Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė - 8

QUOTE(Jolkuce @ 2010 03 04, 11:48)
bigsmile.gif O kas do sukos? g.gif



Tokios elektrinės šukos, liepdavo tepti tepaliuku galva kad luoba ta nueitu ir atvaziavus i procedura sesutė šukuoja su tom elekrinem sukom galva kazkiektai minučių. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(saisyda @ 2010 03 04, 11:58)
Tokios elektrinės šukos, liepdavo tepti tepaliuku galva kad luoba ta nueitu ir atvaziavus i procedura sesutė šukuoja su tom elekrinem sukom galva kazkiektai minučių. tongue.gif


g.gif Kaip idomiai, da sito nezinojau biggrin.gif Aciu uz info mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aligry @ 2010 03 03, 22:05)
Čia su Kangalo žuvytėmis, ar ne? Aš buvau gavus dovanų į SPA centrą, kur valanda reikia išsėdėt su tomis žuvytėmis. Nugraužia viską labai švariai, bet po vienos procedūros jokių pokyčių nepastėbėjau.... (tiesa, viena žuvytė po procedūros iškeliavo "anapilin" - radau ja savo maudymosi kosiumėlio liemenėleje kai jau persirenginėjau  blush2.gif )

Prajuokinai biggrin.gif nu man nebutu problema issedet su zuvytem valanda. Bet klausimas ar padetu g.gif nes as irgi kasdien nusisveiciu oda su peelingu ir nelieka jokiu negyvos odos, bet kita diena vel viskas apeje zvynais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aganiux @ 2010 03 04, 14:08)
Prajuokinai  biggrin.gif nu man nebutu problema issedet su zuvytem valanda. Bet klausimas ar padetu  g.gif nes as irgi kasdien nusisveiciu oda su peelingu ir nelieka jokiu negyvos odos, bet kita diena vel viskas apeje zvynais  doh.gif


Su peelingu? Man atrodo, kad kaip tik negalima odos dirginti... Na tos žuvytės labai jau švariai nuvalgo viską, man keliose vietose net po kraujo lašiuką nuvarvėjo... Įmerkus i vandenį smakrą ir jį nugraužė smile.gif Šiaip tik du minusai su žuvytėmis, bent jau man: 1. nejauku kai kaklo oda kutena 2. kubilas kuriame atliekama procedūra - pasijunti kaip ilipusi į akvariumą, kuriame nežinai ar vanduo keičiamas... o nauda turbūt tik ta, kad po procedūros nelieka žvynų ir viskas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aligry: 04 kovo 2010 - 13:24
QUOTE(Aligry @ 2010 03 04, 14:23)
Su peelingu? Man atrodo, kad kaip tik negalima odos dirginti... Na tos žuvytės labai jau švariai nuvalgo viską, man keliose vietose net po kraujo lašiuką nuvarvėjo... Įmerkus i vandenį smakrą ir jį nugraužė smile.gif Šiaip tik du minusai su žuvytėmis, bent jau man: 1. nejauku kai kaklo oda kutena 2. kubilas kuriame atliekama procedūra - pasijunti kaip ilipusi į akvariumą, kuriame nežinai ar vanduo keičiamas... o nauda turbūt tik ta, kad po procedūros nelieka žvynų ir viskas.

Man dermatologe sake kad reikia salinti negyvas odos lasteles, nes taip geriau pasisavinami tepalai. Beje, kai negyvos juros druskos vonioje pamirksti, tai tas pylingas labai legvai ir be kraujo lasiuku pasalina mirusia oda - tad odai tikrai jokios zalos. O pylinga irgi naudoju su negyvosios juros druska.
Atsakyti
Laba diena, ir as noreciau jungtis i jusu kompanija. Sergu jau beveik 9 metus, nuo tada kai pastojau su dukryte. Bandziau daug ka, net nezinau ar verta vardinti. Man ir galvos psoriaze ir ant alkuniu, ir nugara bei krutys beria nuolat. Be dejau padeda tik jau minetas dermovate tepalas. UK pirkau kruva visokiu kitokiu tepaliuku, tetis siunte is Kanados irgi daug priemoniu ir jokio tolko. Bandziau badauti. Puse metu praktiskai nevalgiau. Issivaliau organizmo, visi kraujo ir kiti tyrimai tokie geri, kad daktarai pasake jog galeciau i kosmosa skrist smile.gif O psoriazei dzin, jokios reakcijos. Turiu ir psoriatini artrita, buvo labai blogai, isgeriau kursa Naproxen, palengvejo ir dabar tik kartais paskauda nugara. Na o nagai, juokingai gal kam nuskambes, bet pries 3 metus mano dermatologe man pasiule prisiauginti akrilinius nagus. Pasake kad kai psiriaze nekvepuoja, tai ir nagai auga sveiki. Tai dabar praktikuoju toki dalyka, kad prisiauginu nagus ir duodu jiems ataugti, be papyldimu jei suprantat apie ka kalbu. Ir po to metus bevei dziaugiuosi sveikai graziais naguciais.
Oi kiek prirasuiau. Na tai tiek informacijos siam kartui.
Atsakyti
QUOTE(Anakonda @ 2010 03 04, 13:51)
Laba diena, ir as noreciau jungtis i jusu kompanija. Sergu jau beveik 9 metus, nuo tada kai pastojau su dukryte. Bandziau daug ka, net nezinau ar verta vardinti. Man ir galvos psoriaze ir ant alkuniu, ir nugara bei krutys beria nuolat. Be dejau padeda tik jau minetas dermovate tepalas. UK pirkau kruva visokiu kitokiu tepaliuku, tetis siunte is Kanados irgi daug priemoniu ir jokio tolko. Bandziau badauti. Puse metu praktiskai nevalgiau. Issivaliau organizmo, visi kraujo ir kiti tyrimai tokie geri, kad daktarai pasake jog galeciau i kosmosa skrist smile.gif O psoriazei dzin, jokios reakcijos. Turiu ir psoriatini artrita, buvo labai blogai, isgeriau kursa Naproxen, palengvejo ir dabar tik kartais paskauda nugara. Na o nagai, juokingai gal kam nuskambes, bet pries 3 metus mano dermatologe man pasiule prisiauginti akrilinius nagus. Pasake kad kai psiriaze nekvepuoja, tai ir nagai auga sveiki. Tai dabar praktikuoju toki dalyka, kad prisiauginu nagus ir duodu jiems ataugti, be papyldimu jei suprantat apie ka kalbu. Ir po to metus bevei dziaugiuosi sveikai graziais naguciais.
Oi kiek prirasuiau. Na tai tiek informacijos siam kartui.

drinks_cheers.gif sutinku su tais nagu priauginimais, tik va idomu ar neatmeta priaugintu naguciu si beda g.gif Ar gerai jie laikos, neatsoka akrilas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 04 kovo 2010 - 13:56
QUOTE(Anakonda @ 2010 03 04, 14:51)
Laba diena, ir as noreciau jungtis i jusu kompanija. Sergu jau beveik 9 metus, nuo tada kai pastojau su dukryte. Bandziau daug ka, net nezinau ar verta vardinti. Man ir galvos psoriaze ir ant alkuniu, ir nugara bei krutys beria nuolat. Be dejau padeda tik jau minetas dermovate tepalas. UK pirkau kruva visokiu kitokiu tepaliuku, tetis siunte is Kanados irgi daug priemoniu ir jokio tolko. Bandziau badauti. Puse metu praktiskai nevalgiau. Issivaliau organizmo, visi kraujo ir kiti tyrimai tokie geri, kad daktarai pasake jog galeciau i kosmosa skrist smile.gif O psoriazei dzin, jokios reakcijos. Turiu ir psoriatini artrita, buvo labai blogai, isgeriau kursa Naproxen, palengvejo ir dabar tik kartais paskauda nugara. Na o nagai, juokingai gal kam nuskambes, bet pries 3 metus mano dermatologe man pasiule prisiauginti akrilinius nagus. Pasake kad kai psiriaze nekvepuoja, tai ir nagai auga sveiki. Tai dabar praktikuoju toki dalyka, kad prisiauginu nagus ir duodu jiems ataugti, be papyldimu jei suprantat apie ka kalbu. Ir po to metus bevei dziaugiuosi sveikai graziais naguciais.
Oi kiek prirasuiau. Na tai tiek informacijos siam kartui.



Sveika prisijungus.

Kaip supratau, išbandei daug kovos su žvyneline būdų... Kažkur skaičiau, kad kai kuriems padeda taip, jog persikrausto gyvent į pietines valstybes, gauna daugiau saulės tai ir žvynelinė dingsta, bet čia ne kviekvienas dėl to gali ar ryžtusi taip pakeist savo gyvenimą, juolab, kad garantijos ir taip nebus...
Sveikinu su nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakonda @ 2010 03 04, 14:51)
Laba diena, ir as noreciau jungtis i jusu kompanija. Sergu jau beveik 9 metus, nuo tada kai pastojau su dukryte. Bandziau daug ka, net nezinau ar verta vardinti. Man ir galvos psoriaze ir ant alkuniu, ir nugara bei krutys beria nuolat. Be dejau padeda tik jau minetas dermovate tepalas. UK pirkau kruva visokiu kitokiu tepaliuku, tetis siunte is Kanados irgi daug priemoniu ir jokio tolko. Bandziau badauti. Puse metu praktiskai nevalgiau. Issivaliau organizmo, visi kraujo ir kiti tyrimai tokie geri, kad daktarai pasake jog galeciau i kosmosa skrist smile.gif O psoriazei dzin, jokios reakcijos. Turiu ir psoriatini artrita, buvo labai blogai, isgeriau kursa Naproxen, palengvejo ir dabar tik kartais paskauda nugara. Na o nagai, juokingai gal kam nuskambes, bet pries 3 metus mano dermatologe man pasiule prisiauginti akrilinius nagus. Pasake kad kai psiriaze nekvepuoja, tai ir nagai auga sveiki. Tai dabar praktikuoju toki dalyka, kad prisiauginu nagus ir duodu jiems ataugti, be papyldimu jei suprantat apie ka kalbu. Ir po to metus bevei dziaugiuosi sveikai graziais naguciais.
Oi kiek prirasuiau. Na tai tiek informacijos siam kartui.

O, kaip smagu, dar viena nestuke smile.gif O tau per visus nestumus buvo blogai, ar turejai ir pagerejimu? As irgi buvau rasiusi anksciau apie maisto netoleravimo testa, daugiau nei puse metu laikiaus, numeciau svorio, o pso vienodai rode biggrin.gif Pas mane buvo irgi ant krutu,bet neseniai dingo thumbup.gif Dabar perskaiciau internete kad atirado naujas budas - injekcijomis gydo. Kiek supratau po pazeista oda kazko isvirkscia, bet kainuoja tikrai nepigiai. Po 5 proceduru akivizdziai matosi pagerejimas. Na nzn, gal reiks pabndyt kai pagimdysiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(saisyda @ 2010 03 04, 11:56)
Aš gyvenu Radviliškyje, kadangi iš mūsų odos daktares nieko gero tai vaziuoju į Šiaulių odos dispanceri Draželio gatvėje (nu prie onkologinės ligoninės). Rgistruojuos pas daktare Steponavičiene. Ir ji išrašo proceduras dar galima galvai šukas tokias bet man nuo ju nieko geriau nebuvo. Į proceduras važineju irgi ten pat. smile.gif




Aciu mes ten ir lankomes tik pas Juodeliene gyd ir kadangi mano vaikas o ne as sergu tai gal vaikam negalima reikes paklausti kai nueisim o tos sukos jai isvis nepadejo nors ir visas sanatorinis gydymas be efekto g.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakonda @ 2010 03 04, 12:51)
Laba diena, ir as noreciau jungtis i jusu kompanija. Sergu jau beveik 9 metus, nuo tada kai pastojau su dukryte. Bandziau daug ka, net nezinau ar verta vardinti. Man ir galvos psoriaze ir ant alkuniu, ir nugara bei krutys beria nuolat. Be dejau padeda tik jau minetas dermovate tepalas. UK pirkau kruva visokiu kitokiu tepaliuku, tetis siunte is Kanados irgi daug priemoniu ir jokio tolko. Bandziau badauti. Puse metu praktiskai nevalgiau. Issivaliau organizmo, visi kraujo ir kiti tyrimai tokie geri, kad daktarai pasake jog galeciau i kosmosa skrist smile.gif O psoriazei dzin, jokios reakcijos. Turiu ir psoriatini artrita, buvo labai blogai, isgeriau kursa Naproxen, palengvejo ir dabar tik kartais paskauda nugara. Na o nagai, juokingai gal kam nuskambes, bet pries 3 metus mano dermatologe man pasiule prisiauginti akrilinius nagus. Pasake kad kai psiriaze nekvepuoja, tai ir nagai auga sveiki. Tai dabar praktikuoju toki dalyka, kad prisiauginu nagus ir duodu jiems ataugti, be papyldimu jei suprantat apie ka kalbu. Ir po to metus bevei dziaugiuosi sveikai graziais naguciais.
Oi kiek prirasuiau. Na tai tiek informacijos siam kartui.

Sveika prisijungusi.
Man irgi nustate psoriazini artrita,kol kas tik Kodeino israse skausmui nuimti,bet skausmas kol kas pakenciamas,tai nevartoju tableciu.
O apie nagu nesu girdejus,reikes pabandyti.

Aciu,pasidalinai informacija 4u.gif
Lengvo nesiojimo 4u.gif

QUOTE(aganiux @ 2010 03 04, 13:04)
O, kaip smagu, dar viena nestuke smile.gif O tau per visus nestumus buvo blogai, ar turejai ir pagerejimu? As irgi buvau rasiusi anksciau apie maisto netoleravimo testa, daugiau nei puse metu laikiaus, numeciau svorio, o pso vienodai rode biggrin.gif Pas mane buvo irgi ant krutu,bet neseniai dingo  thumbup.gif Dabar perskaiciau internete kad atirado naujas budas - injekcijomis gydo. Kiek supratau po pazeista oda kazko isvirkscia, bet kainuoja tikrai nepigiai. Po 5 proceduru akivizdziai matosi pagerejimas. Na nzn, gal reiks pabndyt kai pagimdysiu  g.gif

Jus UK girdejot apie tas injekcijas?Gal zinot tikslu pavadinima?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salkauske: 04 kovo 2010 - 14:19
QUOTE(armantule @ 2010 03 04, 15:13)
Aciu mes ten ir lankomes tik pas Juodeliene gyd ir kadangi mano vaikas o ne as sergu tai gal vaikam negalima reikes paklausti kai nueisim o tos sukos jai isvis nepadejo nors ir visas sanatorinis gydymas be efekto g.gif

Mes irgi pas ta pacia gydytoja thumbup.gif tiesa retai,nes nera tolko, man israso Demovate ir metams ramu. Dar esu ejus i kvarco lempu terapija - rezultatas = 0.

QUOTE(Salkauske @ 2010 03 04, 15:17)
Sveika prisijungusi.
Man irgi nustate psoriazini artrita,kol kas tik Kodeino israse skausmui nuimti,bet skausmas kol kas pakenciamas,tai nevartoju tableciu.
O apie nagu nesu girdejus,reikes pabandyti.

Aciu,pasidalinai informacija  4u.gif
Lengvo nesiojimo  4u.gif
Jus UK girdejot apie tas injekcijas?Gal zinot tikslu pavadinima?

http://www.theprivat...CFR0-lAod5Dd7Zg

va cia raso apie tai.
Atsakyti