Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė - 8

QUOTE(*jolantab* @ 2010 03 07, 13:26)
Kvepia nelabai, bet užtat veiksmingas. Pasitepti reikėtų ilgiau, kad galima būtų pamatyti rezultatus  4u.gif

ištvėriau tepliotis gal mėnesį. jokio efekto nemačiau.
QUOTE(Jolkuce @ 2010 03 07, 21:41)
unsure.gif Mergyckos a jums pvz tik ranku nagai pazeisti ar ir koju buna? g.gif

man tik kojų didieji unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleksandritas @ 2010 03 08, 08:45)
ištvėriau tepliotis gal mėnesį. jokio efekto nemačiau.

man tik kojų  didieji  unsure.gif

drinks_cheers.gif tadu busi mano kolega biggrin.gif
Atsakyti
Apie kūno šveitiklį- gavau jį dovanų iš Izraelio, nuo žmogaus kuris žino mano ligą ir užsiima kosmetikos gamyba.
Aprašymas:
Kūno šveitiklis su Negyvosios Jūros druskomis, migdolų aliejumi ir eteriniais aliejais. Šis kūno šveitiklis pašalina nešvarumus ir negyvas odos ląsteles, stimuliuoja kraujotaką, prisotina odą drėgmės ir sukuria gaivos pojūtį. Ypatingi aliejų mišiniai padeda atnaujinti ląsteles ir maitina odą.
Lengvais, masažuojamais judesiais ištepti kūno odą. Palaukite maždaug vieną minutę ir nuskalaukite.
Nėra bandoma su gyvūnais. Licenzijuota Izraelio Sveikatos apsaugos ministerijoje.
Žvineline turiu jau virš 30metų, tad visokios patirties turiu, mano kūnui šis šveitiklis patinka, o žvyneliams ne.
Atsakyti
Gal galit pasufleruot kainą Super psori rusiško tepaliuko? Turi mama pažįstamą moterį ,kuri dažnai važiuoja į Rusiją. Prašiau,kad atvežtų šio tepalo,tai sakė,kad labai brangus ir nežinia ar jis veiksmingas,tai nevežė blink.gif
Atsakyti
QUOTE(zappy @ 2010 03 08, 11:20)
Gal galit pasufleruot kainą Super psori rusiško tepaliuko? Turi mama pažįstamą moterį ,kuri dažnai važiuoja į Rusiją. Prašiau,kad atvežtų šio tepalo,tai sakė,kad labai brangus ir nežinia ar jis veiksmingas,tai nevežė  blink.gif

pirkau kalvarijų turguj, nepamenu gal 13 lt mokejau. Mazdaug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zappy @ 2010 03 08, 11:20)
Gal galit pasufleruot kainą Super psori rusiško tepaliuko? Turi mama pažįstamą moterį ,kuri dažnai važiuoja į Rusiją. Prašiau,kad atvežtų šio tepalo,tai sakė,kad labai brangus ir nežinia ar jis veiksmingas,tai nevežė  blink.gif

jop kazkur iki 15lt ir as mokejau drinks_cheers.gif Turiu puse tubeles dar, ant jos laikas uzrasytas 2009 05, galioja 24 menesius doh.gif galiu kam atiduot pabandyt mirksiukas.gif , nes man netinka smile.gif jai jus apie sita snekat user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 08 kovo 2010 - 11:57
O aš jau maniau ,kad tikrai labai brangus doh.gif Deja,pas mus Alytuj nėra kur jo nusipirkt . Dar kartą reiks prašyt,kad atvežtų ax.gif
Atsakyti
Sveikos, ir as pasipasakosiu. Man galvoje, pakausio srityje, atsirado kazkas panasaus i zvyneline pries kokius 5 menesius. Mano gydytoja sako, kad zvyneline. Bet mano broliui irgi tokie patys pleiskanojantys plotai atsirado ir jo gydytojas sako, kad ne zvyneline doh.gif tai nezinau, kas teisus g.gif mano mama mus abu mate, sake, atrodo visai vienodai. broliui labai padejo Elocon tepalas. patepus jau kita diena svari oda ir vel neatsirada jau kelios savaites. O man gydytoja prirasius buvo visokiu tepalu - niekas nepadeda. kazkoks tik vaistinej darytas skystis apgyde, bet pradejau lauktis nestuke.gif , teko visus gydymus nutraukt, tai dabar labai blogai vel...

turiu ir Biodermos Node'K šampūną, bet man tai nelabai padeda. po isplovimo tik dar labiau niezti, atrodo. O niezulys jau nebepakenciamas... verysad.gif kas bent kazkiek apmalsina niezuli tai kokosu aliejus. bet visa galva baisiai riebaluota po to buna...

eisiu sia savaite pas gydytoja, bet nieko gero nesitikiu, nes ginekologe uzdraude bet kokius vaistus vartot... o taip bijau, kad dar nepablogetu visai negydant... verysad.gif

oi, oi, is kur jus jegu imat su ta liga kovot?...

Atsakyti
QUOTE(canadian @ 2010 03 08, 12:47)
Sveikos, ir as pasipasakosiu. Man galvoje, pakausio srityje, atsirado kazkas panasaus i zvyneline pries kokius 5 menesius. Mano gydytoja sako, kad zvyneline. Bet mano broliui irgi tokie patys pleiskanojantys plotai atsirado ir jo gydytojas sako, kad ne zvyneline  doh.gif tai nezinau, kas teisus g.gif mano mama mus abu mate, sake, atrodo  visai vienodai. broliui labai padejo Elocon tepalas. patepus jau kita diena svari oda ir vel neatsirada jau kelios savaites. O man gydytoja prirasius buvo visokiu tepalu - niekas nepadeda. kazkoks tik vaistinej darytas skystis apgyde, bet pradejau lauktis  nestuke.gif , teko visus gydymus nutraukt, tai dabar labai blogai vel...

turiu ir Biodermos Node'K šampūną, bet man tai nelabai padeda. po isplovimo tik dar labiau niezti, atrodo. O niezulys jau nebepakenciamas... verysad.gif  kas bent kazkiek apmalsina niezuli tai kokosu aliejus. bet visa galva baisiai riebaluota po to buna...

eisiu sia savaite pas gydytoja, bet nieko gero nesitikiu, nes ginekologe uzdraude bet kokius vaistus vartot... o taip bijau, kad dar nepablogetu visai negydant... verysad.gif

oi, oi, is kur jus jegu imat su ta liga kovot?...

Ne kovot reik,o ismokt su ja draugaut mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zappy @ 2010 03 08, 10:20)
Gal galit pasufleruot kainą Super psori rusiško tepaliuko? Turi mama pažįstamą moterį ,kuri dažnai važiuoja į Rusiją. Prašiau,kad atvežtų šio tepalo,tai sakė,kad labai brangus ir nežinia ar jis veiksmingas,tai nevežė  blink.gif


Gal 15 litu g.gif



QUOTE(canadian @ 2010 03 08, 11:47)
Sveikos, ir as pasipasakosiu. Man galvoje, pakausio srityje, atsirado kazkas panasaus i zvyneline pries kokius 5 menesius. Mano gydytoja sako, kad zvyneline. Bet mano broliui irgi tokie patys pleiskanojantys plotai atsirado ir jo gydytojas sako, kad ne zvyneline  doh.gif tai nezinau, kas teisus g.gif mano mama mus abu mate, sake, atrodo  visai vienodai. broliui labai padejo Elocon tepalas. patepus jau kita diena svari oda ir vel neatsirada jau kelios savaites. O man gydytoja prirasius buvo visokiu tepalu - niekas nepadeda. kazkoks tik vaistinej darytas skystis apgyde, bet pradejau lauktis  nestuke.gif , teko visus gydymus nutraukt, tai dabar labai blogai vel...

turiu ir Biodermos Node'K šampūną, bet man tai nelabai padeda. po isplovimo tik dar labiau niezti, atrodo. O niezulys jau nebepakenciamas... verysad.gif  kas bent kazkiek apmalsina niezuli tai kokosu aliejus. bet visa galva baisiai riebaluota po to buna...

eisiu sia savaite pas gydytoja, bet nieko gero nesitikiu, nes ginekologe uzdraude bet kokius vaistus vartot... o taip bijau, kad dar nepablogetu visai negydant... verysad.gif

oi, oi, is kur jus jegu imat su ta liga kovot?...

Turit susitaikyti.Reikia su undineliu liga susidraugauti biggrin.gif
O kazin ar nestukems negalima tos Sulsena pastos naudoti? g.gif Pasidomekit.
Lengvo nesiojimo 4u.gif
Atsakyti
Labas mergytes-undineles smile.gif Kaip laikotes, kas geresnio? Man net keista, kad as prvanaudojusi 15 metu hormonus, dabar sau ramiausiai Psoriatenu tepuosi ir nesikankinu kaip per pirmaji nestuma. Nu rimtai, nesuprantu, kodel toks skirtumas, nei man niezti, nei labai raudona, o tikrai nutraukus hormonus turejo buti labai didelis pablogejimas. Gal sakau praeis man si nestuma? g.gif thumbup.gif
Atsakyti
aganux, linkiu, kad taip ir būtų!!! 4u.gif
Atsakyti