Įkraunama...
Įkraunama...

Rūgštynių sriuba

QUOTE(Ajuss @ 2004 05 04, 10:40)
Aš irgi rūgštynių sriubą verdu tik su rūkyta mėsyte ar šonine, man taip skaniau tongue.gif
O rūgštynių NIEKADA nenuplikau, man tuomet sriuba būna beskonė - fe. Ir rūgštynes dedu tik tada, kai bulvės jau visai išvirę, dar aišku svogūnų, džiovintų morkų įmetu, virto kiaušinio įpjaustau, bet irgi tik baigiant virti. Valgom su grietine.
Skanaus

Pasirodo ne aš viena taip verdu sriubytę.Tik aš kartais bulves isiverdu atskirai į sriuba nededu irgi gana skanu thumbup.gif
Atsakyti
Niam niam... Pati skaniausia mano sriubyte bigsmile.gif Ir paruosimas paprastas

I sultini nuo kokios nuvirusios mesyte ar siaip vandenuka sudedu bulves, stambiai tarkuota morka, truputi prieskoniu. Kai isverda darzoves, sudedu rugstynes ir galiausiai kietai virta pjaustyta kiausini smile.gif
Psio! Skanaus thumbup.gif
Atsakyti
kaip tik dariau, o darau tai kaip paprasta bulviene tik ant galo idedu rugstyniu lapu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šiandien virsiu rūkštynių sriubą. Visada virdavau paprastai - sultinys, bulvės, morkos. Tada rūgštyniai, prieskoniai ir pabaigoj virtą supjaustytą kiaušinį. O šiandien manau išbandysiu tą receptuką su ryžiais ir plaktu kiaušiniu. Tikiuos viskas gausis kuo puikiausiai. Tik toks klausimas - kai pili tą plaktą kiaušinį - maišyti sriubą matyt reikia, kad jis pasiskleistų g.gif doh.gif

Ir dar - kartu dedama ir bulvės ir ryžiai, o ten skonis paskui "nesipjauna", gal tik ryžių pakaktų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Filia: 16 gegužės 2007 - 09:21
Cia dėl bulvuų ur ryžių, tai skonio reikalas, gali dėt tik vieną iš jų nors man skaniausia taip, o skoniai tai neipjauna, nes tų ryžių juk nebūna labai daug, o kiaušinį gali pamaišyt, bet tiesiog supylus plaktą kaiušinį į verdantį vandenį jis pats pasiskirsto, ir daug gaunasi ax.gif
Atsakyti
Tada darysiu tiksliai pagal receptą, dėsiu visko. thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif Nu Filia parasyk ar skani sriubyte gavosi 4u.gif as taip pat siandien pabandysiu virti su ryziais ir kiausiniu,tikiuosi bus thumbup.gif
Papildyta:
Ir dar norejau paklausti ar tikrai uztenka vieno kiausinio 4u.gif
Atsakyti
Tikiuos maniškis priruškyniaus (žadėjo), nes kitaip iš ko virti neturėsiu doh.gif Ir rytoj pasidalinsim įpūdžiais apie sriubytę drinks_cheers.gif . Aš dėsiu vieną kiaušinuką, manau pakaks thumbup.gif

Aha, priruškyniavo, susiskambinau, reiškia sriuba bus. Tik galvoju gal dar nedaug rūkytos dešrytės įdėsiu g.gif Baigiu darbą ir pasinersiu į kulinariją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Filia: 16 gegužės 2007 - 15:30
Sriubytė gavosi labai skani ir truputį "kinietiška" kaip MB išsireiškė (dėl tokio kiaušinio). Sultinį viriau iš vištienos, ne kubelį dėjau. Įdėjau dar truputį rūkytos dešros dėl kvapo. Su rūkštyniais dar įdėjau krapų ir petražolių šiek tiek. thumbup.gif
Atsakyti
Bandžiau tą žalią išplaktą kiaušinį išleist į sriubą- nu nepatiko man, plaukioja paviršiuj tokie tysalai...Geriau jau virtą supjaustyti ir įmesti biggrin.gif
Atsakyti
Nu, kad į rugštynių sriubą deda ryžių tai pirmą karta girdžiu. g.gif
Atsakyti
as verdu su farsu (pritrupinu) arba sonkauliukais, o visa kita standartiskai
Atsakyti