Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsinis treniruoklis

QUOTE(mazhulinka @ 2010 01 27, 13:28)
pasiseke... maniskis nei pigus, nei koks mazas pirdaliukas, be va tau doh.gif maciau parduotuveje akcija, uz 60svaru elipsiukus pardavineja, kazin kiek sitoks zveris laikytu lotuliukas.gif

Man atrodo kad tie pigus skirti pasitikrinimui, nori sportuot ar pakaba visokiems daigtams labiau reikalinga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(NOJAUSMAMA @ 2010 01 27, 13:02)
Man atrodo kad tie pigus skirti pasitikrinimui, nori sportuot ar pakaba visokiems daigtams labiau reikalinga mirksiukas.gif

na, bet jei ant sh pirma karta uzlipsi, turbut susizavejimo labai daug nesukels... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2010 01 27, 15:07)
na, bet jei ant sh pirma karta uzlipsi, turbut susizavejimo labai daug nesukels...  biggrin.gif



nu kai neturi su kuo lyginti tai visai nieko ...... du metus myniau sh biggrin.gif biggrin.gif ir gerai buvo, kol vyras neapsikentes kita uzsake, nes laiko tarpai tarp sutepimu sparciai mazeti pradejo...... nu kaip nuo moskviciaus i mersedesa persedau biggrin.gif ...... nors ir tas dabar kai kada kazkokios plastamases sutraska..... bet ne metalas, metalas tai kaukdavo negaledavau minti o tos plastmases tai neerzina ..... uzgarantavo pardavejai kad 20 metau ramiai minsiu ..... neitketina, bet ziuresim, aprasymuose raso intensyviam sportui namuose
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2010 01 27, 13:42)
nu kai neturi su kuo lyginti tai visai nieko ...... du metus myniau sh  biggrin.gif  biggrin.gif ir gerai buvo, kol vyras neapsikentes kita uzsake, nes laiko tarpai tarp sutepimu sparciai mazeti pradejo...... nu kaip nuo moskviciaus i mersedesa persedau biggrin.gif ...... nors ir tas dabar kai kada kazkokios plastamases sutraska..... bet ne metalas, metalas tai kaukdavo negaledavau minti o tos plastmases tai neerzina ..... uzgarantavo pardavejai kad 20 metau ramiai minsiu ..... neitketina, bet ziuresim, aprasymuose raso intensyviam sportui namuose

pas mane plastmases taip pat braskejo, ka tereikejo padaryti- atlaisvinti varzteli, nes buvo labai stipriai suverztas pats korpusas, "apsaugos". viduj kazkas "kala", vel ta pati puse ir ta pati vieta, ties 7val desinej pusej doh.gif net nezinau kas cia galetu buti. kuo didesne apkrova, tuo garsas intensyvesnis..
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2010 01 27, 17:42)
nu kai neturi su kuo lyginti tai visai nieko ...... du metus myniau sh  biggrin.gif  biggrin.gif ir gerai buvo, kol vyras neapsikentes kita uzsake, nes laiko tarpai tarp sutepimu sparciai mazeti pradejo...... nu kaip nuo moskviciaus i mersedesa persedau biggrin.gif ...... nors ir tas dabar kai kada kazkokios plastamases sutraska..... bet ne metalas, metalas tai kaukdavo negaledavau minti o tos plastmases tai neerzina ..... uzgarantavo pardavejai kad 20 metau ramiai minsiu ..... neitketina, bet ziuresim, aprasymuose raso intensyviam sportui namuose



o kas yra moskvičius ir kas - mersedesas? ax.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2010 01 27, 16:42)
nu kai neturi su kuo lyginti tai visai nieko ...... du metus myniau sh  biggrin.gif  biggrin.gif ir gerai buvo, kol vyras neapsikentes kita uzsake, nes laiko tarpai tarp sutepimu sparciai mazeti pradejo...... nu kaip nuo moskviciaus i mersedesa persedau biggrin.gif ...... nors ir tas dabar kai kada kazkokios plastamases sutraska..... bet ne metalas, metalas tai kaukdavo negaledavau minti o tos plastmases tai neerzina ..... uzgarantavo pardavejai kad 20 metau ramiai minsiu ..... neitketina, bet ziuresim, aprasymuose raso intensyviam sportui namuose


Saga, ir mane labai domina koki turi ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mondesar @ 2010 01 27, 18:16)
o kas yra moskvičius ir kas - mersedesas? ax.gif  unsure.gif



sportuoja visos, nėr kada pasakyti tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
SItas dabartinis , jau jo rinkimu vyras uzsiemes buvo, ziurejo kad guoliai butu dar jis ten kazka ziurejo.... o turejau hammeri, bet ta nebrangu, paprasta uz 700 lt gal..... o problema pasidare kur yra rankenos ir jos apacioje susijungia su pedalu jos sumautos hammeryje buvo ir viskas ilgainiui nuo judesio metalas devetis pradejo ir vaziuojant gaudavosi tokie visokie klibinkst klibinkst ir treniruoklis nebeturejo to stabilumo tokio...... o dabartiniame yra guoliai jau ir vaziuoju labai lygiai.... na nera mano dabartinis kazkas toko nepaprasto, bet mano poreikus pilnai patenkina..... aisku tu programu ten daug, bet as naudoju tik viena vienintele..... dabar jau ji atsibodus yra galvoju pakeitineti truputi idomumo delei
Atsakyti
Sveikos, mergaitės rolleyes.gif Prisijungiu ir aš prie Jūsų!
Prieš tris dienas parsigabenau elipsiuką. Pirmą dieną iš dviejų kartų sumyniau 20 min, vakar jau 30 min be jokių pertraukų.. tik pirmu lygiu unsure.gif Dar suku masažuojantį lanką ir darau pratimus su svareliais. Rezultatas toks, kad šiandien vos rankas pakeliu ir kojas pavelku. Plius mėlynės aplink juosmenį smile.gif
Ryžtas tikriausiai nedings, tik vis negeros nuotaikos apima, kad rezultatų galiu nesulaukti, nes skauda tik tie raumenukai, kurie lanką suko ir svarelius kilnojo.. o nuo elipsiuko nieko.. Draugas 10 minučių mynė ir jau bambėjo, kad nugara ir kojos skauda.. Gal ką ne taip darau? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sibile99 @ 2010 01 28, 17:10)
Sveikos, mergaitės  rolleyes.gif  Prisijungiu ir aš prie Jūsų!
Prieš tris dienas parsigabenau elipsiuką. Pirmą dieną iš dviejų kartų sumyniau 20 min, vakar jau 30 min be jokių pertraukų.. tik pirmu lygiu  unsure.gif  Dar suku masažuojantį lanką ir darau pratimus su svareliais. Rezultatas toks, kad šiandien vos rankas pakeliu ir kojas pavelku. Plius mėlynės aplink juosmenį smile.gif
Ryžtas tikriausiai nedings, tik vis negeros nuotaikos apima, kad rezultatų galiu nesulaukti, nes skauda tik tie raumenukai, kurie lanką suko ir svarelius kilnojo.. o nuo elipsiuko nieko.. Draugas 10 minučių mynė ir jau bambėjo, kad nugara ir kojos skauda.. Gal ką ne taip darau?  unsure.gif



neprivalo gi skaudeti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sibile99 @ 2010 01 28, 16:10)
Sveikos, mergaitės  rolleyes.gif  Prisijungiu ir aš prie Jūsų!
Prieš tris dienas parsigabenau elipsiuką. Pirmą dieną iš dviejų kartų sumyniau 20 min, vakar jau 30 min be jokių pertraukų.. tik pirmu lygiu  unsure.gif  Dar suku masažuojantį lanką ir darau pratimus su svareliais. Rezultatas toks, kad šiandien vos rankas pakeliu ir kojas pavelku. Plius mėlynės aplink juosmenį smile.gif
Ryžtas tikriausiai nedings, tik vis negeros nuotaikos apima, kad rezultatų galiu nesulaukti, nes skauda tik tie raumenukai, kurie lanką suko ir svarelius kilnojo.. o nuo elipsiuko nieko.. Draugas 10 minučių mynė ir jau bambėjo, kad nugara ir kojos skauda.. Gal ką ne taip darau?  unsure.gif

Raumenu skaudeti neturi, man ju niekada neskudejo, o jau apimtys mazeja ir 3kg pabego mirksiukas.gif Taip kad pirmyn thumbup.gif

Nu man kaip sunku buvo siandien sportuot visa laika turejau save ikalbineti, nu dar , nu dar truputi. Cia gal jau kunas priesinasi sportui, pasiilgo tinginystes g.gif NEISDEGS doh.gif
Atsakyti
QUOTE(NOJAUSMAMA @ 2010 01 29, 15:36)
Raumenu skaudeti neturi, man ju niekada neskudejo, o jau apimtys mazeja ir 3kg pabego  mirksiukas.gif  Taip kad pirmyn  thumbup.gif

Nu man kaip sunku buvo siandien sportuot visa laika turejau save ikalbineti, nu dar , nu dar truputi. Cia gal jau kunas priesinasi sportui, pasiilgo tinginystes  g.gif  NEISDEGS doh.gif


Būtų įdomu sužinoti per kiek laiko tie kilogramai nutirpo smile.gif

Aš jau šiandien 40 min išmyniau. Ir jau didesniu greičiu. 4u.gif
Atsakyti