Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio dienos režimas

4u.gif Na o mano gime jau su rezimu,turbut jau pilvuke jaute,kada mamyte gula miegoti,o kada aktyvesne.
Atsakyti
musu rezimas tai slenkantis - bet gana pastovus. kai kuriuos dalykus - pvz. manksta, laukas, masaziukas, maudymas stengiuos atlikti tuo paciu laiku, t.y., net jei kinta valnda, tai maudomes pries miega, i lauka einam iki 14 val., ir panasiai. taip geriau man paciai, nes galiu planuotis diena.
Atsakyti
Na mielos mamos, jei jau kalbant apie rezima,- tai manau nuomonė turetu buti vienareiksmiska,- Pasaulines sveikatos organizacijos rekomendacijos,- na manau tie ponai zino ka sako... NEGALI buti rezimu maitinant, o ir migdant kudyki,- tik tokiu atveju jis gauna su mamos pienu viska ko jam reikia ir gali pilnavertiskai vystytis. Na o jei reikai rezimo mamoms,- jus jau ji turit,-tai yra toks koki gali pasiulyti ir siulo jusu vaikas smile.gif . Na aisku atmeskime patologinius atvejus, kai reikia gydytojo pagalbos sad.gif .
Atsakyti
manau, cia kalbama ne apie maitinimo rezima, o apskritai, apie dienotvarke wink.gif
Dienotvarke, manau reikalinga, kad geriau jaustusi ir vaikelis, ir mama. Kad stogas nenuvaziuotu. Tik ji, manau, turetu buti ne griezta, kad nepavargtu mama nuo nuolatinio "pritempinejimo" iki rezimo.
Pas mus rezimas yra tik nakties miegui ir maudymui (maziuko). O vyresnelei - miegui ir valgymui. Tas grafikas susidare pats savaime, dirbtinai jo nekuriau. Pastebiu, kad jei vyresnioji nenueina laiku pietu miego, ar per ilgai laukia pietu, ji tampa pikta, irzli, ir visiems semios nariams perduoda savo tokia nuotaika blink.gif

O maziukas nakties miego grafika susikure pats - tiesiog uzmiega panasiu metu kas vakara (bent jau iki siol), o maudau likus 2 val iki miego mazdaug. Kadangi maitinu krutim, tai jokio valgymo grafiko neturi.
Atsakyti
Man taip atrodo kad ne mes mažiuka pratiname prie rėžimo o jis mus.
Jokio čia rėžimo nesumanysi, vaikiukas pats žino kas jam geriau. Negi neduosi valgiti jei nori, arba maudisi kai laukeli gražus oras ir geriau butu pabuti lauke juk žiema ju ir taip mažai.
Dukryte nepratinau o kai paaugo pati savaime įgavo musu šeimos rėžima.
Vakare einame miegoti visi kartu, keliamės daug maž kartu.
Dukrytei prižiuriu kad savaitgaliais nebutu kitoks režimas nei darbo dienom darželi.

Šiaip rėžimas viresniems geriau padeda priprasti pri darželio taisikliu.
Atsakyti
QUOTE(deba @ 2005 01 24, 11:38)
4u.gif Na o mano gime jau su rezimu,turbut jau pilvuke jaute,kada mamyte gula miegoti,o kada aktyvesne.


Va va, su tuo mamytes rezimu verysad.gif Mamyte kadangi visada buvo 'panele Nemiga' kaip sakydavo tetis, tai sunelis irgi kencia visas priesmiegytines kancias. Bet mes rezima turim tik laukuciui, maudynems ir vakaro mieguciui. Apskritai, man atrodo, kad mano mazius per mazai miega... sad.gif Kai pabundam apie 9 val., tai paskui rimtas miegytis buna tik diena po laukucio kokios 3-4valandos, o po to iki pat maudyniu (21val. ) nebemiegam... Na kartais koki pusvalandi dar.... Kazin ar cia gerai?....
Atsakyti
na, mes taip pat griežto režimo neturime, bet keliamė sir einame miegoti (nakčiai) tuo pačiu metu, o dieną pagal poreikį ir valgome ir miegame. Miegoti namie tai nelabai nori, lauke glai ilgai.
Atsakyti
As irgi apie nors koki rezima svajojau nuo pat vaikelio gimimo, bet susidelioti tam tikra grafika buvo tiesiog neimanoma sad.gif . Viena karta jis miegodavo ilgiau, kita karta trumpiau. Taigi grafikas stumdesi pagal miegus. Kai vaikas paaugo, miegu sumazejo, atsirado ir grafikas. O tai ivyko mazdaug apie 7-8 menesi, kai pradejo diena miegoti tik 2 kartus. Dabar jau miegam tik 1 karta, tai grafikas apskritai labai aiskus ir man jau kur kas lengviau susiplanuoti dienele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mumija @ 2005 02 17, 00:45)
As irgi apie nors koki rezima svajojau nuo pat vaikelio gimimo, bet susidelioti tam tikra grafika buvo tiesiog neimanoma sad.gif . Viena karta jis miegodavo ilgiau, kita karta trumpiau. Taigi grafikas stumdesi pagal miegus. Kai vaikas paaugo, miegu sumazejo, atsirado ir grafikas. O tai ivyko mazdaug apie 7-8 menesi, kai pradejo diena miegoti tik 2 kartus. Dabar jau miegam tik 1 karta, tai grafikas apskritai labai aiskus ir man jau kur kas lengviau susiplanuoti dienele thumbup.gif

manau, jog kudikiui rezimo jokiu budu negalima ivedineti schmoll.gif . Jis pats puikiausiai zino savo rezima, tad kuri laika belieka pasitelkt kantrybe ir palaukt iki7-9men tongue.gif O is tikruju, tai tikrai labai neilgas tarpas mirksiukas.gif
Atsakyti
Rezimas, manau, yra butinas, tik jis imanomas tuomet, kai lelius maitinamas misinukais arba jau yra ugtelejes.
Atsakyti
Gal kas zinote kaip ipratinti maziukus eiti gultis anksciau. Kad ir kaip bandau jie vistiek, vienas 24 uzmiega o kitas tik 02 nakties.Jau visai baigiu is proto iseiti cry.gif , be to nakti keliasi po 5 ar daugiau kartu ir valgo nakti, nezinau gal as ka blogai darau? g.gif

user posted image

Atsakyti

Ziuziuk, pirmiausia sveikinu tave, kad turi 2.gif 2.gif - dviguba dziaugsmeli ir dviguba betvarke 4u.gif Del rezimo paguost ko gero negales niekas, teks laukt, kol patys mazuliai pagailes mamytes ir nutars anksciau eit miegucio arba turi juos diena kankint ir neleist akyciu uzmerkt tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgyna: 24 vasario 2005 - 19:17