekviesdavau, nes kol ji atvykdavo man būdavo pasibaigęs priepuolis, širdis plakdavo gražiai ir tvarkingai, sakydavo, kad prisigalvoju ligas ir panikuoju.Bet pakeičiau kardiologą ir jis pasakė, kad nebijočiau, uždėjo Holter monitorių, paprašė, kad pasprotuočiau kaip reikalas su juo, aš tą ir padariau, užfiksavo 260 k/min.Padarė RDA, kolkas niekas nesikartoja.Tik ekstrasistolės būna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F12: 24 spalio 2010 - 11:32
QUOTE(vaiva29 @ 2010 08 26, 23:47)
na bandau jau sau tai isikalti i galva kad kitaip nebus bet vistiek persekioja baime kad kas bloga neatsitiktu man ir neisgasdinti vaiku.kartais jauciuosi gerai o kartais net bijau kur eiti nes tokios mintys puola kad iseisiu ir numirsiu arba uzeina baime buti namuose vienai nu kazkas nesuvokiama aciu daktaram kurie man paskyte xanax atrodo kad lengviau gyventi bet kiek zinau ir ju ilgai vartoti negalima nors jau vartioju 4 men.
tai kaip suprantu cia jau liga visam gyvenimui ar kaip?
rukiau bet meciau del ligos nes kai parukydavau pulsas sukildavo.bet kas keisciausia jei tik man pasidaro bloga pulsas padazneja tai buna rytais ir dazniausiai ta pacia valanda.net ir kavos juodos arbatos atsisakiau kad tik kuo maziau stimuliuoti pulsa.nes jis buna nuo 110 iki 130 nors visa gyvenima turedavau pulsa nemaziau 90
bet kaip mane gasdina tas sukiles pulsas negaliu kai jis sukyla as dar labiau issigastu o tda sirdis dar labiau pasiunta ir is kur tokios ligos baisu verysad.gif



man atrodo kad cia tau nerimo sutrikimas. man paskutiniu metu permusineja sirdis, po tu uzeina baime. bet as jau 4m. geriu vaistus nuo nerimo. xanax padeda tik laikinai, o negydo. ka tau sako kardiologas? as jau kiek kartu gyvenime buvau pas kardiologa, tai nieko neranda. kai nueini nebuna jokiu permusimu ta minute..
Atsakyti
man ir tas pats o pulsas pasoksta net iki 155 doh.gif ir kaip gyvent su tokiu pulsu
Atsakyti
Sveikos, gal žinote kiek kainuoja kauno klinikose širdies echoskopija su gydytojo siuntimu?
et, kaip bijau, ekstrasistolės kankina ir dar rado pralaidumo sutrikimą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(astuškinas @ 2010 10 26, 12:21)
Sveikos, gal žinote kiek kainuoja kauno klinikose širdies echoskopija su gydytojo siuntimu?
et, kaip bijau, ekstrasistolės kankina ir dar rado pralaidumo sutrikimą  doh.gif

Labukas, pralaidumo nebijok , jei tai pirmo laipsnio nieko blogo, visi ji turi (jeigu nemaisau, tai vadinais prolapsas ) tik vieniems jis uzsitrauki aaugant kitiems ne sad.gif
o del echoskopijos, tai ji nemokama, jei turi siuntima, bet ten eiles nezmoniskos , na aisku kaip padeka uz darba gali duoti 50-100 lt, bet manau jau pries tyrima, tada geriau pasiziures smile.gif smile.gif smile.gif



Na o kaip laikosi visos ligoniukes? kaip sirdeles?
Man tai pasidare idomu, ar permusimus gali isaukti gastritas ? nes turiu jau nemazu bedeliu su skrandziu, ir kai tik skrandis streikuoja ir sirdis kartu vartosi sad.gif Nepadeda jokie vaistai tada, dar kai stoviu ar sedziu tai nieko, bet tik atsigulu is vis prasideda permusimas, po permusimo sad.gif

Atsakyti
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2010 10 27, 09:07)
Na o kaip laikosi visos ligoniukes? kaip sirdeles?
nes turiu jau nemazu bedeliu su skrandziu,

kiek man žinoma tikrai gali būt. bet labiau pasakys daktaras ...

sveikatos visoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2010 10 27, 09:07)
Labukas, pralaidumo nebijok , jei tai pirmo laipsnio nieko blogo, visi ji turi (jeigu nemaisau, tai vadinais prolapsas ) tik vieniems jis uzsitrauki aaugant kitiems ne sad.gif
o del echoskopijos, tai ji nemokama, jei turi siuntima, bet ten eiles nezmoniskos , na aisku kaip padeka uz darba gali duoti 50-100 lt, bet manau jau pries tyrima, tada geriau pasiziures smile.gif smile.gif smile.gif
Na o kaip laikosi visos ligoniukes? kaip sirdeles?
Man tai pasidare idomu, ar permusimus gali isaukti gastritas ? nes turiu jau nemazu bedeliu su skrandziu, ir kai tik skrandis streikuoja ir sirdis kartu vartosi sad.gif Nepadeda jokie vaistai tada, dar kai stoviu ar sedziu tai nieko, bet tik atsigulu is vis prasideda permusimas, po permusimo sad.gif



buvau siandien pas kardiologa dave lengvu betablokatoriu po puse tabletes ryte, kad "nuimtu" permusimus. siaip atseit nieko nerado, tik pulsas buvo 85/per min.
Atsakyti
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2010 08 27, 22:28)
Labukas, o del tokio pulso daugiau nei 90 nebuvai pas daktarus? nes siaip jau yra didokas , siulyciau pagerti betaloczoc , jis retina pulsa , mazina ir spaudima  g.gif

Sveika,iki 90 k/per min nera idealu,bet dar norma.Pulsas virs 90 jau nera gerai ir dar daugiau biggrin.gif Man paciai buna pasoksta iki 130.
Atsakyti
QUOTE(vaiva29 @ 2010 08 28, 01:30)
na man pulsas ne visada toks bet kartais sukyla nei is sio nei is to kai jau taip buna isgeriu tablete kuri mazina pulsa ir spaudima bet nesuprantu kiek tai gali testis jau 6 men kaip sitaip jauciuosi.sako nuo nervu ir pulsas sukyla.sirdies tyrimus visus atlikau sako sirdis sveika bijau kad ko blogo nenutiktu staigios mirties ar dar ko kai pasiklausau visokiu nuomoniu tai baisu darosi verysad.gif

Sveika,man irgi su pulsu tas pat.Skundziuosi n-metu,o niekas nieko neranda.Geriau betaloc,taciau nutraukus vel tas pats.Panasu,kad visa gyvenima teks draugaut su vaistais.Staigi mirtis neistiks tikrai,jei sirdis yra sveika.Tokie atvejai galimi tik kai yra kazkokios papildomos(isemines sirdies ligos)ir plius tachikardija.(skaiciau internete medicinos puslapyje).Esant didelei tachikardijai svarbu stebeti,kad nesutriktu ritmas.Ji atstato ne veliau kaip per 24 val.ligoninej.Man seimos gydytoja taip paaiskino.
Atsakyti
QUOTE(ingeborg34 @ 2010 11 04, 20:51)
Sveika,man irgi su pulsu tas pat.Skundziuosi n-metu,o niekas nieko neranda.Geriau betaloc,taciau nutraukus vel tas pats.Panasu,kad visa gyvenima teks draugaut su vaistais.Staigi mirtis neistiks tikrai,jei sirdis yra sveika.Tokie atvejai galimi tik kai yra kazkokios papildomos(isemines sirdies ligos)ir plius tachikardija.(skaiciau internete medicinos puslapyje).Esant didelei tachikardijai svarbu stebeti,kad nesutriktu ritmas.Ji atstato ne veliau kaip per 24 val.ligoninej.Man seimos gydytoja taip paaiskino.


man sirdyje nieko nerado, bet permusineja vistiek. nezinau kas cia darosi.. verysad.gif
Atsakyti
Visos temos neskaiciau,gal ir esate kalbejusios apie sirdies kraujagysliu zondavima,domina pats tyrimas ar labai nemalonus ir \ar skausmingas? g.gif 4u.gif
Atsakyti