Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 4 tema

Sveikos,

Sakiau niekada , niekada jo nekepsiu, bet zinokit paskaitnejus ir pasirinku spatrimu nesusilaikiau blush2.gif ax.gif
Tai va savaitgali iskepiau, sakyciau visai pavyko, ir labai skanus buvo, buvo norinciu dar karsta suvalgyti bigsmile.gif
user posted image
gal blogai padariau kad po apacia nieko nepatiesiau, nes man atrodo kad per daug prikepe, zinau kad ten turi buti visas skonis, bet nam jau perdege buvo cool.gif
user posted image
foto darytos su telefonu, tai biski neryskios ax.gif
Kadangi pas mama kepiau, prie jos orkaites neipratus, tai gal ir perkepe biski, kita kepsiu namie ziuresiukaip gausis ax.gif
Atsakyti
[quote=aciakaba,2010 04 19, 10:09]
Na va mano gaminys. gavosi per riebus ir per saldus, bent man g.gif Ale suvalgytas buvo mikliai bigsmile.gif
Per daug dejau sviesto ir cukraus manau g.gif
Per riebus del minkant aliejaus. Matosi, kad del jo ir neiskilo gaminys.
Nieko, sekantį karta pasiseks geriau:)
Papildyta:
QUOTE(Kristiniene @ 2010 04 19, 10:11)
Sveikos,

Sakiau niekada , niekada jo nekepsiu, bet zinokit paskaitnejus ir pasirinku spatrimu nesusilaikiau blush2.gif  ax.gif
Tai va savaitgali iskepiau, sakyciau visai pavyko, ir labai skanus buvo, buvo norinciu dar karsta suvalgyti bigsmile.gif
user posted image
gal blogai padariau kad po apacia nieko nepatiesiau, nes man atrodo kad per daug prikepe, zinau kad ten turi buti visas skonis, bet nam jau perdege buvo cool.gif
user posted image
foto darytos su telefonu, tai biski neryskios ax.gif
Kadangi pas mama kepiau, prie jos orkaites neipratus, tai gal ir perkepe biski, kita kepsiu namie ziuresiukaip gausis ax.gif

Skarda per didelė -kepinys neteko savo skanumo, per mazai isšampyti sluoksniai. Man aguonos skaniau maltos.
Atsakyti
Idedu savo simtalapi- pries keleta savaiciu kepiau, bet jau vel laukiu, kada kokia proga bus, nes seimai darosi kenksminaga kas savaitgali valgyt tokia "kaloriju bomba" smile.gif

Ir butinai turiu isigyti apvalia foma...
Si karta aguonas ne visai prie krasto dejau, tai ne visai iprastoj vietoj atsikliuvo, ir kadangi lakstai labai dideli buvo ir krasteliai netilpo ant stalo, matyt ir sviesto maziau teko, tai truputi subulkeje.

user posted image
user posted image
Atsakyti
Gutegute niam bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniene @ 2010 04 19, 10:11)


Šaunuolė, kad išbandei thumbup.gif .
Sutinku su adia3, - skarda didoka, bet skoniui, tikriausiai nepakenkė mirksiukas.gif . Kai neturėjau reikiamos skarddos, aplink dėjau iš folijos padarytus bortelius, kad neišsiplėstų.

QUOTE(gutegute @ 2010 04 19, 17:38)


Sluoksniukai puikiai matomi smile.gif , tik man jis toks per daug išbalęs ax.gif , bent jau aš mėgstu rudesnius. O gal fotoaparatas spalvas iškraipė g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(NerLin @ 2010 04 19, 23:45)
Sluoksniukai puikiai matomi  smile.gif , tik man jis toks per daug išbalęs  ax.gif , bent jau aš mėgstu rudesnius. O gal fotoaparatas spalvas iškraipė  g.gif ...


Kadangi viršaus niekuo neaptepiau, tai apatiniai sluoksniai paruduodavo, o virsutinis ir liko baltas. Reikia sviestu virsu patepti.
Atsakyti
NerLin o kaip tvirtai padaryti kraštus? Nes turiu ketpi didelį šimtalapį neturiu tokios didelės apvalios skardos, tai suku galvą kaip čia padaryti, esu bandžiusi su folija, bet gal per silpnai kažkaip dariau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shrekiuke: 20 balandžio 2010 - 10:09
QUOTE(shrekiuke @ 2010 04 20, 11:09)
NerLin o kaip tvirtai padaryti kraštus? Nes turiu ketpi didelį šimtalapį neturiu tokios didelės apvalios skardos, tai suku galvą kaip čia padaryti, esu bandžiusi su folija, bet gal per silpnai kažkaip dariau..


Na, aš kepu visąlaik tik iš pusės normos, ir mano skarda buvo šiek tiek mažesnė nei Kristinienes, tai gal lengviau buvo. Bet pamenu, kad gan daug folijos kroviau. Iš pradžių įtiesiau kepimo popierių, jį aplenkiau apie šimtalapį, tuomet ėmiau folijos, ja apdėjau aplink ir dar priglamžiusi tvirtai į tuščias skardos vietas pridėjau popieriaus ir folijos lotuliukas.gif . Nežinau, ar suprasi kaip aš ten lipdžiau, bet stengiausi paaiškint smile.gif . Tik jei lieka labai daug tuščios vietos, kažin ar verta tiek vargti ir tiek popieriaus naudot g.gif .
Atsakyti
Labukas, jau kokie šimtalapiai bigsmile.gif

patarkit, kaip kepti, kad nesigautų vidurinis sluoksnis kaip bulka g.gif Nes radusi minutę, vėl norėsiu bandyti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Crazy @ 2010 04 20, 13:55)
patarkit, kaip kepti, kad nesigautų vidurinis sluoksnis kaip bulka g.gif Nes radusi minutę, vėl norėsiu bandyti cool.gif


Vienintelis patarimas - kuo ploniau ištampyti tešlą ir visus kraštelius.
Atsakyti
QUOTE(dziugena @ 2010 04 20, 16:40)
Vienintelis patarimas - kuo ploniau ištampyti tešlą ir visus kraštelius.

atrodo, kad ploni lakšati gavosi, net plyšo, įdomiausia, kad viduriniai du liko kaip bulka, o kiti trys gerai gavosi blush2.gif
Atsakyti
Du kartus kepiau ir viršus labai gerai paruduodavo ir netepant jo sviestu. Reiks kokią progą ir man vėl susigalvot, gal mamai gimtadieniui ax.gif
Dar pasisakysiu dėl aguonų - pirmą kartą kepiau su maltom, antrą ne. man kažkaip skaniau ne maltos, nes sumalus labai jau sausai gaunas.
Papildyta:
QUOTE(aciakaba @ 2010 04 17, 12:17)
Mat praeita karta prilipo kepimo popierius, gal ka patartumet  g.gif

Aš tai nededu jokio kepimo popieriaus. Gaminys riebus, prie skardos neprilimpa mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jusma: 21 balandžio 2010 - 13:44