Įkraunama...
Įkraunama...

Mano geriausias Napoleonas

eda.dita Oj kaip as taip blush2.gif tuoj paprasysiu moderatoriu pataisyti klaida ax.gif ACIU tau, kad pastebejai aciuks.gif jau pasiilgau tavo tortuku, labai senai rodei ax.gif

kaip viena mamyte rase : taip ir gimsta nauji receptai biggrin.gif

tiesa, sio receptuko nesu bandziusi ax.gif bet reiks kada isbandyti ax.gif
o siaip mano mylimiausias Napaleonas su kondensuotu pienu, dar mama ji labai daznai kepe, kada nors parasysiu receptuka, bet lyg panasiu yra ir sioje temoje smile.gif

Papildyta:
eda.dita butinai parasyk, kaip gavosi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 11 sausio 2012 - 20:07
Siaip tikrasis Napaleonas kepamas tik is sviesto. Nes Napaleonas, buvo Smetonos laikais buvo kazkas tokio. Tad tikrai niekas nenaudojo margarino 4u.gif ir juolabiau kondensuoto pieno ax.gif
Giminej turejom tu laiku poniute, kuri buvo pazystama su tu laiku aukstuomene, o kita pazystama, net tos srities mokslus baigus, kaip ruost puotas. Tad ji ir pasake, kad tais laikais margarino tokiam tortui nenaudojo. 4u.gif

Atsiprasau uz poster_offtopic.gif , bet tik norejau pasakyt, tai ka suzinojau is tuos laikus menanciu moteriskiu 4u.gif

Pati esu idejus Napaleono receptuka, kuri ir gavau is ju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 01 10, 23:13)
Radau internete, bet pati dar nebandziau:
NAPOLEONO RECEPTA, kuris kepamas jau nuo 1850 m.

Kremas:
1 1/3  cukraus
4 stiklines pieno
4 kiausiniai
4 valgomuju saukstu miltu
1 pokiukas vanilinio cukraus (jo deti jau i atvesusi krema)
300 gr. minksto sviesto




Cia cukrus kokiais matais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *AMRI*: 14 sausio 2012 - 11:08
QUOTE(*AMRI* @ 2012 01 14, 11:07)
Cia  cukrus kokiais matais?

Spėju viena ir dar trečdalis stiklinės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Latte @ 2012 01 14, 11:58)
Spėju viena ir dar trečdalis stiklinės 4u.gif

Gerai spejai, einu vel moderatoriu prasyti kad istaisytu biggrin.gif
Aciukas jums kad pamatot,
kaip as taip beskubedama doh.gif
Atsakyti
Jau istasyta thumbup.gif ACIU moderatoriai Borzikai kad labai greit sureagoja i prasymus aciuks.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2011 02 13, 14:29)
Kepiau ir as Napaleona, pagal tetos duota senovini recepta.



Vivir, Jūsų šitas napaleonas nuotraukoje iš pilnos normos? Jei mažinsiu per pusę ar nebus labai jau mažas g.gif

Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2012 01 19, 10:55)
Vivir, Jūsų šitas napaleonas nuotraukoje iš pilnos normos? Jei mažinsiu per pusę ar nebus labai jau mažas  g.gif

Cia nuotraukoj tik vienas tortas matos, kitas mazutis dar buvo. Siaip is puse normos jis man gaunas apie 22cm skersmens ir apie 10laksteliu. As visad kocioju plonai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2012 01 19, 15:11)
Cia nuotraukoj tik vienas tortas matos, kitas mazutis dar buvo. Siaip is puse normos jis man gaunas apie 22cm skersmens ir apie 10laksteliu. As visad kocioju plonai  4u.gif


Aciu, bandysiu siandien bigsmile.gif Minkysiu visa ir matysiu kas gaunas g.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2012 01 20, 16:39)
Aciu, bandysiu siandien  bigsmile.gif Minkysiu visa ir matysiu kas gaunas  g.gif

is visos normos man gavos 28cm skersmens ir berods 12 ar 14 laksteliu, svoris apie 3kg 4u.gif
Reiks ir man kada issikept, nes rugsejo men kepiau paskutini karta.

Tikiuosi patiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Kepiau ir as pirma ir turbut paskutini karta napaleona..Neisivaizdavau kad tiek daug darbo ir vargo doh.gif Kocioji, lankstai ir vel kocioji ir t.t. Aisku skanus isejo, tokio nenusipirksi konditerijos parduotuvese. Kepiau pagal recepta rusaiciu forume, beje labai vykes kremas isejo. http://forum.say7.info/topic3191.html
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2012 01 22, 17:35)
Kepiau ir as pirma ir turbut paskutini karta napaleona..Neisivaizdavau kad tiek daug darbo ir vargo doh.gif Kocioji, lankstai ir vel kocioji ir t.t. Aisku skanus isejo, tokio nenusipirksi konditerijos parduotuvese. Kepiau pagal recepta rusaiciu forume, beje labai vykes kremas isejo. http://forum.say7.info/topic3191.html

paziurejau receptuka, tai istikruju daug vargo su ta tesla unsure.gif
Atsakyti