Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsinis treniruoklis

QUOTE(NOJAUSMAMA @ 2010 01 26, 20:41)


Nejaugi daugiau nera minanciu elpsiuka g.gif  Pasidalinkit savo pasiekimais  4u.gif



minu minu mirksiukas.gif , jau greit 3 metai bus kaip saziningai minu ....... na vasara esant geram orui pakeiciu elpisiuka i tikra divirati........ 5 kartus savaiteje po 40 min, uzsistatau riebalu deginimo programa ir minu...... dabar tikslas islaikyti stabilu svori, kad neaugtu..... jokiu dietu nesilaikau, vakarais nevalgau, tik isgeriu dideli puodeli arbatos...... pernai bandem su seima sveikai gyventi vakarais sultis spausdavom, tai dukra po savaites tos idejos atsisake, mes su vyru du men tempem, bet dabar net neskanu svieziai spaustos sultys, kur tau kekviena vakara, i sulcaspaude paziurejus man rugstys sukyla jau...... nu gal praeis, si rudeni neprisiverciau vel gerti ju, gal kita rudeni kai svieziu vaisiu ir darzoviu bus...... va vakar pica suvalgiau diena...... tai siandien reiks ziureti kazka maziau kaloringo....... po picos susilaikiau nuo bet kokiu maisto pagundu ....... numesti svori lengva va ji islaikyti yra daug sudetingiau..... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2010 01 27, 07:07)
minu minu  mirksiukas.gif , jau greit 3 metai bus kaip saziningai minu ....... na vasara esant geram orui pakeiciu elpisiuka i tikra divirati........ 5 kartus savaiteje po 40 min, uzsistatau riebalu deginimo programa ir minu...... dabar tikslas islaikyti stabilu svori, kad neaugtu..... jokiu dietu nesilaikau, vakarais nevalgau, tik isgeriu dideli puodeli arbatos...... pernai bandem su seima sveikai gyventi vakarais sultis spausdavom, tai dukra po savaites tos idejos atsisake, mes su vyru du men tempem, bet dabar net neskanu svieziai spaustos sultys, kur tau kekviena vakara, i sulcaspaude paziurejus man rugstys sukyla jau...... nu gal praeis, si rudeni neprisiverciau vel gerti ju, gal kita rudeni kai svieziu vaisiu ir darzoviu bus...... va vakar pica suvalgiau diena...... tai siandien reiks ziureti kazka maziau kaloringo....... po picos susilaikiau nuo bet kokiu maisto pagundu ....... numesti svori lengva va ji islaikyti yra daug sudetingiau.....  mirksiukas.gif

O kiek tau isviso pavyko numesti? Man tai reikia numesti nemazai, tai darau viska ka galiu ir kiek gali vyras tiek padeda, bet su dviem maziais kartais sunku, suderint sporta. Mityba ir as stengiuos prisiziureti, be to nevalgau po 18 val. tik geriu arbatas arba vandeni. Vasara su savo pypliais vaziuosiu pagyventi prie ezero i sodyba, tai tikiuosi plaukiojimas dar viena pliusiuka pades. ax.gif Zodziu, meldziuos, kad tik ryztas neisgaruotu doh.gif Nes per tris savaites minimo dar zenkliu rezultatu nera, aisku oda jau atrodo stangresne, bet kelias dar ilgas laukia.
Atsakyti
QUOTE(NOJAUSMAMA @ 2010 01 27, 08:51)
O kiek tau isviso pavyko numesti? Man tai reikia numesti nemazai, tai darau viska ka galiu ir kiek gali vyras tiek padeda, bet su dviem maziais kartais sunku, suderint sporta. Mityba ir as stengiuos prisiziureti, be to nevalgau po 18 val. tik geriu arbatas arba vandeni. Vasara su savo pypliais vaziuosiu pagyventi prie ezero i sodyba, tai tikiuosi plaukiojimas dar viena pliusiuka pades. ax.gif  Zodziu, meldziuos, kad tik ryztas neisgaruotu doh.gif  Nes per tris savaites minimo dar zenkliu rezultatu nera, aisku oda jau atrodo stangresne, bet kelias dar ilgas laukia.



apie 20 kg... na reiktu gal dar ir daugiau...... bet drabuziu dydzius nesiodavau 44-46, dabar 38, o bliuzeles megztukai kai kurie ir 36 geri ..... esu patenkinta visumoj..... dabar jauciuosi lyg ir priaugus, kaip juokiuosi pasiruosiau saltai ziemai..... na rubai geri, bet to laisvumo nelike..... i viena sarafana sunkiai isitratinau, tai vel nusizengimu maziau darau, vakar tas sarafanas vel puikiai atrode.... na taip ir stebiu nuolat save, kontroliuoju...... buna apsivalgymo dienu..... buna ir papiktnaudziavimu vakarais..... svarbu neuzdaznint, kai meciau svori tai vakare save labai kontrliuodavau ir nenuklysdavau, kai dabar islaikyti noriu, tai per savaite paprastai koks vakariukas gaunasi papiktnaudziaujant, pvz pirmadieni isgeriau stikline alaus su suriu ..... o pradeus minti kiek pamenu rezultatai tikrai labai negreit pasimate, kai uzlipau ant svarstykliu po dvieju pirmu savaicu minimo, kai rubai jau buvo pradeje laisveti o rodykle net nepajudejus buvo, tai toks pesimizmas apemes buvo, na bet paskui jau po keliu men kai pajudejo rodykle tai laaaabai po lengva virs metu i apacia judejo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
hi.gif
užsikabinau ir aš ax.gif biggrin.gif
dabar blaškausi tarp Christopeit CS5 (700 Lt) ir Hammer Cardio Cross 4000 xr1 (500 Lt)
brangesnių kišenė neišneš blush2.gif blush2.gif
gelbėkit, nes aš "svarstyklė" doh.gif
širdis linksta prie pirmojo, bet hammeris t.p. mieste g.gif
transportavimas tikriausiai irgi normaliai kainuotų mastau.gif unsure.gif
Papildyta:
Hammerio garantinis pasibaigęs, o Christopeit - dar galioja tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mondesar @ 2010 01 27, 09:33)
hi.gif
užsikabinau ir aš  ax.gif  biggrin.gif
dabar blaškausi tarp Christopeit CS5 (700 Lt) ir Hammer Cardio Cross 4000 xr1 (500 Lt)
brangesnių kišenė neišneš blush2.gif  blush2.gif
gelbėkit, nes aš "svarstyklė" doh.gif
širdis linksta prie pirmojo, bet hammeris t.p. mieste g.gif
transportavimas tikriausiai irgi normaliai kainuotų mastau.gif  unsure.gif
Papildyta:
Hammerio garantinis pasibaigęs, o Christopeit  - dar galioja tongue.gif

Na pagal parametrus ir galimybes Hammeris yra zymiai geresnis, nes turi 9 programas 16 apkrovos lygiu, o tas kitas neturi programu o tai yra minusas.
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2010 01 27, 06:07)
minu minu  mirksiukas.gif , jau greit 3 metai bus kaip saziningai minu ....... na vasara esant geram orui pakeiciu elpisiuka i tikra divirati........ 5 kartus savaiteje po 40 min, uzsistatau riebalu deginimo programa ir minu...... dabar tikslas islaikyti stabilu svori, kad neaugtu..... jokiu dietu nesilaikau, vakarais nevalgau, tik isgeriu dideli puodeli arbatos...... pernai bandem su seima sveikai gyventi vakarais sultis spausdavom, tai dukra po savaites tos idejos atsisake, mes su vyru du men tempem, bet dabar net neskanu svieziai spaustos sultys, kur tau kekviena vakara, i sulcaspaude paziurejus man rugstys sukyla jau...... nu gal praeis, si rudeni neprisiverciau vel gerti ju, gal kita rudeni kai svieziu vaisiu ir darzoviu bus...... va vakar pica suvalgiau diena...... tai siandien reiks ziureti kazka maziau kaloringo....... po picos susilaikiau nuo bet kokiu maisto pagundu ....... numesti svori lengva va ji islaikyti yra daug sudetingiau.....  mirksiukas.gif

Saga, ikvepianti istorija!
del sulciu, gal monotonija nuzude visa nora toliau sulciauti? as nusipirkau visa knyga ivairiu sulciu su skirtingomis paskirtimis, receptu virs 100, tad nemanau, kad labai greitai atsibostu.
tau tikrai labai tiktu perskaityti Jason Vale Slim for life, esu garantuota, kad si knyga patiktu! sioje knygoje rasoma butent apie tai, kad i mityba ijungus sultis svoris kris greiciau nei betkokios kitos dietos metu, bet norint formas islaikyti negalima grizti prie senu savo iprociu, kurie mus priverte imtis dietos pirmoje vietoje. daug kas sako, kad as skambu kaip fanate, per daug noriu atsisakyti, bet tai nera tiesa, nes norint galima viskas... as manau, kad reklamos mums yra isplove smegenis. puikus pvz, nuejus i parduotuve stovi dvi pakuores Corflakes'u, vieni Kellog's, kiti parduotuves linija, paprastoje pakuoteje. ziurint i sudeti- tas pats, parduotuves kaina 4 kartus mazesne, bet kodel dazniau imsim Kellogs'us? kodel kazkas, kas rodoma per tv ir spausdinama zurnaluose bei laikrasciuose mums atrodo skanesnis...?
manau, kad viskas pradejo nusistoveti mano galvoje... vakar uzsimaniau juodo sokolado, kuris pagal Jason Vale mitybos principus nera draudziamas, is tikruju, nera nei vieno draudziamo produkto! suvalgiau du gabalelius ir vos neapsivemiau... seniau visa plyta buciau sukirtus. nezinau, kaip as taip galejau...

mergytes, del elipsiuko pasakysiu viena dalyka, geriausia manksta, ypac jei norit tirpdyti riebaliukus yra tempas- suletejimas- tempas- su.... taigi raskit tokia programa, kur suderinta toks desningumas ir prakaituokit is sirdies per lengvesni intervala, suletinkit, kai apkrova didesne. as nusistaciau laipteliais 2-3-2-3... kol kas labai gerai. per 2ra lygi minu apie 17.5- 18km/h, per 3cia palaikau mazdau 16km/h. per pusvalandi sudeginu apie 180kcal..
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2010 01 27, 12:51)
Saga, ikvepianti istorija!
del sulciu, gal monotonija nuzude visa nora toliau sulciauti? as nusipirkau visa knyga ivairiu sulciu su skirtingomis paskirtimis, receptu virs 100, tad nemanau, kad labai greitai atsibostu.



na man gal skrandis nebepriima, gal rugsciu daug, maisem darem mes ten viska.... gal lazda perlenkem... ir buvo momentas kai vaisus vakare valgydavau dabar ir tu nebenoriu, tik arbata geriu, jogurtai irgi nebeskanus jokie biggrin.gif ...... vienzo lazda esu ryskiai perlenkusi....... obuoliai skanus tik lietuviski is kieno nors privataus sodo...... dabar svajoju apie torta atsisedus biggrin.gif ...... galvoju ieskosiu kompromiso darysiu su konservuotais persikais jogura zelatina, sluoksniais su paprastu zele...... na bus desertas seimai savaitgaliui gal.... busiu patenkintus savo torto poreiki ir kaloriju minimaliai biggrin.gif

o tau sekmes sultis geriant, ir neperlenk lazdos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(NOJAUSMAMA @ 2010 01 27, 14:47)
Na pagal parametrus ir galimybes Hammeris yra zymiai geresnis, nes turi 9 programas 16 apkrovos lygiu, o tas kitas neturi programu o tai yra minusas.


o tos programos - kas tas yr? g.gif labai svarbios? ax.gif
nestovėjus aš dar ant tokio blush2.gif blush2.gif blush2.gif
biški baisu pasidarė čia prisiskaičius, kad Hammeris girgždėti nepradėtų doh.gif ax.gif blush2.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mondesar @ 2010 01 27, 11:17)
o tos programos - kas tas yr? g.gif labai svarbios? ax.gif
nestovėjus aš dar ant tokio blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
biški baisu pasidarė čia prisiskaičius, kad Hammeris girgždėti nepradėtų  doh.gif  ax.gif  blush2.gif  unsure.gif

Saga, jei kada vel pradesi dometis, labai kvieciu i mano temele uzeiti, receptuku ruosiuosi nemazai ideti mirksiukas.gif del pieno produktu yra pasakyta taip: jie virsta gleivemis pateke i musu organizma ir padengia visas sieneles, nepraleidzia naudingu medziagu pro jas, tad karves piena reiketu keisti bent jau ozkos, o geriausia- sojos...

na, pas mane yra 17ka programu, 13ka jau uzprogramuotu, 4rias galiu susitatyti kaip tik noriu. isdalintas pusvalandis i 10daliu po 3minutes, bent jau pas mane, tad yra tokiu programu, kur mini lyg i klana ir zemyn, yra sokineja 2-3-4--3-2-... lygiai... o man kol kas geriausiai kombinuoti 2ir 3cia lygius. kai noriu pajusti uzpakaliuka uzisistatau ir sunkesni lygi, tarkim 2-3-4-3-2-3-4..... ir pan...
girgzda maniskis doh.gif siandien kazkas viduj nukrito, is garso panasu, kad kniede suvariau, matyt perdaug savo zirga nualinu doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif vel teks i garantini skambinti, tikekimes pinigus grazins, tada pirksiu brangu issimoketinai...
Atsakyti
Pas mane HAMMERIS bet tikrai niekas negirgzda g.gif , o turiu ji jau 4 metus, tai sportuodavau tai mesdavau, bet kolkas negirgzda. Tik maniskis be jokiu programu, paprastas, tai sakiau kai si nualinsiu tada jau krutesni pirksiu su daugiau privalumu. ax.gif
Atsakyti
as ir noriu pirkt treniiruokly, padeveta, bet vis nenusiperku
Atsakyti
QUOTE(NOJAUSMAMA @ 2010 01 27, 12:08)
Pas mane HAMMERIS bet tikrai niekas negirgzda  g.gif , o turiu ji jau 4 metus, tai sportuodavau tai mesdavau, bet kolkas negirgzda. Tik maniskis be jokiu programu, paprastas, tai sakiau kai si nualinsiu tada jau krutesni pirksiu su daugiau privalumu.  ax.gif

pasiseke... maniskis nei pigus, nei koks mazas pirdaliukas, be va tau doh.gif maciau parduotuveje akcija, uz 60svaru elipsiukus pardavineja, kazin kiek sitoks zveris laikytu lotuliukas.gif
Atsakyti