Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 4 tema

QUOTE(gutegute @ 2010 04 19, 23:53)
Kadangi viršaus niekuo neaptepiau, tai apatiniai sluoksniai paruduodavo, o virsutinis ir liko baltas. Reikia sviestu virsu patepti.


Tai, kad apatiniai sluoksniai balti, o viršus parudavęs. Ar aš kažko nesupratau g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2010 04 21, 14:47)
Du kartus kepiau ir viršus labai gerai paruduodavo ir netepant jo sviestu. Reiks kokią progą ir man vėl susigalvot, gal mamai gimtadieniui ax.gif
Dar pasisakysiu dėl aguonų - pirmą kartą kepiau su maltom, antrą ne. man kažkaip skaniau ne maltos, nes sumalus labai jau sausai gaunas.
Papildyta:

Aš tai nededu jokio kepimo popieriaus. Gaminys riebus, prie skardos neprilimpa mirksiukas.gif


Niekad niekuom netepu, ruduoja nuo temperaturos, arba dega nuo cukraus.
kepimo popierius padeda simtalapi iskepti apvalioje skardoje -neisbega per tortines sujungima sviestas. Jei ner popieriaus, arba jis baltas-besilikono - skardoje lieka karamele, gaminys limpa. Aguonos sausos jei jos nera mirkytos.
Atsakyti
QUOTE(NerLin @ 2010 04 21, 15:34)
Tai, kad apatiniai sluoksniai balti, o viršus parudavęs. Ar aš kažko nesupratau  g.gif ?


Pats pirmas sluoksnis is virsaus baltas. Kepant vis atrodydavo, kad dar reikia pakept, o is tikro jau gal ir per daug kepta.
Atsakyti
QUOTE(adia3 @ 2010 04 21, 17:08)
Niekad niekuom netepu, ruduoja nuo temperaturos, arba dega nuo cukraus.
kepimo popierius padeda simtalapi iskepti apvalioje skardoje -neisbega per tortines sujungima sviestas. Jei ner popieriaus, arba jis baltas-besilikono - skardoje lieka karamele, gaminys limpa. Aguonos sausos jei jos nera mirkytos.


Aš irgi netepu.
Visuomet dedu tik baltą popierių, ir viskas normaliai nusiima smile.gif. Žinoma, kažkiek yra lipnumo, bet tai - visgi karamelė. O dedu irgi tik todėl, kad atidaromoje tortinės formoje kepu.
Jei teisingai pamenu, Cipciukas minėjo, kad niekada jokio popieriaus nededa, ir anksčiau įdėtoje video medžiagoje, nemačiau, kad bobulė kokį tai popierių dėtų. Manau, kad kaip kam patogiau ir geriau, taip ir daro smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NerLin: 21 balandžio 2010 - 21:35
QUOTE(Crazy @ 2010 04 20, 17:20)
atrodo, kad ploni lakšati gavosi, net plyšo, įdomiausia, kad viduriniai du liko kaip bulka, o kiti trys gerai gavosi blush2.gif

vidurinis sluoksnis yra pats tas krastelis, i kuri dedi aguonas. , sluoksniai dazniausiai subulkeja kai per storai istampyta, oer mazai sviesto ir cukraus kliuvo toje vietoje. Plius reikia palikti butinai, kad susigertu normaliai viskas bent para. Nu bet tai jei jau subulkejo viduriukas tai koks skirtumas? svarbu skanu. o ir isvaizdai ne per labiausiai ir pakenki tai ane ? mirksiukas.gif

O ten kur maciau kad neapskrudes virsus simtalapio, tai per zemai orkaiteje padetas jis buvo. Per pora laipteliu auksciau pakelk wink.gif
Atsakyti
QUOTE(NerLin @ 2010 04 21, 22:27)
Aš irgi netepu.
Visuomet dedu tik baltą popierių, ir viskas normaliai nusiima smile.gif. Žinoma, kažkiek yra lipnumo, bet tai - visgi karamelė. O dedu irgi tik todėl, kad atidaromoje tortinės formoje kepu.
Jei teisingai pamenu, Cipciukas minėjo, kad niekada jokio popieriaus nededa, ir anksčiau įdėtoje video medžiagoje, nemačiau, kad bobulė kokį tai popierių dėtų. Manau, kad kaip kam patogiau ir geriau, taip ir daro  smile.gif .

as niekada nedejau kepimko popieriaus, kai tik sviestas susigerdavo istrukdavau gamini ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*dew* @ 2010 04 22, 11:10)
as niekada nedejau kepimo popieriaus, kai tik sviestas susigerdavo istraukdavau gamini ir viskas biggrin.gif

drinks_cheers.gif As taip pat darau 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,
as irgi kazkada kepiau simtalapi pagal Cipsiuko recepta smile.gif dabar vel planuoju kepti, bet turiu klausimeli del aguonu smile.gif kaip jas paruosti, kad jos taip nebyretu valgant, ta prasme, kad butu ne atskiros, o vientisa mase? Praeita karta as jas ismirkiau ir sumaliau, o daugiau nieko nedejau blush2.gif gal reikia kokiu priedu ideti?
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2010 04 23, 10:00)
Sveikutes,
as irgi kazkada kepiau simtalapi pagal Cipsiuko recepta  smile.gif  dabar vel planuoju kepti, bet turiu klausimeli del aguonu  smile.gif  kaip jas paruosti, kad jos taip nebyretu valgant, ta prasme, kad butu ne atskiros, o vientisa mase? Praeita karta as jas ismirkiau ir sumaliau, o daugiau nieko nedejau  blush2.gif  gal reikia kokiu priedu ideti?

As jos truputi paverdu ant mazos ugnies paskui gerai isplaunu. Ant 200dr sausu aguonu dedu 3 v.s. dziuvesieliu ir 4v.s. cukraus. Viska sumalu su miesmale 2 kartus.
Atsakyti
Na kepiau ir vel sita garduoli biggrin.gif Uzsispyriau ismokt ax.gif
Ir 3 bandymas manau buvo pats geriausias bigsmile.gif Ir labai gerai tesla minkesi ir nelipo labai prie ranku, ir tampesi super, net neplysinejo lakstai nei trupucio, neprilipo prie stalo ( kas praeita syki buvo). Apskritai galiu pasakyt kad as nedadedavau biski miltu, nes is akies dedavau, o dabar pasimatavau ir ka viskas super bigsmile.gif Ir nedejau jokio kepimo popieriaus g.gif
Manau ir prapjovus bus skanu rolleyes.gif Nefotkinau, nes uzfotkinus ir taip as cia per daug ax.gif
Aguonas nuplikau , nuvarvinu ir sublenderiuoju, ir cukriuko biski idedu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aciakaba @ 2010 04 25, 14:00)


thumbup.gif
Prašom nepasididžiuoti ir parodyti mirksiukas.gif . Šimtalapio foto niekad nebus per daug lotuliukas.gif .
Atsakyti
Viskas ejosi idealiai, kol nereikejo jo isimt doh.gif
Prilipo ta karamele su visu pyragu prie blekos, ir suluzinejo jis man kol isemiau, ta apacia beluptama doh.gif
Idesiu fotkes rytoj 4u.gif
Atsakyti