Įkraunama...
Įkraunama...

Rūgštynių sriuba

labai megstu sia sruba - gaminama mamos bigsmile.gif
Atsakyti
aciuks.gif

vakar viriau pagal pirmą receptą (kitų dar neparašę buvot), tai labai skaniai gavos, bet reiks būtinai pabandyt ir su mėsyte
Atsakyti
As irgi labai megstu rugstyniu sriubyte:as verdu taip thumbup.gif
uzverdu vandenį, kubelis sultinio, sauja ryžių(labiausiai patinka, laukiniai), bulvės smulkiai pjaustyta, morka, kai kada dedu kai kada ne,rugstynės, kai jau viskas buna isvirę, isiplaku kiausinį , supilu i sriuba ir isjungiu, valgydami dedames grietines ax.gif
skanaus
Atsakyti
QUOTE(gutė pinkutė @ 2007 04 06, 23:16)
As irgi labai megstu rugstyniu sriubyte:as verdu taip thumbup.gif
uzverdu vandenį, kubelis sultinio, sauja ryžių(labiausiai patinka, laukiniai), bulvės smulkiai pjaustyta, morka, kai kada dedu kai kada ne,rugstynės, kai jau viskas buna isvirę, isiplaku kiausinį , supilu i sriuba ir isjungiu, valgydami dedames grietines ax.gif
skanaus

bigsmile.gif kaip skaniai thumbup.gif o aš virdavau paprastai,be ryžių,bet irgi skanu mirksiukas.gif
Atsakyti
Reik būtinai su ryžiais pabandyti, o kaiušinis tai keistai man ax.gif
Atsakyti
Pabandyk su tuo kiausinių jis iskart gaunasi virtas, na kaui kiausinienė, na man ir mano šeimynai tai skanu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(noir1 @ 2007 04 01, 09:25)
Kai išverda bulvės sudedu rūgštynes nes man mama sakė,kad jei sudėsi anksčiau tai bulvės pasidaro kietos.

Jos buna ne kietos, bet apsitraukia kieta plevele (cia nuo rugsties). Tai vie is mano megstamiausiu srubu. Uzverdu vandeni, idedu ka nos rukyto (kumpio, skuros nuo lasiniu, tai ka turiu), supjaustytas bulves, sultinio. Kai viskas isverda - pjaustytu ar konservuotu rugstyniu, lauro lapai, pipirai, kartais prieskoniu sriubai (tai dziovintos ivairios darzoves), jei vasara - sviezi baziliko, salavijo, mairuno ir kt lapeliai (suristi, po to as juos isimu is sriubos), taip pat supjaustytu virtu kiausyniu. Atrodo viskas, seniai dariau biggrin.gif
Beje, jei truksta rugstingumo pilu balto arba raudono vyno acta, taip pat jei truksta skonio dedu "Vorcesterio" padazo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nomke7: 07 balandžio 2007 - 15:12
QUOTE(gutė pinkutė @ 2007 04 06, 23:16)
As irgi labai megstu rugstyniu sriubyte:as verdu taip thumbup.gif
uzverdu vandenį, kubelis sultinio, sauja ryžių(labiausiai patinka, laukiniai), bulvės smulkiai pjaustyta, morka, kai kada dedu kai kada ne,rugstynės, kai jau viskas buna isvirę, isiplaku kiausinį , supilu i sriuba ir isjungiu, valgydami dedames grietines ax.gif
skanaus

Aš darau lygiai taip pat, tik vietoj ryžių pilu miežinių kruopų. Labai skanu. Man be kruopų schmoll.gif labai jau skysta
Atsakyti
Nieku nerandu rugstyniu pikrti, gal koks nesezonas, sakau?
Atsakyti
As irgi kai nelabai turi laiko ar noro ilgai stoveti prie vyrykles tai kiausini plakta tiesiai i baigiancia virti sriuba supilu thumbup.gif ir zinoma grietinytes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 04 23, 14:21)
Nieku nerandu rugstyniu pikrti, gal koks nesezonas, sakau?


Visais sezonais yra rūgštynių pirkti, tik kartais išperka ir neušveža. Būna IKI tokiais mažais indeliais, reikia dvieju sriubai ir norfoj rasdavau.
Atsakyti
Dažnai verdu rugštynių sriuba: indelis sudytų rugštynių, (jei mažas tada du), bulvės, morkos, kiaušinis žalias. Pirmiausiai paverdame daržoves, po to supylame rugštynes, galiausiai plakta kiaušinį, pabaigtuvėm pagal skonį prieskonių ir sultinio kubelių. Gardiname grietine. Skanaus !!!!
Atsakyti