Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė - 8

Labas,ačiū už šiltą priėmimą,daug lengviau jaučiuosi kai žinau,kad esu ne viena ir galiu gauti gerų patarimų iš ilgai gyvenančių su šia liga mirksiukas.gif

Aganiux - apie kartaliną skaičiau ir manau tikrai reikės išbandyti.. rolleyes.gif dabar gydytoja išrašė Elocon tepalą,naudoju beveik mėnesį ir manau man padeda rolleyes.gif O dėl galvos tai ir man problema..Labai niežti ir to " sniego " būna,mano gydytoja liepė nusipirkti Biodermos Node'K šampūną, bet jau kiek laiko plaunu su juo galvą ir nieko..Nepadeda... schmoll.gif
Atsakyti
Laba diena. Gal kas bandėt Super psori(ar kazkas pan) tepaliuką?
Atsakyti
QUOTE(zappy @ 2010 03 07, 11:44)
Laba diena. Gal kas bandėt Super psori(ar kazkas pan) tepaliuką?

Jus čia apie rusišką? g.gif Jei taip,tai bandžiau,bet jis labai nekvepia,tai truko mano kantrybė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Salkauske @ 2010 03 07, 14:24)
Jus čia apie rusišką? g.gif Jei taip,tai bandžiau,bet jis labai nekvepia,tai truko mano kantrybė  blush2.gif

Kvepia nelabai, bet užtat veiksmingas. Pasitepti reikėtų ilgiau, kad galima būtų pamatyti rezultatus 4u.gif
Atsakyti
Aš tai nespėjau pastebėti Super psori tepalo veiksmingumo, nes kvapo nepernešiau visai, naktimis negalėjau miegoti nuo to kvapo. O ir darbas mano visuomeninis, tarp žmonių- tai man atrodė, kad visiem aš baisiausiai smirdu.
Dar norėjau pasakyti apie kūno pilingą su negyvosios jūros druska- dabar tokį naudojau,Lietuvoje jo nėra pirkti. Jis aliejų ir tų druskų pagrindu, tai oda po procedūros būna lyg aliejuje išmirkus- nesu niekada tokio efekto patyrus. Oda suminkštėja, žaizdelės geriau priima tepaliuką, gal man taip atrodo, bet mano ir snaudžiantys taškeliai bąla po truputi. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*jolantab* @ 2010 03 07, 12:26)
Kvepia nelabai, bet užtat veiksmingas. Pasitepti reikėtų ilgiau, kad galima būtų pamatyti rezultatus  4u.gif


Reiketu,aisku,bet nakciai teptis ziauriai smirda,o ir vaikas salia miega,dienai taip pat nesinori,nes daug bendrauju.
Atsakyti
QUOTE(Dye @ 2010 03 07, 16:55)
Aš tai nespėjau pastebėti Super psori tepalo veiksmingumo, nes kvapo nepernešiau visai, naktimis negalėjau miegoti  nuo to kvapo. O ir darbas mano visuomeninis, tarp žmonių- tai man atrodė, kad visiem aš baisiausiai smirdu.
Dar norėjau pasakyti apie kūno pilingą su negyvosios jūros druska- dabar tokį naudojau,Lietuvoje jo nėra pirkti. Jis aliejų ir tų druskų pagrindu, tai oda po procedūros būna lyg aliejuje išmirkus- nesu niekada tokio efekto patyrus. Oda suminkštėja, žaizdelės geriau priima tepaliuką, gal man taip atrodo, bet mano ir snaudžiantys taškeliai bąla po truputi.  ax.gif


O kur jus ta pilinga perkate? smile.gif
Atsakyti
unsure.gif Mergyckos a jums pvz tik ranku nagai pazeisti ar ir koju buna? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 07 kovo 2010 - 21:41
QUOTE(Jolkuce @ 2010 03 07, 20:41)
unsure.gif Mergyckos a jums pvz tik ranku nagai pazeisti ar ir koju buna? g.gif

8 koju nagai 9 ranku nagai yra subjauroti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Salkauske @ 2010 03 07, 21:46)
8 koju nagai 9 ranku nagai yra subjauroti  verysad.gif

Tai va itariu i as uzmaciau kelis doh.gif Jauciu reiks isbandyt priauginima pasidaryt, sesiu kuria diena ir uzsidesiu gelio ant koju naguciu bigsmile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dye @ 2010 03 07, 17:55)
Aš tai nespėjau pastebėti Super psori tepalo veiksmingumo, nes kvapo nepernešiau visai, naktimis negalėjau miegoti  nuo to kvapo. O ir darbas mano visuomeninis, tarp žmonių- tai man atrodė, kad visiem aš baisiausiai smirdu.
Dar norėjau pasakyti apie kūno pilingą su negyvosios jūros druska- dabar tokį naudojau,Lietuvoje jo nėra pirkti. Jis aliejų ir tų druskų pagrindu, tai oda po procedūros būna lyg aliejuje išmirkus- nesu niekada tokio efekto patyrus. Oda suminkštėja, žaizdelės geriau priima tepaliuką, gal man taip atrodo, bet mano ir snaudžiantys taškeliai bąla po truputi.  ax.gif



Įdomu būtų sužinot koks to peelingo pavadinimą ir kur jį perkate.
Atsakyti
QUOTE(Salkauske @ 2010 03 07, 14:24)
Jus čia apie rusišką? g.gif Jei taip,tai bandžiau,bet jis labai nekvepia,tai truko mano kantrybė  blush2.gif

Na, gal menesi tepuosi Super Psori nakciai, tai man jis nieko visai, kvapa kenciu dar, bet pagerejimas sioks toks matosi, blogyn neina.
Atsakyti