Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio dienos režimas

labutis mamytes,noreciau su jumis kartais pabendrauti! smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif butinai reikia pabendrauti
Atsakyti
Laiko sau ir susitvarkyti namus tai tikrai yra, o ypac per pirmus menesiu kai vaikiukas tik miega ir valgo(bent jau man taip buvo). Ir as galvodavau, ko ten mamytes stresuoja?Sunkiau pasidare kai pradejau maitinti misinuku, nuo 3 menesiu. Kosmaras buvo.. kiekviena vakara verkdavo iki 12 val nakties...bet viskas praejo kai pradejo vartytis ir miegoti ant sonuko... Tada kiti sunkumai prasidejo...tik pamato kad iseini is kambario is karto dudas paleidzia...bet ir tas praejo.... dabar vaikscioti pati pradejo tai eina kur nori daro ka nori, tik spek ziureti...
Atsakyti
Sveikos laimingos mamytes,
labai smagu skaityti kaip puikiai tvarketes ir kokie geri jusu kudikeliai buvo.
Maniske pradejo verkti antra diena po gimimo ir, atrodo ima rimti tik dabar, o jai jau 2,5 men. Valgo kas 1-1.5 val ir maitinimas uztrunka 0.5 val (nes nori pavalgyti, atsigerti ir dar pazaisti smile.gif ). Tarp maitinimu reikia pakalbinti, pervystyti, prajuokinti ir dar paciai savimi, vyru bei namais pasirupinti. Pradzioje buvo visiska tragedija cry.gif vyras i darba - as nuzliumbiu, pagalvoju, kad amzinai nesites, o asaros ir bloga nuotaika kenkia mano kudikeliui - ir vel kaip vovere i ta pati rata.
Gal mano diena apsunkino ir tai, kad dulke ar trupinelis ant grindu man rodydavosi lyg didziausias siukslynas, vyrui norejau pietus ruosti lyg restorane ir apskritai sirgau perfekcionizmu, dabar lyg ir aprimau smile.gif
Taigi mano patarimas: svarbiausia mamytei turi buti pasirupinti vaikiuku ir savim, o visa kita - nors ir tvanas.
Atsakyti
QUOTE(Borderline @ 2005 08 29, 16:11)
man jau greitai gimdyt, del visko nerimauju ir aisku turiu daugybe klausimu. apie gimdyma aisku galvoju, bet dar labiau mastau, kas bus po jo, kai tapsiu mama, ar susitvarkysiu su savo vaikeliu, ar galesiu pati ilgai maitinti ir t.t.


Svarbiausia,nepergyvenk iš anksto.Viskas atrodo baisiau nei yra iš tiesų.Motinystė iš tiesų yra labai gražus laikas, kažkaip savaime žinai ką daryti, kaip elgtis ir kada tongue.gif
Tik pirmas savaites kažkiek sunkiau, nes atrodo, bijosi paimti, nemokėsi maitinti rolleyes.gif Bet visko pamažu mokaisi ir tai tikrai teikia labai daug džiaugsmų, laimingų akimirkų.
Svarbiausia,stenkis po gimdymo pailsėti pati. Net jei gimdymas ir nebus sunkus, pogimdyvinis laikotarpis pareikalaus daug fizinių ir dvasinių jėgų (ypač pirmomis savaitėmis).Neišsigąsk,jei kamuos įvairios baimės,netikrumas,nuotaikų kaitos-tai hormonai. Būna beveik kiekvienai g.gif Ypač tai pajusi,jei dieną liksi viena su mažiuku,o visi išvažinės į darbus.Bet ...tikrai susitvarkysi. Jei nespėsi paruošti vyrui vakarienės,nieko baisaus. Svarbu tuo laikotarpiu būsi tu ir jūsų mažylis. O supratingas vyras visada padės ir supras. Linkiu sėkmės. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajune34: 07 rugsėjo 2005 - 08:34
QUOTE(Svajune34 @ 2005 09 07, 08:30)
Svarbiausia,nepergyvenk iš anksto.Viskas atrodo baisiau nei yra iš tiesų.Motinystė iš tiesų yra labai gražus laikas, kažkaip savaime žinai ką daryti, kaip elgtis ir kada tongue.gif
Tik pirmas savaites kažkiek sunkiau, nes atrodo, bijosi paimti, nemokėsi maitinti rolleyes.gif Bet visko pamažu mokaisi ir tai tikrai teikia labai daug džiaugsmų, laimingų akimirkų.
Svarbiausia,stenkis po gimdymo pailsėti pati. Net jei gimdymas ir nebus sunkus, pogimdyvinis laikotarpis pareikalaus daug fizinių ir dvasinių jėgų (ypač pirmomis savaitėmis).Neišsigąsk,jei kamuos įvairios baimės,netikrumas,nuotaikų kaitos-tai hormonai. Būna beveik kiekvienai g.gif Ypač tai pajusi,jei dieną liksi viena su mažiuku,o visi išvažinės į darbus.Bet ...tikrai susitvarkysi. Jei nespėsi paruošti vyrui vakarienės,nieko baisaus. Svarbu tuo laikotarpiu būsi tu ir jūsų mažylis. O supratingas vyras visada padės ir supras. Linkiu sėkmės. 4u.gif

visiškai pritariu, nes kiekvienas vaikutis ateina su savo savybėmis ir tikrai visam pasauly nerasi dviejų vienodų vaikučių. Laimingos kurių vaikai miega ir valgo gerai, turi režima, o mano sūnutis tai neturi jokio režimo ir neimanoma jo įvesti, nes turi labai gerą apetitą, mėgsta dažnai pavalgyti, o miegoti tai nenori verysad.gif . Mūsų diena prasideda 8 ryto ir baigiasi 22 vakaro, o kur dar nakties miegas su krūtim dantyse, bet vistiek visi tie vargeliai atsiperka šimteriopai kai matai jo pirmąją šypseną skirtą tik tau, kai net spurda pamatęs tave iš džiaugsmo ir tiesia rankutes į tave laukdamas tavo glėbio, o pirmieji žodžiai wub.gif thumbup.gif kai tiek daug džiaugsmo suteikia šis mažas mažutėlis tai akimirksniu visi vargai pasimiršta drinks_cheers.gif .
Atsakyti
[I]sveikos mamytes,mums diena praeina kiekviena kart kitaip....atsikeliam 7ryto pavalgome ir tad labai oziuojames nes nenorime daugiau miegoti,tada keliames su mamyte rolleyes.gif dina ti nori daug demesio ir jau pazaisti nori,o dar labiau uz viska norim sestis g.gif bet dar neiseina,tada griunam ir pykstam verysad.gif einam gulti irgi ivairiai,tarp 22 ir 0.00val.
Atsakyti
O ka , jūs mamytės , veikiate su savo mažyliais , kai jie nemiega ir nevalgo? Maniškis 3-jų mėnesių ir kelių sav. ir nebeišmanau , ką su juo daryt , kai nemiega. Ir kalbinam , ir žaislus rodom , ir nešiojam ant pilvuko. Anksčiau mėgdavo sėdėt auto kėdutėj , bet dabar jau negaliu joje ramiai palikti , nes kelia užpakaliuką ir lipa iš jos!!! doh.gif
O šeip mes dieną pradedam 7 ryto. Kokią valandą pakikenam , nuogi pasispardom o po to , jau ir valgyt nesinori , akys baltos pasidaro - ir į lauka miegot! Taip išmiegam iki 10-11 val. Tada jau keliamės valgyt DAUG! Po to vėl į lauką ir miegam iki 15 val. O po to tai jau valgo kas valandą , miega po pusvalandį ir tai viena akim atmerkta ir stebi padetį biggrin.gif O nuo 18 val tai prasideda nešiojimas , gugavimas , valgymas- nevalgymas. 20 val - vonia (kas antra diena) Po to valgymas , rėkimas , lopšinė ir kokia 21.15 užmiegam nakčiai. Ir naktis būna rami , valgom 1-2 kartus.
Taip kad , namų darbams ir kitiems reikalams laiko lieka tik tada , kai miegam ryte ir per pietus. O po to jau "šokiai pokiai" su vaiku visą dieną! Anksčiau nors iš autokėdutės stebėdavo , kaip valgyt darau , lyginu , ar kambarius tvarkau... dabar viskas! Geri laikai baigėsi! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurea @ 2005 09 09, 08:35)
O ka , jūs mamytės , veikiate su savo mažyliais , kai jie nemiega ir nevalgo?

žinai, paskaičiau tavo klausimą ir galvoju - tiksliai, ką mes veikdavom.... nesugebėčiau nuosekliai išdėstyt visos veiklos, nes net nepamenu. Mano pirmasis vaikis tais augo tragiškai, visa laimė, kad tuomet dar pas tėvus gyvenom... ax.gif praktiškai visą laiką būdavau lauke ir ne bet kaip - o važiuojant. Tai net padai degdavo dienos pabaigoje nuo vaikščiojimo cry.gif nes labai jau nenuoramam ir nemiegalius pasitaikė tongue.gif o va dukrytė tai visiškai kitokia buvo - daug ramesnė, o veiklos tai dabar abiems su broliu jiems netrūksta biggrin.gif nors mamytės draugiją tai abu ir netgi laaaabai mėgsta mirksiukas.gif

smagu mamytėms, kurių vaikiukai ramūs, valgo ir miega 4u.gif gimus antram vaikui aš net į parduotuvę išlėkdavau .... nepasišukavus... blush2.gif koks tai košmaras buvo, kol neišmokom visi kartu gyventi, o dabar jau geriau. kartais 4u.gif
Atsakyti
Labutis, MAmyte rasyte, gerai būtų,je iužtektų pasirūpinti savimi ir vaikiuku, kai dar vyras yra toks,kuris reikalauja atnešk padėk padaryk aptarnauk sutvarkyk (nes šiukšlynas), tai nelieka laiko ne tik savimi psairūpinti,bet ir pavalgyti normaliai neišeina smile.gif O apie išėjimą į pardovkę nešukuota galva, nė nešneku, dažnai ir man toks bajeriukas pasitaiko tongue.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daktarienė B @ 2005 09 10, 15:32)
Labutis, MAmyte rasyte, gerai būtų,je iužtektų pasirūpinti savimi ir vaikiuku, kai dar vyras yra toks,kuris reikalauja atnešk padėk padaryk aptarnauk sutvarkyk (nes šiukšlynas), tai nelieka laiko ne tik savimi psairūpinti,bet ir pavalgyti normaliai neišeina smile.gif O apie išėjimą į pardovkę nešukuota galva, nė nešneku, dažnai ir man toks bajeriukas pasitaiko tongue.gif  smile.gif

mirksiukas.gif Aš irgi tokį vyrą turiu doh.gif bet gerai, kad grįžta vėlokai, tai kol lelka su tėveliu, tai ir vakarienę paruošti galiu biggrin.gif
O miegoti mes einame apie 20-22 val, keliamės 8 val ryte. Valgom kas tris valandas, dieną beveik visai nemiegam. Mažutė labai nenoriai būna viena, bet labai gerai pasitarnauja mašininė kėdutė, galim keliaut kartu per kambarius ir į virtuvę doh.gif Ryte atsikėlus pavalgo ir dar kokią valandėlę pamiega, po to pažaidžiam su žaisliukais, pavalgom, pasišnekam, pasivartom. Labai mėgsta būti ant rankų, o ypač žiūrėti į save veidrodyje nail.gif bigsmile.gif Kažkur apie 12 val išsikrapštom į lauką, pagastroliuojam, užkandam ir grįžtam namo, tada vėl pamiega, nes lauke nenori schmoll.gif Vėl pavalgom ir jau vakaras doh.gif Niu man tai laiko viskam užtenka thumbup.gif nes mano mažė angel.gif labai rami. Viskas priklauso nuo vaikelio ir nuo tavęs wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriscius: 10 rugsėjo 2005 - 17:26
QUOTE(Borderline @ 2005 08 29, 16:11)
sveikos mamos,
ar vezetes kudiki ir kur toliau, pvz., i svecius,

Keliauti pradėjome kai buvo viena savaitė ir 4 dienos, važiavom pas močiutę į svečius už 30 km, o po to kas savaitę vis toliau pavažiuodavom.
Kadangi mergytė, tai mamytė jau nuo mažų dienų po parduotuves pratina vaikščioti doh.gif mirksiukas.gif blink.gif Svečiuojamės kiekvieną savaitę ir pas draugus, ir pas senelius, ir t.t. Taip kad mes visur kartu ir keliaujam mirksiukas.gif
Atsakyti