Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė - 8

Sveikos.
Apsilankiau pas nauja seimos daktara ir pasiguodziau,tai jis israse man Dovonex du kartus per diena,ir pazadejo Puva terapija,jei Dovonex nepakeis situacijos .Nesu Puvos turejusi,gal pagelbes g.gif
Atsakyti
Nesu ir as turejusi jokiu proceduru, idomu butu pabandyt, gal ir man padetu g.gif reiks po visu gimdymu ir maitinimu bandyt patekt pas dermatologa. Bet esu girdejus kad gautum proceduras, turi buti visas kunas pazeistas, o man tik viena blauzda ziauriai, o kitose galunese tik po 1-2 demes tera.
Atsakyti
Aš esu atlikus puvos proceduras du kartus. Taip tikrai labai graziai nugydo, bet man asmeniskai neilgam. Kokiem 3 menesiams, o po to po truputi ir vel atsiranda. Tliekant sia procedura paciame procese labai niežti visa kuna tai reikia gerti pries elerginius vaistus, bet tai paaiskins daktaras. Man šlykščiausia tai tie vaistai kuriuos reikia isgerti dvi valandas pries einant i ta aparata. Labai keista savijauta ir kelia sleikstuli tol kol neatliki ta diena tos proceduros. verysad.gif
Kokiam balandzio menesi as irgi zadu vel ryžtis šioms proceduroms, kad pries vasara truputi apsigyditi.
Atsakyti
QUOTE(saisyda @ 2010 03 02, 17:42)
Aš esu atlikus puvos proceduras du kartus. Taip tikrai labai graziai nugydo, bet man asmeniskai neilgam. Kokiem 3 menesiams, o po to po truputi ir vel atsiranda. Tliekant sia procedura paciame procese labai niežti visa kuna tai reikia gerti pries elerginius vaistus, bet tai paaiskins daktaras. Man šlykščiausia tai tie vaistai kuriuos reikia isgerti dvi valandas pries einant i ta aparata. Labai keista savijauta ir kelia sleikstuli tol kol neatliki ta diena tos proceduros. verysad.gif
Kokiam balandzio menesi as irgi zadu vel ryžtis šioms proceduroms, kad pries vasara truputi apsigyditi.

Tai nors trim menesiam apgydytu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Salkauske @ 2010 03 02, 20:54)
Tai nors trim menesiam apgydytu  wub.gif



PO VISO KURSO BUSIT SVARI SVARI 100 % ir dar ruda ruda kaip is kokio uzsienio kurorto katik gryzusi. biggrin.gif
Atsakyti
Saisyda,kad Jusu zodziai visagaliui i ausi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salkauske: 02 kovo 2010 - 23:30
PUVA terapijos yra dvi rūšys. Man taikoma ta, kurios metu nereikia gerti vaistų. Kol kas po 1,5 savaitės, yra labai žymus pagerėjimas, tik, kad jis kuo ilgesnis būtų.....
Atsakyti
o kiek tu PUVA proceduru reikia? Ir ar daug pinigeliu paklojat?
Atsakyti
Pernai apie 20 procedūrų man reikėjo - jos tada dar nemokamos buvo. Šiemet su gydytojo siuntimu tik 5 nemokamos, o likusios po 17.90 lt už vieną procedūrą (dieną).
Atsakyti
QUOTE(skay @ 2010 03 03, 08:56)
o kiek tu PUVA proceduru reikia? Ir ar daug pinigeliu paklojat?



Aš kai paskutini karta ėjau prieš du metus tai mokėjau tik už vaistus apie 40 lt. Čia šiauliuose, o dabar net nezinau gal ir reiks mokėti.
Okad yra dvi puvos rušys pirma karta girdziu, naujiena man. g.gif
Atsakyti
QUOTE(saisyda @ 2010 03 03, 12:18)
Aš kai paskutini karta ėjau prieš du metus tai mokėjau tik už vaistus apie 40 lt. Čia šiauliuose, o dabar net nezinau gal ir reiks mokėti.
Okad yra dvi puvos rušys pirma karta girdziu, naujiena man. g.gif



Atsiprašau, suklaidinau. Yra PUVA terapija ir terapija UVB 311 - efektyvumas panašus, tik, kad taikant UVB nereikia gerti tų vaistų. Sumaišiau, nes gydytojas abi terapijas bendrai vadina PUVA.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aligry: 03 kovo 2010 - 11:40
QUOTE(Aligry @ 2010 03 03, 12:34)
Atsiprašau, suklaidinau. Yra PUVA terapija ir terapija UVB 311 - efektyvumas panašus, tik, kad taikant UVB nereikia gerti tų vaistų. Sumaišiau, nes gydytojas abi terapijas bendrai vadina PUVA.


PUVOS neteko išbandyti, tik kvarcą ir UVB 311 terapiją. O ar yra kenksminga organizmui, kaip pavyzdžiui, hormoniniai vaistai? g.gif
Atsakyti