Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 39

grįšiu ir pasistengsiu sumesti patinas pagal rūšis.
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2010 01 27, 23:09)
dazai sendintojai ..,va apie situos galvoju ..o prisiprikiti nesinori ,nes gali nuvilti rezultatas

geriau nepirk...

Tu ranką pramiklinusi su vienkomponenčiu išgausi daug geresnio rezultato pati, pasirinkdama reikiamas spalvas ar tonus, o nusipirkusi vieną "gatavą" spalvą gali ir labai nusivilti, nes jau tas dekupažisčių įkvėpimas - na netiks tau prie "nuotaikos" darbeliui daryti, ir kur paskui kišti tuos brangius dažus? Lauk nemesti, o naudoti "kaip ir netiks?

Pagalvok pati smile.gif Jau geriau už tuos pačius pinigus Senukuose Antikos sakrdinę eksperimentams "nusikauk" wink.gif drinks_cheers.gif (dengiant su kempinėle ar pištu sukant ratukais gaunami visai keistai faini efektukai su ta "Antika")
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2010 01 28, 08:47)
Kuo nori sendinti?



QUOTE(Salne @ 2010 01 28, 08:48)
Viskas priklauso nuo to kokią konkrečiai sendinimo priemonę naudosi..Jei ji draugauja su vandens pagrindo priemonėm gali trinti ir akrilu, jei ne..tai trini aliejiniais.. 4u.gif

dendinu as su Heritagne jis vandens pagrindu tinka akriliniai dazai..bet ot beda ot gerai kad pabandziau pirma ant juodrascio sendint ir itrukimus trint karsta.gif itryniau atrodo gerai gavosi, BET nenusivalo perteklius nei su aliejum nei su vaniline emulsija nei su niekuo kitu.. blink.gif
Atsakyti
skaičiau daug , bet taip ir neišsiaiškinau kuri geriau sendintoja pirkti ? antika ?
Atsakyti
QUOTE(sorciere @ 2010 01 28, 11:37)
skaičiau daug , bet taip ir neišsiaiškinau kuri geriau sendintoja pirkti ? antika ?



Butent Antika as pirkau Dekomanija parduotuveje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2010 01 28, 10:18)
geriau nepirk...
Tu ranką pramiklinusi su vienkomponenčiu išgausi daug geresnio rezultato pati,

ACIU user posted image
O su sadolin antika jau isbandziau ,tik man nelabai grazus itrukimai gavosi ,ir kazkaip nuleidau rankas,pradejau su dvikomponenciais smile.gif
na bet reikes rimciau bandyti ant juodrasciu ir gal atrasiu ta buda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Osera: 28 sausio 2010 - 11:27
QUOTE(campari* @ 2010 01 27, 19:31)
O kokios firmos/internet.parduotuves tas antique rub sendintojas??? kazkaip sudomino mane jisai, bo labai jau geri atsiliepimai apie ji smile.gif aciu uz info merginos 4u.gif



kiek zinau dala firmos , pirkau silver city si menesi su nuolaida apiue 10 lt kainuoja thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(s1aulyte2 @ 2010 01 28, 00:03)
Noreciau atsispausdinti nuotrauka, ant kokio popieriaus geriau? ir klijuoti ant dezutes, gal galit patarti ir kokiu spausdintuvu geriau?


nusipirk balto ryzinio foninio popieriaus, man labai sauniai gavosi su juo.tik jis plonas kai susikarpysi pakisk po juo paprasta balta lapa , net gali paklijuoti truputi ir pirmyn!! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ohara @ 2010 01 28, 10:21)
dendinu as su Heritagne jis vandens pagrindu tinka akriliniai dazai..bet ot beda ot gerai kad pabandziau pirma ant juodrascio sendint ir itrukimus trint karsta.gif itryniau atrodo gerai gavosi, BET nenusivalo perteklius nei su aliejum nei su vaniline emulsija nei su niekuo kitu..  blink.gif


Kadangi akrilas greitai džiūsta..todėl paskui ir nelabai nusivalo..todėl jei įtrukimus įtrini akrilu..tai geriausia trinti mažais ploteliais..įtrini - pavalai - įtrini - pavalai..kol viską įtrini.. smile.gif

Aš tai visus įtrūkimus..ar sendintojas būtų vadens pagrindu, ar aliejinis..įtrinu aliejiniais dažais..Niekada nenusivyliau..Turiu aliejinių dažų rinkinuką..tai jei reikia susimaišau norimą spalvytę ir įtrinu..ir įsitrina gerai, ir nusivalo perteklius.. ax.gif
Atsakyti
Sveikutes bandziau pasendinti su dala dvikomponenciu. pirma sluoksni uztepiau. isdziuvo . antra uztepiau, isdziuvo. tada su dalos auksine spalva istepiau palaikiau per nakti . ryte nuvaliau ir ka ir nieko. tiesiai ziurint itrukimu nesimato pasukus ir paziurejus is sono kazkas smulkaus ligtais ir yra.ka netaip padariau g.gif
Atsakyti
Sveikos mielos dekupažo mylėtojos 4u.gif
Aš pirmąkart šitą gėrį aptikau,kaip tik jūsų forume prieš daugiau nei metus.
Nuo tada vis skaičiau skaičiau ir skaičiau temutes apie tai,kol pati nusipirkau keletą pagrindinių priemonių ir pabandžiau. Nors ilgai delsiau,nes buvo baisu,kad niekas nesigaus ir viską mesiu,bet...man labai patiko.
Tik aišku dar daug subtilybių nežinau ir dar daug reikia dirbt.
Tai gi, bandžiau dekoruot plasmasinį vazoną,gadangi grunto neturiu,aš jį patryniau su svitr.popr.poto nupurskiau akrl.laku,vel patryniau,bet man dazas vis tiek vietom atsoka.
Tai be grunto man jo apdekoruot nepavyks g.gif ?
Atsakyti
karosimi na kiek as susiduriau su dala ,tai sakyciau per plonai uztepei .....nes man pirma dezute taip gavosi ,mazi labai skilimai ,o va sekanti gavos su didesniais

bet man grazesnis skilimas su antik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2010 01 28, 13:15)
Sveikutes bandziau pasendinti su dala dvikomponenciu. pirma sluoksni uztepiau. isdziuvo . antra uztepiau, isdziuvo. tada su dalos auksine spalva istepiau palaikiau per nakti . ryte nuvaliau ir ka ir nieko. tiesiai ziurint itrukimu nesimato pasukus ir paziurejus is sono kazkas smulkaus ligtais ir yra.ka netaip padariau  g.gif


gal per plonai dvikomponencio abu sluoksnius tepei, kad taip smulkiai sutruko ir neisitrina... g.gif
Atsakyti