Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė - 8

QUOTE(Anakonda @ 2010 03 05, 13:31)
Na pas manes plaukai iki peciu dabar. Ir auginsiu. Anksciau kirpau trumpa, kad lengviau budu galima odos gabaliukus iskasyti. O daba spjoviau, nusidaziau sviesiom srogelem (tuo labiau kad kazkodel labai prazilau), tai dabar turiu 75% blondinisku srogeliu, ir 25% naturaliu nedazytu plauku. Ir dzin man. Nelabai matosi jei ir pilna galva tos odos. Tik vat su tamsiais drabuziais problema. Pastoviai turi eit i tulika susitvarkyt, kitaip ant peciu kaip sniego pribarstyta.

Pas mane "prisninga" tik jei pasikasau, pacios nekrenta tos pleiskaneles, gal kad nedaug galvoje tera ir as ju niekaip negydau - nematau kol kas reikalo. Na o del nestumo ir pso, man pirmaji karta buvo labai labai pablogeje, nu o sikart viskas kur kas geriau, netgi gereja man atrodo, nes as ju net svarstau galimybe i baseina nueit - tos demes nebe ryskiai raudonos, o ruzavos pasidare ir kai pakasau kraujas dazniausiai nebega...panasu kad tikrai gyju smile.gif Ziuresim kaip bus toliau.
Ar kas nors naudojat Kartalina? Man idomu kaip jis jums veikia? Kaip buvau minejusi, man nepadejo.
Aurelija21, junkis. Nemalonu kad susirgai, bet bent jau likimo draugiu daug cia rasi. Jei dar nesigydai hormonais, gal tu isbandyk kartalina www.kartalinas.lt gal tau pades g.gif
Atsakyti
Labas visoms. Taip pas mane lygiai taip pat ant tamsaus rubo kaip prisnige. Galvos praktiskai visai netepu nes nera tam galimybiu, pasitepi tai plaukai riebaluoti ir isplauti nera lengva o juk ryte tai i darba.
Atsakyti
QUOTE(saisyda @ 2010 03 05, 13:21)
Labas visoms. Taip pas mane lygiai taip pat ant tamsaus rubo kaip prisnige. Galvos praktiskai visai netepu nes nera tam galimybiu, pasitepi tai plaukai riebaluoti ir isplauti nera lengva o juk ryte tai i darba.

Man galvai labai tinka Elocon skalp lotion,nesuriebina plauku,lengvai isiplauna.
Atsakyti
QUOTE(Salkauske @ 2010 03 05, 15:33)
Man galvai labai tinka Elocon skalp lotion,nesuriebina plauku,lengvai isiplauna.



Aš irgi Elocon lotion naudoju ir jei nesikasyčiau, nebyrėtų taip "sniegas"... trumpesni plaukai buvo patogiau tik tada kai gulėjau ligoninėje prieš daugiau nei 10 metų ir tada tepė galvą labai riebiais tepalais.... o dabar jokio skirtumo ar plaukai ilgesni ar trumpesni...
Atsakyti
QUOTE(Salkauske @ 2010 03 05, 14:33)
Man galvai labai tinka Elocon skalp lotion,nesuriebina plauku,lengvai isiplauna.


Ta losjona naudoju kaktai, kai tik daugiau pabere tuoj apsigydu. Bet jo ilgai negali nauditi irgi. Vienu zodzio cia yra neissprendziama problema. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(saisyda @ 2010 03 05, 13:43)
Ta losjona naudoju kaktai, kai tik daugiau pabere tuoj apsigydu. Bet jo ilgai negali nauditi irgi. Vienu zodzio cia yra neissprendziama problema. verysad.gif

I savaite viena karta Elocon,tai pat Pasta Sulsena viena karta,ir nebyra sniegas,galva plaunu kasdien.
Atsakyti
QUOTE(Salkauske @ 2010 03 05, 14:49)
I savaite viena karta Elocon,tai pat Pasta Sulsena viena karta,ir nebyra sniegas,galva plaunu kasdien.



O kas ta pasta Sulsena? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saisyda @ 2010 03 05, 13:54)
O kas ta pasta Sulsena? g.gif

Praeitoj temoj buvo kalbeta apie ja.
Atsakyti
QUOTE(Salkauske @ 2010 03 05, 15:11)
Praeitoj temoj buvo kalbeta apie ja.


Nu perskaiciau visa tema bet konkreciai nieko ten nepaaiskinta. Ta nuoroda kuria idejot nebeveikia. g.gif
Atsakyti
QUOTE(saisyda @ 2010 03 05, 18:49)
Nu perskaiciau visa tema bet konkreciai nieko ten nepaaiskinta. Ta nuoroda kuria idejot nebeveikia. g.gif

Na tai pasta kremukas su kuriuo reik irtynt galvos oda ir poto isplauti jis skirtas daugiau nuo pleiskanu nei nuo psoriazes gydyti, bet va padeda vadinas mergiotem, nes man asmeniskai tai ne schmoll.gif Beto nebrangus gal kokie iki 5 litu..yra Cento parduotuvej maciau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 05 kovo 2010 - 19:39
Saisyda,as ji perku "iki" ir "norfoj".
Atsakyti
QUOTE(Salkauske @ 2010 03 05, 20:26)
Saisyda,as ji perku "iki" ir "norfoj".


Radau jau internete kaip atrodo, reiks pabandyti. biggrin.gif
Atsakyti