Įkraunama...
Įkraunama...

Furby - ar kas pirko?

Mano vyresnioji labai patenkinta Furby, žaidžia, šnekasi, viską daro pagal instrukciją (net keista) ir tikrai matau, kad "prilipo' žaislas. thumbup.gif Ir pinigėlių visai negaila. ax.gif Net tėvelis, kuris niekada nesikiša į žaislų papildymus, šįkart pritarė, kad tai geras daiktas. Tik pasakysiu, kad mažoji dar per maža Furby:tampo už ausų, nori nugriauti ir t.t. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2005 12 05, 17:40)
Maniškės sakė, kad joms "tokios papūgos dar nereikia". biggrin.gif


Sakė, tai sakė, bet dabar negali be jo gyventi. biggrin.gif Kol neturėjo ir nepamatė, ką jis daro, tol ir nereikėjo, o kai užmatė, tai greit savo taupyklę iškratė. biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif Mes turim 2. Vargas su jais, maniskiai dar nelabai supranta, maziui idomu kad jis viauks, na kalba to nepavadinciau............ nzn ar vertas tas zaislas tokiu pinigu g.gif
Atsakyti
Gal kam įdomu bus. Kaune žaislų parduotuvėj Betygalos g. mačiau kad tie Furbiai su pažeista pakuote kainuoja apie 150 Lt. Žiema kiek prisimenu parduotuvėse jie 269 Lt kainavo.
Atsakyti
Mano broliui mama irgi buvo nupirkusi Furbi (kai tik atsirado jie). Stovi jau seniai seniai ant lentynos apleistas ir niekam neidomus. Pazaide su juo gal tik kelias dienas ir numete... Is visos Kaledu senelio dovanos praverte tik baterijos, kurias idejo i gaisrine masina laugh.gif Neatsimenu kiek tada broliui buvo metu, bet tikrai 6 jau buvo, o vis tiek neidomus jam buvo jis.
Atsakyti
biggrin.gif turim sita "zveriuka",idomu pazaist ....man blush2.gif kitaip stovi ant lentynos.Dukra zaide 3 dienas,o va kriksto sunus ,2 metuku, toki labai myli wub.gif (MEILE TRUNKA JAU 3 SAV) biggrin.gif
Papildyta:

Bet uz lietuviska kaina toki pirkti,tai doh.gif doh.gif doh.gif , nevertas tokiu pinigu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupa_uoga: 22 balandžio 2006 - 22:17
Kaune Jonelio kieme šiuo metu vyksta akcija Furbiai po 45 Lt tik kalba jie vokiškai ir kai kurie yra su defektais bet aš radau visiškai gerą tik pakuotė pažeista
Atsakyti
maniske irgi uzsinorejo to furbio...nu ir ka einam to furbio pirkt ir pries tai uzsukom i kuitymukus ir spekit ka ten pamatom , furby! smile.gif nu nusipirkom ta furbi ai galvoju neveiks tai neveiks ka padarysi vistiek sumokejau tik 5 litus ir ka jus manot veikia! biggrin.gif 4u.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif tai maniske dabar visur tampiojasi ta furbi...tiesa jis vokieciu kalba...bet tai mano pupa pati blezgeliot ka ten jis sumurma, miega su juo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paulina0011111: 15 lapkričio 2006 - 18:58
as pagal skelbima radau nauja furbi uz 90lt.kalba vokiskai.sakau gal cia koks netikras g.gif ar gali buti uz tokia kaina geras?
Atsakyti
QUOTE(pagrandukasss @ 2006 12 15, 10:33)
as pagal skelbima radau nauja furbi uz 90lt.kalba vokiskai.sakau gal cia koks netikras  g.gif ar gali buti uz tokia kaina geras?


Gali, gali, nes kalba vokiškai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2006 12 15, 15:49)
Gali, gali, nes kalba vokiškai. mirksiukas.gif

o kur pigiau "angliska'galima nusipirkti?ir isvis kokia ju dabar kaina?as saviskiui vokiska gal imsiu,bet brolio mergaite angliskai truputi kerta,tai jai vokiskas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pagrandukasss @ 2006 12 15, 21:29)
o kur pigiau "angliska'galima nusipirkti?ir isvis kokia ju dabar kaina?as saviskiui vokiska gal imsiu,bet brolio mergaite angliskai truputi kerta,tai jai vokiskas  schmoll.gif


Jei manęs klausi, tai nežinau... Kažkada mačiau "Žaislų planetoj", berods, kainavo apie 150 Lt...Mūsiškis "šneka" vokiškai, bet susikalbam su žodynėlio pagalba. mirksiukas.gif Įdomiausia tai,kad jis vienintelis mūsų šeimoje tik ir "šneka" vokiškai. biggrin.gif
Atsakyti