Įkraunama...
Įkraunama...

Šokdynė

Porą savaičių sėkmingai šokinėjau po ~500 šuoliukų per dieną ir staiga vieną gražią dieną pradėjo siaubingai skaudėt pėdas, pagalvojau, kad nuo netikusių batų gal čia taip, bet nustojus šokinėt po poros dienų praėjo. Paskui vėl bandžiau pradėt, bet po to skauda. Kame problemos? g.gif
Atsakyti
Aš šokinėju basa rolleyes.gif kolkas neskauda smile.gif
Atsakyti
Tai ir aš basa/po kojinių, bet va užvakar padariau ~50 šuoliukų, tai šiandien dar pilnavertis vaikščiojimas neįmanomas blink.gif .
Atsakyti
labai skeptiskai vertinu sokdyne schmoll.gif tai nera pats sveikiausias budas sportuoti,mesti svori ir pan. Buvau apsilankiusi pas gydytoja ir ji man pasake kad verciau nesokineciau,nes labai kenkia stuburui,pedoms. Taip pat ir aerobika nera labai sveika,na,nebent turi tobulus sportbacius.
Atsakyti
nusipirkau Supernette sokdyne gumine, minkstom rankenom, labai gera thumbup.gif turejau namie sena tokia vaikiska, neimanoma su ja pasokinet budavo schmoll.gif
Apelsinmedi kas tau galetu but g.gif ar ir kitoms taip? g.gif man tai nieko, neskauda pedu schmoll.gif keista, bandyk persimest prie kitokio sporto mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano kuno kulturos mokytoja sake, kas kasdienis sokinejimas sokdyne letais suoliais itin efektyvi priemine svoriui mazinti. thumbup.gif
Atsakyti
Labai mėgstu šokdynę. Labiau už bet kokius begiojimus, pritupimus ir pan. Penkiolika min ant kilimėlio basom. Daugiau nesigauna, bet ir nereikia. Stuburas lyg tai nesiskundžia. 4u.gif
Atsakyti
O kad gali patart koia sokdyne geriau pirkt?
Gumine? virveline? su svareliais?
Papildyta:
Šokinėdami per šokdynę, galite sudeginti iki 1000 kalorijų per valandą! Tai ypač efektyvi treniruotė:

* sustiprina viso kūno raumenis;
* vysto ilguosius raumenis didžiosiose raumenų grupėse;
* veikia ir apatinę, ir viršutinę kūno dalį;
* optimizuoja širdies ir kraujagyslių veiklą;
* suderina koordinaciją, judrumą, sinchronizavimą, ištvermę.

Treniruotė su šokdyne leidžia pasiekti maksimalų rezultatą per trumpiausią laiką. Šokinėjant su šokdyne, vienu metu treniruojami:

* šlaunys;
* blauzdos;
* pilvo presas;
* krūtinė;
* pečiai;
* nugara;
* rankos.
]
Atsakyti
Noriu numesti apie 5kg,jau savaitę darau iškrovos dienas,ir sportuoju su šokdynę.
Pirmą dieną šokinėjau apie 10 min. ir nelabai greit.
Toliau vis laikas ilgeja.
Dabar jau šokinėju apie 30min.
Bet ir pavargstu,ir prakaitas bėga kaip po gero kroso.
O bėgiojimas man nelabai,nors preitą vasarą bėgiodama,ir darydama iškrovos diena numečiau apie dešimta kg.,bet dauguma sakė kad atrodo kaip visas 20kg manau dėl to kad raumenis sutvirtėjo ir jie daugiau sveria negu lašiniai.
Atsakyti
visa diena skaitinejau visokias temas supermamos forume.... blink.gif ieskojau kazko, kas tikrai uzkabintu ne savaitei ar menesiui, o galbut visam laikui ir padetu ne tik numesti kg, bet ir padidinti istverme, susitiprinti sirdute...zodziu, pagrazeti ax.gif
ir ka gi....sokdyne uzkabino! thumbup.gif snd sunki vakariene buvo, tai sunkoka ir pasokinet butu....be to, kiek zinau, geriausiai sportuoti ryte, tai nuo ryt ryto ir pradedu cool.gif + per savaite viena kefyrine diena (iskrovos) ir siaip bandysiu nebekimsti, kas papuola... blush2.gif + viena karta per sav. 30min.garo kabinoj pasedesiu.... ax.gif ziuresiu, kas gausis.. g.gif

pries tai noreciau dar pasidomet....kaip jus sokinejate: abiem kojom is karto ar ristele? kaip geriau?
ir ar visos sokinejate basos? namuose? ar apsiaunate sportbatukus? rolleyes.gif aisku, kaip kam patogiau...bet kaip geriau stuburui ir visam kunui? blush2.gif
as zadu namie ant plyteliu sokinet, tai turbut be sportbatuku neapsieisiu g.gif
Atsakyti
As irgi viena vakara susimasciau kuo cia uzsiemus, kad palaikyti esama svori ir sustiprinti raumenis ir prisiminiau sokdine (o tai zinojau, kad boksininkai labai jau su ja dirba), bet net negalejau pagalvoti, kad yra tiek daug prijaucianciu biggrin.gif
Bet turiu klausima: o kaip kvepavimas pratimu metu ? Nes nesvarbu kokia sporto saka uzsiimtum - neteisingai kvepuosi, tai min. gali nusodinti sirdi. Gal kas zinote, tai patarkite. (ar reikia ikvepti ir iskvepti su kiekvienu pasokimu ar sulaikyti kvepavima ar iskvepti per kelis pasokimus ir pan.).
Dar manau, kad reikia deveti sportine avaline, nes ji amortizuotu smugius i ******. O tai tai didelis kruvis stuburui ir kitkam.
Del skaiciaus: as tai asmeniskai pradesiu nuo 1 tongue.gif, o po to ziuresime kas bus. Reikia pirma ismokti daryti teisingai, nes gali gresti nemalonus skausmai. Kaip sako liaudis "kas per daug, tas nesveika".

O tos moterytes, kurios bijo problemu su gimda - tai pagalvokite kiek turejo buti nevaisingu moteru, kurios sokinejo vaikysteje.... pioneer.gif
Ir gal reiketu buti atsargesnem, jei kas turite virssvori, gal pirmiau pabandyti siek tiek numesti kitais budais ...., o tai irgi kruvis organizmui. fitness4.gif

O siaip linkiu sekmes visoms thumbup.gif
Atsakyti
su sokdyne labai gerai yra pasitikrinti savo sirdies raumens bukle smile.gif
kiek zinau norma yra 120suoliu per minute smile.gif
po to aisku sustoti:)
siaip manau kad tai kazkas panasaus i begima tik svarbu lengvai sokineti smile.gif
man paciai kazkaip sokdyne nekelia didelio malonumo,tik karts nuo karto pasitikrinu savo istverme su tais 120 suoliu per minute ax.gif
Atsakyti