Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai Vilniuje

QUOTE(ohochips @ 2010 08 25, 12:06)
Sveikutes, patinegejau visa tema skaityti, gal zinote kas mokesi autoakademijoje? 4u.gif



Gal buvai pas juos uzsirasiusi? Ar patiko?
As esu uzsirasius i Autoakademija, pirmas ispudis toks:
Nuejau i pirma pamoka, paaiskejo, kad aiksteliu nuvalytu, kur butu galima mokytis jie neturi. Pasijutau lyg pati tureciau tuom pasirupinti... Mokinomes ant sniego prie salia esanciu masinu. Noreciau paklausti vilnieciu merginu, kur butu galima rasti nuvalyta nuo sniego aikstele, kad su instruktoriumi galeciau mokytis vairuoti?
Atsakyti
QUOTE(temm @ 2011 01 05, 13:53)
Gal buvai pas juos uzsirasiusi? Ar patiko?
As esu uzsirasius i Autoakademija, pirmas ispudis toks:
Nuejau i pirma pamoka, paaiskejo, kad aiksteliu nuvalytu, kur butu galima mokytis jie neturi. Pasijutau lyg pati tureciau tuom pasirupinti... Mokinomes ant sniego prie salia esanciu masinu. Noreciau paklausti vilnieciu merginu, kur butu galima rasti nuvalyta nuo sniego aikstele, kad su instruktoriumi galeciau mokytis vairuoti?

Šeip tai jau instruktorius turetu žinoti kur galima pradeti mokintis blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
ka galit pasakiti apie sita mokykla ? kaip ten moka ? ar geri instruktoriai? smile.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aga111: 09 sausio 2011 - 17:37
QUOTE(aga111 @ 2011 01 09, 19:35)
ka galit pasakiti apie sita mokykla ? kaip ten moka ? ar geri instruktoriai?  smile.gif  smile.gif

man ten nepatinka. labai atmestinai kazkaip ziuri, manau jie interesuoti imti papildomas pamokas, noreciau pasikeisti instruktoriu, nes 8 pamoka, o ant estakados net nemokino. zodziu. labai nusivylus.
Atsakyti
Sveikos,

gal kuri galėtų pasidalinti kontaktu per AŽ gero vairavimo instruktoriaus papildomiems važiavimams iš Jasučio ar kitos mokyklos, kurie važiuoja nuo Spaudos rūmų??

Iš anksto dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Vairavimo igudzius tobulinau Autoklasej, tikrai viskas super buvo, kadangi mokiausi kadaise su laaabai piktu instruktorium, kuris isteriskai rekdavo ir vos ne nagus kapodavo uz klaidas, man Autoklases instruktoriai atrode itartinai per ramus biggrin.gif
Atsakyti
Ar kas mokinasi Ikonikovo vairavimo mokykloje? Ar teko susidurti su instruktoriumi Anatoliju? Kokie atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,
gal kas turite Marijos iš Femina Mobile mob.tel.nr. ? blush2.gif
Labai, labai reikia ax.gif Prašyčiau į AŽ.
Dėkoju iš anksto! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Margarita B. @ 2010 11 04, 14:05)
Kam reikia Vilniuje profisionalaus, zmonisko (kuris viska nuosekliai paaiskina, nekelia balso, malonu bendrauti ivairiom temos ir t.t.) instruktoriaus, galiu drasiai rekomenduoti savaji, kuris dabar mane mokina vairuoti  smile.gif  Jis is ''Vairosetos'', taciau as joje net nebuvau  tongue.gif  pati internete radau, kad ji giria kitos SUPERMAMYTES ir isdrisau paskambint. Atvaziavo prie namu, pasikalbejom, kita diena atveze sutarti is mokyklos ir pirmyn... vaziuojam... Prie vairo jauciuosi saugi, pasitikiu savimi, nes Kestas mane visad palaiko, padrasina, suteikia pasitikejimo... Instruktorium dirba berods virs 15 metu, jam dabar paciam 49 metai. Kam reikes kontaktinio Nr. Rasykite i Az  mirksiukas.gif Ir sakykite, kad rekomendavo jo mokine - Margarita. Zmogu pamaloninsite  wub.gif

P.S. privaziuoja iki namu, taupote laika ir kelionei pinigelius.

Atsakyti
Tai kaip su Jasucio mokykla Fabijoniskese, kokie atsiliepimai? Kita savaite start. nauja grupe, nezinau rinktis sia mokykla ar ne, padekite, aciu
Atsakyti
QUOTE(CattleyaC @ 2011 04 23, 20:43)
Tai kaip su Jasucio mokykla Fabijoniskese, kokie atsiliepimai? Kita savaite start. nauja grupe, nezinau rinktis sia mokykla ar ne, padekite, aciu


Mano atsiliepimai ne kokie, labai preciziskai laikomasi visu reikalavimu, BEVEIK priverstinai reikalaujama isigyti papildomu vaziavimu. smile.gif

Mano pasiulymas pasidometi Draiveriu (UAB LDV UNIO) , nauji automobiliai (pagrinde ASTROS, instruktoriai labai neblogi iskyrus viena Vasiliju ar panasiu vardu, nes jis daug keikiasi ir ruko masinoj, nors nezinau ar jis bedirba ten). smile.gif
+nera super toki nuo fabu - kalvariju/ozo sankryza. (53 autobusu ~15min).
Atsakyti
QUOTE(Robertastk @ 2011 04 24, 08:22)
Mano atsiliepimai ne kokie, labai preciziskai laikomasi visu reikalavimu, BEVEIK priverstinai reikalaujama isigyti papildomu vaziavimu. smile.gif

Mano pasiulymas pasidometi Draiveriu (UAB LDV UNIO) , nauji automobiliai (pagrinde ASTROS, instruktoriai labai neblogi iskyrus viena Vasiliju ar panasiu vardu, nes jis daug keikiasi ir ruko masinoj, nors nezinau ar jis bedirba ten). smile.gif
+nera super toki nuo fabu - kalvariju/ozo sankryza. (53 autobusu ~15min).

draiveri siaip tikrai gerai paruosia teorijai, o va praktikai tai priklauso pas ka papulsi 4u.gif beje ir draiveri kai kurie instruktoriai liepia pirkti papildomus vaziavimus

o cia db truputi ne i tema apie mokyklas, gal yra kam vilniuje teke imti pamokas vairavimo pas instruktore moteri? nes maciau kelis sykius mokomaji su butent instruktore deja mokyklos pavadinimo nepamenu (berods raudonas golfas buvo) smile.gif kaip tik renkuosi pas ka cia geriau kelias papildomas pamokas pasiimti smile.gif tik idomu ar verta imti pas instruktore ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo instaliacijaaa: 25 balandžio 2011 - 20:39