Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 39

Gal galit padėt ir patart kas su ja negerai? g.gif
Aišku į spyneles nekreipkit dėmesio bus viska snuvalyta... lotuliukas.gif blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
o su ko valote,aš visada kankinuosi valydama unsure.gif
Atsakyti
ohara, nu bet tu ir darbstuole, vis nauju dezuciu prikepi biggrin.gif as tik apklijavau sonus, virsu ir stovi. leksiu i medzio beica pirkti, gal tada ir pabaigsiu
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2010 01 28, 13:15)
Sveikutes bandziau pasendinti su dala dvikomponenciu. pirma sluoksni uztepiau. isdziuvo . antra uztepiau, isdziuvo. tada su dalos auksine spalva istepiau palaikiau per nakti . ryte nuvaliau ir ka ir nieko. tiesiai ziurint itrukimu nesimato pasukus ir paziurejus is sono kazkas smulkaus ligtais ir yra.ka netaip padariau  g.gif



o koki naudojai small ar large? jei small tai pirma zingni butent ta small crack reikia tepti storiau, antra cracle glaze irgi tokiu pat vienodai storesniu sluoksniu, dariau ir as su juo stalvirsi tai labai gerai man isejo tik tepiau storiau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(biriusa @ 2010 01 28, 10:45)
Butent Antika as pirkau Dekomanija parduotuveje  mirksiukas.gif

dėkui , bet tai kaip suprantu Vilniuj

QUOTE(Auksine' @ 2010 01 28, 11:46)
kiek zinau dala firmos , pirkau silver city si menesi su nuolaida apiue 10 lt kainuoja thumbup.gif


o kur tai randasi ?
QUOTE(Salne @ 2010 01 28, 12:01)
Kadangi akrilas greitai džiūsta..todėl paskui ir nelabai nusivalo..todėl jei įtrukimus įtrini akrilu..tai geriausia trinti mažais ploteliais..įtrini - pavalai - įtrini - pavalai..kol viską įtrini.. smile.gif

Aš tai visus įtrūkimus..ar sendintojas būtų vadens pagrindu, ar aliejinis..įtrinu aliejiniais dažais..Niekada nenusivyliau..Turiu aliejinių dažų rinkinuką..tai jei reikia susimaišau norimą spalvytę ir įtrinu..ir įsitrina gerai, ir nusivalo perteklius.. ax.gif


reiks bandyti
Atsakyti
Ohara nu ir rgeituole tu thumbup.gif
visu pirma tai ar is priekio isvis islupciau ta auksini uzsegima, jis visa vaizda gadina, geriau isvis be nieko, arba su kokiom sagom ar kuo...
visu antra tai virsuje truksta man daugiau svelniu pabruzinimu svirtiniu, per balta mano akim, o visuj irgi per balta, kazkokio melyno seselio noretusi ar ko.. siulyciau prie dekupazo darbeliu perziureti sita ir ankstesne temas, mat nepamenu kurioj buvo arbatine irgi balta su melyna spalvom labai graziai padaryta gal kokiu minciu paciai kils wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksine' @ 2010 01 28, 12:46)
kiek zinau dala firmos , pirkau silver city si menesi su nuolaida apiue 10 lt kainuoja thumbup.gif
Papildyta:
nusipirk balto ryzinio foninio popieriaus, man labai sauniai gavosi su juo.tik jis plonas kai susikarpysi pakisk po juo paprasta balta lapa , net gali paklijuoti truputi ir pirmyn!! smile.gif

Silver city yra visuose miestuose, gali nueiti i ju svetaine, ten visi adresai. bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos "koleges", nesenai pradejau ir daryti mini darbelius, ir dabar turiu didele komoda ir spinta, kuria noreciau dekupuoti, bet truputeli gaila pinigeliu, juk prekes ne pigios, o parduotuveje dvikomponentis lakas nuo 79lt kainuoja, tie nedideli buteliukai doh.gif . Gal kas perkate kur uzienyje tas prekes, ar internetu kur pygiai. Nes kaip ir viskas lietuvoje brangiausia, sakau gal yra kur pigiau blush2.gif arba gal zinote kaip tie vienkomponenciai ir dvikomponenciai lakai vadinasi angliskai, visaip ieskojau per google bet visokias nesamones randa rolleyes.gif . Aciu labai uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(toys @ 2010 01 28, 17:13)
Sveikos "koleges", nesenai pradejau ir daryti mini darbelius, ir dabar turiu didele komoda ir spinta, kuria noreciau dekupuoti, bet truputeli gaila pinigeliu, juk prekes ne pigios, o parduotuveje dvikomponentis lakas nuo 79lt kainuoja, tie nedideli buteliukai  doh.gif . Gal kas perkate kur uzienyje tas prekes, ar internetu kur pygiai. Nes kaip ir viskas lietuvoje brangiausia, sakau gal yra kur pigiau  blush2.gif arba gal zinote kaip tie vienkomponenciai ir dvikomponenciai lakai vadinasi angliskai, visaip ieskojau per google bet visokias nesamones randa  rolleyes.gif . Aciu labai uz info  4u.gif



Na nezinau kur tu radai dvikomponenti uz 79Lt, cia turbut brangiausias blink.gif
As pirkau Dekomanijoje dvikomponenti uz 18Lt. Paziurek internetines leituviskose pardutuvese, nera niekur tokiu kainu kaip parasei doh.gif (pirmame siso temos puslapyje yra nuorodos internetiniu parduotuviu). Vienkomponenciai irgi kainuoja panasiai, yra senukuose kas koks vienkomponentis bet as asemniskai jo neprikau.
Atsakyti
QUOTE(Auksine' @ 2010 01 28, 15:40)
o koki naudojai small ar large? jei small tai pirma zingni butent ta small crack reikia tepti storiau, antra cracle glaze irgi tokiu pat vienodai storesniu sluoksniu, dariau ir as su juo stalvirsi tai labai gerai man isejo tik tepiau storiau. mirksiukas.gif


pas mane dala large o antras crackle glaze .ar kas su sitais sendinot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2010 01 28, 17:49)
pas mane dala large o antras crackle glaze .ar kas su sitais sendinot blush2.gif

as su siom butent sendinau smile.gif tepk storiau ir bus viskas gerai ....bet su siom priemonem tikrai nesigaus stambus itrukimai ....o jei nori kitokiu teks pirkti kitas priemones
as kaip tik dabar dziovinu vazele ,imesiu foto kaip itrinsiu kokie itrukimai gavos man ,o tu parodyk kaip gaunas tau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ohara @ 2010 01 28, 10:21)
dendinu as su Heritagne jis vandens pagrindu tinka akriliniai dazai..bet ot beda ot gerai kad pabandziau pirma ant juodrascio sendint ir itrukimus trint karsta.gif itryniau atrodo gerai gavosi, BET nenusivalo perteklius nei su aliejum nei su vaniline emulsija nei su niekuo kitu..  blink.gif

Tada geriau su aliejiniais ar su miltukais 4u.gif

QUOTE(sorciere @ 2010 01 28, 10:37)
skaičiau daug , bet taip ir neišsiaiškinau kuri geriau sendintoja pirkti ? antika ?

Sendintojas? Sendinantis lakas ar pan.? Geriausia, aišku, sakyti vienkomponentis, dvikomponentis lakas... Nes sendinti daiktus galima pasitelkiant daugelį priemonių, ne vien skaldančius lakus. 4u.gif
Viskas priklauso nuo to, kokio efekto tikiesi. smile.gif Papuliariausi "Antika" ir "Antik" (skirtingos firmos). Nesupainioti su Antique (Sadolino). Aš naudoju Stamperijos dvikomponenčius (Medium ir Sottile) 4u.gif

QUOTE(karosimi @ 2010 01 28, 12:15)
Sveikutes bandziau pasendinti su dala dvikomponenciu. pirma sluoksni uztepiau. isdziuvo . antra uztepiau, isdziuvo. tada su dalos auksine spalva istepiau palaikiau per nakti . ryte nuvaliau ir ka ir nieko. tiesiai ziurint itrukimu nesimato pasukus ir paziurejus is sono kazkas smulkaus ligtais ir yra.ka netaip padariau  g.gif

Kaip ir daugelis, spėju, jog per plonas sluoksnis. O kam laikei per naktį? g.gif unsure.gif

QUOTE(aura/v @ 2010 01 28, 12:57)
Tai gi, bandžiau dekoruot plasmasinį vazoną,gadangi grunto neturiu,aš jį patryniau su svitr.popr.poto nupurskiau akrl.laku,vel patryniau,bet man dazas vis tiek vietom atsoka.
Tai be grunto man jo apdekoruot nepavyks g.gif ?

Vazoną butina impregnuoti iš vidaus. Vienos lakuoja, kitos naudoja spec. gruntus. 4u.gif

QUOTE(ohara @ 2010 01 28, 14:07)
Gal galit padėt ir patart kas su ja negerai?  g.gif
Aišku į spyneles nekreipkit dėmesio bus viska snuvalyta... lotuliukas.gif  blush2.gif
user posted image
user posted image

Su žvake dirbai? Man turputį per grubiai atsilupo... O šiaip graži kompozicija thumbup.gif
Atsakyti