Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio dienos režimas

Paskaicius BERRY kudikio dienotvarke ir sudepresuoti galima... Manau, tokiu vienetai
Atsakyti
Sveikos mamytes, as esu naujokele siame internetiniame puslapyje. ar priimsite manei siuos idomius paplepejimus apie savo mazylius? Mano berniukui jau 7 menesiukai. Jisai didelis ir stiprus vyrukas sveria - 12.300 kg., o ugis - 75 cm.
Atsakyti
QUOTE(Oriduke @ 2005 10 09, 17:07)
Sveikos mamytes, as esu naujokele siame internetiniame puslapyje. ar priimsite manei siuos idomius paplepejimus apie savo mazylius? Mano berniukui jau 7 menesiukai. Jisai didelis ir stiprus vyrukas sveria - 12.300 kg., o ugis - 75 cm.


Labai malonu, kad prisijungei prie mūsų. Tegul tavo sūnelis ir toliau taip gerai auga, būna sveikas ir teikia daug džiaugsmo tėveliams. wink_3.gif
Atsakyti
Sveikos.skaitau ir galvoju,na kokie gi visi vaikai skirtingi...Mano jau nuo pirmos gimimo dienos nebuvo miegalius.anksciau galvodavau,kad naujagimis pavalgo ir miega,bet mano atveju taip nebuvo.ir dabar jis diena miega mazokai,po pusvalandi nusnaudzia ir vel turi su juo uzsiimti.uzmiega nakciai 20val,viena karta pabunda pavalgyti ir tada 6.30val jau labas rytas.
Atsakyti
Sveikos mamytes,
mano dukryte dar visainediduke, tai su dienos rezimu mums dar kaip kada iseina. As ja nuo ketvirtos savaites pradejau maitinti misineliu, tai stengiuosi duoti reguliariai - kas 3-4 val. Nors dabar ji naktimis pas mane ismiega net po 5-6 val. Kartais dienomis dukryte pavalgiusi uzmiega, kartais zaidziame visa diena - pamiega pusvalandi ir kniauksi - aiksu tada as nieko nespeju pasidaryti.
Sakykite maitinant misineliu reikia griezto rezimo? Nes man kaip aiskino ligonineje daktarai, vaika reikia maitinti tada kai jis prabunda ir nori valgyti (cia maitinant motinos pienu).
Atsakyti
Labas.Na as irgi maitinu misinuku,ir reikia laikytis rezimo,as tai maitinu kas 4 val.
Atsakyti
labutes, as irgi maitinu misinuku, tai laikaus rezimu, maitinu kas 4 val, jei nori anksciau, duodu arbatytes rolleyes.gif ir taip apgaunu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(NeringaG @ 2005 10 21, 12:14)
Sveikos mamytes,
mano dukryte dar visainediduke, tai su dienos rezimu mums dar kaip kada iseina. As ja nuo ketvirtos savaites pradejau maitinti misineliu, tai stengiuosi duoti reguliariai - kas 3-4 val. Nors dabar ji naktimis pas mane ismiega net po 5-6 val. Kartais dienomis dukryte pavalgiusi uzmiega, kartais zaidziame visa diena - pamiega pusvalandi ir kniauksi - aiksu tada as nieko nespeju pasidaryti.
Sakykite maitinant misineliu reikia griezto rezimo? Nes man kaip aiskino ligonineje daktarai, vaika reikia maitinti tada kai jis prabunda ir nori valgyti (cia maitinant motinos pienu).


labutis, mano suneliui irgi eina 4 savaite ir noreciau paklausti: ar pati nutraukei maitinima ar nebeliko pieno? jauciu, kad greitu laiku ir man bus striuka su pieneuku cry.gif cry.gif koki misinuka buodi savo vaikuciui?
Atsakyti
hmm...nu as dar menka patareja,nes mano pupulytei tik vienuolikta gyvenimo diena siandien... smile.gif bet jau po truputi pradeda kazkoks grafikas nusistatyti.maitinu pati,kaip cia viena mamaite sake,kad pienas pirmiausia yra motinos galvoje,otik paskui krutyse,tai sutinku su ja simta viena procenta.ir siaip mitas,kad jei vaikas teisingai paima speneliu neskauda,skauda,juk ju niekas taip nera gyvenime grauzes smile.gif smile.gif smile.gif bet paskui praeina ir daug greiciau nei gali atrodyti,be to kai pamatai savo vaika godziai ryjanti tavo pienuka,jokiu budu nenoretum maitinti jo is buteliuko ir tada maziausiai galvoji apie nugrauztas krutis ir ju busima forma,o ir pieno as to netureciau kur deti,mano mazutei uztenka vos prisiliesti teka kaip isprotejes.aciu Dievui uz tokia laime!
Atsakyti
Sveikos, mamos,
Mano Gugis, kol buvo visai visai leliukas, buvo gėrio įsikūnijimas ir aš paisdarydavau visus numatytus planuose darbelius ir užsiėmimus, vienintelis dalykas, kuris užknisdavo - tai valgymai kas 2-3 valandas. Dabar gi jis (gal nuo pusmečio) valgo maždaug kas 4,5 valandas, miega 2 kartus per dieną, tačiau jau nepaliksi jo gulėti vieno ant lovos nono.gif Jis stojasi ir įsikibęs bando eiti (kartais nesėkmingai), lipa laiptais, kapsto gėles, priropoja kai plaunu indus (ar, pvz, skutu bulves), tveriasi į mano koją, griūva, vėl stojasi ir vėl eina. Na, ir aš, žinoma iš paskos. Ir labai džiaugiuosi, kai spėju smile.gif Smagu, kad vaikai tobulėja, bet reikia džiaugtis kiekvienu jų raidos etapu ax.gif
O dabar apie dienotvarke, nes... tokia tema smile.gif (laikas - reliatyvus smile.gif ) - keliamės 7.30, pavalgom 8, po 1-1,5 val užsnustam 15 min., po to siaučiam po namus, apie 11 pamiegam, apie 12.30-13 pavalgom daržovienę su mėsa, vėl griaunam xata, kartkartėm sugraužiam kokį skanėstą (vaflį, bananą, obuolį) bei pageriam vandenėlio, tada einam į lauką, kur 16-17 valandą vėl užmiegam (Šis miegelio tarpas ilgiausias, bambizas išmiega 2 - 3 val, kartais ilgiau). Pabudę, apie 18-19 val pavalgom kruopų košę. O tada džiaugiamės tėveliuku ir broliuku, važiuojam i parduotuvę ar į svečius. Naktinio miego einam apie 22 val, žinoma, prieš tai ištriubinę visą butelį gėrio smile.gif
Kaip jau užsiminiau, laikas kartais slankkiojasi po porą valandų tai į vieną, tai į kitą pusę, tačiau... išvedus vidurkį, rezultatas toks bye1.gif
Atsakyti
Visu vaiku dienos praeina skirtingai.Musu tai atsikelem, pavalgom,pazaidziam, vel pamiegam,pavalgom,einam pasivaikscioti ir t.t!O pirma kart keliavom 2.5men i Anglija! smile.gif
Atsakyti
[COLOR=orange][I]musu mazoji po kol kas tai labai rami. valgo reguliariai kas 3 val. nakciai paguldom 22 val, tai iki 5 val miega net nekiurksi. na zesime kaip bus toliau. smile.gif na svarbiausia kad augtu sveika ir stipri, jums taip pat mamytes linkiu,kad jusu pagrandukai butu ramus ir sveiki... clap_1.gif
Atsakyti