Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 39

QUOTE(meduza370 @ 2010 01 27, 16:25)
kagi einu savo prancuziska sendinimo priemone kankinti na jei si karta nieko neiseis tai tada reiskia ne man sendinima daryti,arba lauksiu siltesniu oru bandysiu is lt uzsisakyti internetu gal atsius smile.gif

as tokio tipo, kaip tavo prancuziskas, sendintoja "perlauziau", kai sunaudojau po puse buteliuku sendintojo biggrin.gif tai nesijaudink, jei nepavyks wink.gif
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2010 01 27, 09:06)
Dar klausimelis del tu sintetiniu laku. Ar tikrai reikia jais lakuoti lauke/balkone ir t.t. Ar galima nulakuoti gerai vedinamoje patalpoje, o dziovinti jau isinesus i vidu namie? Ar labai smirda?

Lakuoti vėdinamoje patalpoje reikia, ne kiek dėl kvapo (man jis nėra jau toks baisus), kiek dėl kenksmingumo (reikia jo neįkvėpti). Aš tai darau balkone (kažkiek visvien prisikvėpuoju), kai pradžiūna, atsinešu į kambarį. Šiuo metu, kai tokie šalčiai, tai negaliu nieko daryti, neiškentus dirbau ir namie unsure.gif

QUOTE(_buterfly_ @ 2010 01 27, 11:22)
as itrinu sendinamaja pasta is artmanijos ir valau su tualetiniu popieriumi, bet daznai gaunasi kad net tarpeliai issivalo, tai kaip to isvengti? jau ne karta teko po milimetra trinti kad po to pavyktu nuvalyti pertekliu neisvalant tarpeliu

Tarpeliai gal per dideli šiai priemonei, tai ir išsivalo. Man tai pasitaiko su visais sendintojais, tame tarpe ir su Sottile, kurios plyšiukai būna gal nepakankamai gilūs, tai išvalau paviršių bevalydama... Ant vieno darbelio išmėginau kelias priemones įtrinimams, galiausiai radau tokią, kuri neišsivalė. Vadinasi, reikia atsiderinti 4u.gif

Dėl aliejinio/vaitspiritinio lako vadinimo sintetiniu, tai jau rašiau lakų temoje, berods 11 psl., tai jau nebenoriu kartotis. Tai ne tapatūs dalykai, tačiau neretai "subendrinama"...
Atsakyti
O kokios firmos/internet.parduotuves tas antique rub sendintojas??? kazkaip sudomino mane jisai, bo labai jau geri atsiliepimai apie ji smile.gif aciu uz info merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bus_ka @ 2010 01 26, 22:40)
_asamaM, kaip ir žadėjau, atsakau dėl užrašo-ilgai mąsčiau kaip jį gražiai ir lygiai padaryti, bet geriausią mintį pakišo vyras-atkartojau užrašą per kalkę, kaip senais gerais laikais. Paskuj apvedžiojau auksiniu kontūriniu markeriu. Campari* mintis taip pat šauni-popierius apdegintais kraštais thumbup.gif

Kaip išradingai smile.gif Dėkui už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Ziuriu cia daugumai su patina nekaip einasi, as irgi neisimtis, man dabar geriausiai porporinos, ar dazai.
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2010 01 27, 20:12)
Lakuoti vėdinamoje patalpoje reikia, ne kiek dėl kvapo (man jis nėra jau toks baisus), kiek dėl kenksmingumo (reikia jo neįkvėpti). Aš tai darau balkone (kažkiek visvien prisikvėpuoju), kai pradžiūna, atsinešu į kambarį. Šiuo metu, kai tokie šalčiai, tai negaliu nieko daryti, neiškentus dirbau ir namie  unsure.gif

Vat ir kenciu, nes dar su sintetiniu laku niekad nelakavau, tai laukiu, kol lauke bent siek tiek atsils, tada eisiu jau paruostos dezutes lakuoti smile.gif Namie nesiryztu, nes baisu, kad labai smirdes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(efauto @ 2010 01 27, 15:52)

o kokia firma ir kaip atrodo? jei nori gali meginti juos smile.gif
tai ir dirbk mazais ploteliais ir neskubant wink.gif


dazai sendintojai ..,va apie situos galvoju ..o prisiprikiti nesinori ,nes gali nuvilti rezultatas
QUOTE(campari* @ 2010 01 27, 18:31)
O kokios firmos/internet.parduotuves tas antique rub sendintojas??? kazkaip sudomino mane jisai, bo labai jau geri atsiliepimai apie ji smile.gif aciu uz info merginos 4u.gif

as pirkau silver sity parduotuveje .dabar kaip tik 20% nuolaida
Atsakyti
prasau lblb padėti,darau deezute melyna su baltu ir kazkaip sendint norisi lb, bet galvoju itrukimus melynai uzpildyti noretusi tiks akriliniai melyni dazai? ar geriau aliejiniai? g.gif
ir man dazus su patina maisyt? ir su kuo nuvalyt pertekliu? unsure.gif
padekit labai prasau nes sustojau nebezinau ka daryt... verysad.gif
Atsakyti
Noreciau atsispausdinti nuotrauka, ant kokio popieriaus geriau? ir klijuoti ant dezutes, gal galit patarti ir kokiu spausdintuvu geriau?
Atsakyti
QUOTE(ohara @ 2010 01 27, 22:18)
prasau lblb padėti,darau deezute melyna su baltu ir kazkaip sendint norisi lb, bet galvoju itrukimus melynai uzpildyti noretusi tiks akriliniai melyni dazai? ar geriau aliejiniai? g.gif
ir man dazus su patina maisyt? ir su kuo nuvalyt pertekliu? unsure.gif
padekit labai prasau nes sustojau nebezinau ka daryt... verysad.gif

Kuo nori sendinti?
Atsakyti
QUOTE(ohara @ 2010 01 27, 22:18)
prasau lblb padėti,darau deezute melyna su baltu ir kazkaip sendint norisi lb, bet galvoju itrukimus melynai uzpildyti noretusi tiks akriliniai melyni dazai? ar geriau aliejiniai? g.gif
ir man dazus su patina maisyt? ir su kuo nuvalyt pertekliu? unsure.gif
padekit labai prasau nes sustojau nebezinau ka daryt... verysad.gif


Viskas priklauso nuo to kokią konkrečiai sendinimo priemonę naudosi..Jei ji draugauja su vandens pagrindo priemonėm gali trinti ir akrilu, jei ne..tai trini aliejiniais.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2010 01 27, 23:03)
Noreciau atsispausdinti nuotrauka, ant kokio popieriaus geriau? ir klijuoti ant dezutes, gal galit patarti ir kokiu spausdintuvu geriau?

Nieko nebus, teks pasiskaityti ankstesnę temą. Apie tai klabėta labai daug kartų.
Jei trumpai tai galima ant paprasto popieriaus lazeriniu printeriu ir dirbti toliau kaip su dekopopieriumi mirksiukas.gif
Atsakyti