Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (totoriškas pyragas)

Miau, manau, kad galima pieno įpilti. Bet šiaip gal geriau yra tiesiog nesudėti iš karto visų miltų. pvz., paskutinius kelis kartus, kai dariau, sudėjau gal apie 440 g miltų iš 500 g.
Atsakyti
QUOTE(dziugena @ 2010 01 22, 16:28)
Miau, manau, kad galima pieno įpilti. Bet šiaip gal geriau yra tiesiog nesudėti iš karto visų miltų. pvz., paskutinius kelis kartus, kai dariau, sudėjau gal apie 440 g miltų iš 500 g.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif išeitis drinks_cheers.gif

šiandien kepiau iš pusantros normos, tai susukus ant stalo gulėjo anakonda doh.gif vos į skardą sugrūdau... doh.gif
Atsakyti
Morališkai kaupiuos kepti šimtalapį,kai nusipirksiu aguonų. Tik dabar klausimas, stiklinė - tai kiek ml arba gramų?
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 01 22, 20:36)
Morališkai kaupiuos kepti šimtalapį,kai nusipirksiu aguonų. Tik dabar klausimas, stiklinė - tai kiek ml arba gramų?

Gal 200? bet kuriuo atveju, manau, nepadaugintum, nebent nemėgsti mirksiukas.gif
Atsakyti
Ai, ir dar klausimas, yra skirtumas naudojant šviežias mieles ir sausas"?
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 01 22, 20:37)
Ai, ir dar klausimas, yra skirtumas naudojant šviežias mieles ir sausas"?

nu kiekis turbūt skiriasi smile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nepraustaburnė @ 2010 01 22, 18:43)
nu kiekis turbūt skiriasi  smile.gif  g.gif

tai kiekis,tai jo, bet dėl kilimo turiu omeny g.gif ar dar ko
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 01 22, 18:58)
tai kiekis,tai jo, bet dėl kilimo turiu omeny  g.gif ar dar ko

man pvz yra smagiau su sausomis dirbti , bet kitoms su svieziomis 4u.gif kol neisbandysi tai ir nezinosi, o kilimas abieju geras jei jos sviezios t.y. bakterijos nezuve blush2.gif bent as jokio skirtumo nepastebejau mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(miskouoga @ 2010 01 20, 23:29)
O cia mano simtalapis.  Pirmu dvieju iskeptu nefotografavau.  ax.gif

nu ir ispudingai atrodo thumbup.gif man tikrai poros metu dar prireiks, kol as jo kepimui pribresiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 22 sausio 2010 - 20:59
QUOTE(Nepraustaburnė @ 2010 01 22, 20:31)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif išeitis  drinks_cheers.gif

šiandien kepiau iš pusantros normos, tai susukus ant stalo gulėjo anakonda  doh.gif vos į skardą sugrūdau...  doh.gif


doh.gif thumbup.gif Tikiu tikiu, kad vos sugrudai mirksiukas.gif Tu cia toooooooki rekordini simtalapi kepei... wub.gif

As va irgi gal pries pusvalandi ikisau i orkaite rolleyes.gif laukiu galutinio rezultato wink_3.gif
Papildyta:
QUOTE(grange @ 2010 01 22, 20:37)
Ai, ir dar klausimas, yra skirtumas naudojant šviežias mieles ir sausas"?



manau, kad sioks toks yra... g.gif As asmeniskai tokiam kepiniui kaip simtalapis visada naudoju sviezias mieles mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2010 01 22, 21:00)
nu ir ispudingai atrodo  thumbup.gif  man tikrai poros metu dar prireiks, kol as jo kepimui pribresiu  blush2.gif


Aciu. As per pusmeti pribrendau, bet dabar negaliu sustot kepus biggrin.gif
Atsakyti
man tikrai poros metu dar prireiks, kol as jo kepimui pribresiu blush2.gif
[/quote]
Aguonele, imk ir daryk mirksiukas.gif Zinok, faina labai kai pasiryzti kepti simtalapi thumbup.gif Niekada negalvojau, kad as kazkada kepsiu ji, o dabar - dziaugiuosi sunglasses2.gif
Atsakyti
sakykit, o kaip plikomos aguonos blush2.gif užpilt verdančiu vandeniu ir viskas? o reikia leist pastovėt jom biški? nesu darius niekad, tai nežinau blush2.gif
Atsakyti