Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė - 8

QUOTE(*jolantab* @ 2010 03 03, 13:59)
PUVOS neteko išbandyti, tik kvarcą ir UVB 311 terapiją. O ar yra kenksminga organizmui, kaip pavyzdžiui, hormoniniai vaistai?  g.gif



Taip yra kenksminga organizmui tie spinduliai. Pasirasai popierius kad sutinki tai procedurai. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*jolantab* @ 2010 03 03, 12:59)
PUVOS neteko išbandyti, tik kvarcą ir UVB 311 terapiją. O ar yra kenksminga organizmui, kaip pavyzdžiui, hormoniniai vaistai?  g.gif

Ir man idomu pasidare,reik eit pagooglinti g.gif
Atsakyti
Mano drauge visikai issigyde zvyneline kelis kartus nuvaziavus i Turkijos gydyklas, kur specialios zuvytes ''nueda'' sia liga. Zvyneline pas ja buvo ziauri, apemusi visa kuna, galva ir kiek jinai visko buvo nebandzius doh.gif , niekas nepadejo verysad.gif . Dabar pas ja jau keli metai, nera jokiu zvynelines pozymiu. Jau ir i LT pradejo vezti sias zuvytes, gal ka sudomis sis straipsnis apie Zvyneline.

Atsakyti
Toms, kurios jau turejot sia procedura, kiek mazdaug turit berimo ant kuno? Man idomu ar verta bus man eiti prasyt jos g.gif
Papildyta:
QUOTE(Eglena @ 2010 03 03, 19:09)
Mano drauge visikai issigyde zvyneline kelis kartus nuvaziavus i  Turkijos gydyklas, kur specialios zuvytes ''nueda'' sia liga. Zvyneline pas ja buvo ziauri, apemusi visa kuna, galva ir kiek jinai visko buvo nebandzius  doh.gif , niekas nepadejo  verysad.gif . Dabar pas ja jau keli metai, nera jokiu zvynelines pozymiu. Jau ir i LT pradejo vezti sias zuvytes, gal ka sudomis sis straipsnis apie Zvyneline..

Girdetas reikalas. O UK gal zinai kur yra tu zuvyciu? Mielai su jomis pasimaudyciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aganiux @ 2010 03 03, 17:20)
Toms, kurios jau turejot sia procedura, kiek mazdaug turit berimo ant kuno? Man idomu ar verta bus man eiti prasyt jos  g.gif
Papildyta:

Girdetas reikalas. O UK gal zinai kur yra tu zuvyciu? Mielai su jomis pasimaudyciau biggrin.gif

Pagooglink apie sias zyvytes ir jomis gydoma liga, gal ir UK rasi, kas maudynes su jomis organizuoja ax.gif . Mano drauge is UK vazinejo i Turkija. UK visko galima rasti, tik reikia zinoti kur tongue.gif
Atsakyti
[quote=aganiux,2010 03 03, 19:20]
Toms, kurios jau turejot sia procedura, kiek mazdaug turit berimo ant kuno? Man idomu ar verta bus man eiti prasyt jos g.gif
Papildyta:

Pas mane po biskiuką pabarstyta per visq kūną, bet pvz. pas vaikiną, tik alkūnės ir kojos - bet irgi skyrė UVB 311.
Papildyta:
QUOTE(Eglena @ 2010 03 03, 19:29)
Pagooglink apie sias zyvytes ir jomis gydoma liga, gal ir UK rasi, kas maudynes su jomis organizuoja  ax.gif . Mano drauge is UK vazinejo i Turkija. UK visko galima rasti, tik reikia zinoti kur  tongue.gif



Čia su Kangalo žuvytėmis, ar ne? Aš buvau gavus dovanų į SPA centrą, kur valanda reikia išsėdėt su tomis žuvytėmis. Nugraužia viską labai švariai, bet po vienos procedūros jokių pokyčių nepastėbėjau.... (tiesa, viena žuvytė po procedūros iškeliavo "anapilin" - radau ja savo maudymosi kosiumėlio liemenėleje kai jau persirenginėjau blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(Aligry @ 2010 03 03, 21:05)
Čia su Kangalo žuvytėmis, ar ne? Aš buvau gavus dovanų į SPA centrą, kur valanda reikia išsėdėt su tomis žuvytėmis. Nugraužia viską labai švariai, bet po vienos procedūros jokių pokyčių nepastėbėjau.... (tiesa, viena žuvytė po procedūros iškeliavo "anapilin" - radau ja savo maudymosi kosiumėlio liemenėleje kai jau persirenginėjau  blush2.gif )



O kokia kaina vienos proceduros su zuvytemis?
Atsakyti
QUOTE(saisyda @ 2010 03 03, 22:13)
O kokia kaina vienos proceduros su zuvytemis?


Man įmonė finansavo tą malonumą, nes visi į baseiną ėjo, o aš kadangi ne, tai liepė išsirinkti spa procedūrą, tai net nežinau kiek kainavo - čia Druskininkų aquaparke kažkoks SPA centras yra, galima gal internete kainas pasižiūrėti, tik mano darbinis kompiuteris neturi flash player tai nerodo man....

Gal ir kituose spa centruose teikia šia procedūrą...
Atsakyti
QUOTE(saisyda @ 2010 03 03, 12:18)
Aš kai paskutini karta ėjau prieš du metus tai mokėjau tik už vaistus apie 40 lt. Čia šiauliuose, o dabar net nezinau gal ir reiks mokėti.
Okad yra dvi puvos rušys pirma karta girdziu, naujiena man. g.gif





o gal gali pasakyti kur siauliuose reikia kreiptis as irgi is siauliu ir man niekas nesiule ir nebuvau girdejus kad siauliuose yra schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(armantule @ 2010 03 04, 09:53)
o gal gali pasakyti kur siauliuose reikia kreiptis as irgi is siauliu ir man niekas nesiule ir nebuvau girdejus kad siauliuose yra schmoll.gif



Aš gyvenu Radviliškyje, kadangi iš mūsų odos daktares nieko gero tai vaziuoju į Šiaulių odos dispanceri Draželio gatvėje (nu prie onkologinės ligoninės). Rgistruojuos pas daktare Steponavičiene. Ir ji išrašo proceduras dar galima galvai šukas tokias bet man nuo ju nieko geriau nebuvo. Į proceduras važineju irgi ten pat. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglena @ 2010 03 03, 18:29)
Pagooglink apie sias zyvytes ir jomis gydoma liga, gal ir UK rasi, kas maudynes su jomis organizuoja  ax.gif . Mano drauge is UK vazinejo i Turkija. UK visko galima rasti, tik reikia zinoti kur  tongue.gif



kiek esu girdėjusi žuvytės negydo, bet yra gerai, nes jos nuima negyvasias odos ląsteles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saisyda @ 2010 03 04, 10:56)
Aš gyvenu Radviliškyje, kadangi iš mūsų odos daktares nieko gero tai vaziuoju į Šiaulių odos dispanceri Draželio gatvėje (nu prie onkologinės ligoninės). Rgistruojuos pas daktare Steponavičiene. Ir ji išrašo proceduras dar galima galvai šukas tokias bet man nuo ju nieko geriau nebuvo. Į proceduras važineju irgi ten pat. smile.gif


bigsmile.gif O kas do sukos? g.gif
Atsakyti