Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas)

QUOTE(liūtuke @ 2010 08 20, 19:10)
Sveika 4u.gif
vasara, nelabai kas čia lankosi, smagu jeigu visoms viskas ok smile.gif
Na tas po 100 išties gerai skamba  biggrin.gif tik va mažinti gyd. rekomenduoja pamažu, taigi po 0,25. Ar ne per drastiškai elgiesi? Pagalvok, koks šokas organizmui, iškart pusę nurėžei. Bet, kad nepanikuoji, o ieškai išeities, ŠAUNUOLĖ! 4u.gif
Apsilankyk pas endokrinologą, jausiesi ramiau. Linkiu sėkmės!  friends.gif


drinks_cheers.gif Ėmiau 50 ir pati pagalvojau, kad per drąstiškai g.gif Tai vakar ėmiau 75 ax.gif Trčiadienį einu pas endo, tai išsiaiškinsiu, kas ir kaip unsure.gif

O dabar plaučių uždegimas prikibo doh.gif
Atsakyti
man irgi laaabai sumazejo tsh, liko tik 0.25 blink.gif bet kas keisciausia, ft3 vos pasikeliau, kazkokia mistika, jis pas mane ant zemiausios ribos,nors tsh super zemas ir gyd liepe dar kelt,nes gali leliui pakenkt ft3 zemas, bet kad negaliu daugiau, sirdis tabaluojasi,oro truksta, ryskiai perdozuota tiroxino, o dar man ji didint doh.gif tai ka daryt su tuo ft3,nes jau bijau,kad leliui nebutu pakenke tokie hormonu isdykavimai unsure.gif
savavaliskai sumazinau nuo 125 iki 100, nes jau net rankos drebejo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(newLIFE @ 2010 08 23, 14:16)
man irgi laaabai sumazejo tsh, liko tik 0.25 blink.gif  bet kas keisciausia, ft3 vos pasikeliau, kazkokia mistika, jis pas mane ant zemiausios ribos,nors tsh super zemas ir gyd liepe dar kelt,nes gali leliui pakenkt ft3 zemas, bet kad negaliu daugiau, sirdis tabaluojasi,oro truksta, ryskiai perdozuota tiroxino, o dar man ji didint doh.gif  tai ka daryt su tuo ft3,nes jau bijau,kad leliui nebutu pakenke tokie hormonu isdykavimai unsure.gif
savavaliskai sumazinau nuo 125 iki 100, nes jau net rankos drebejo blink.gif

blush2.gif Lucero, ar čia tu...ar maišau kažką? blush2.gif Nebepažįstu blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cashmere @ 2010 07 27, 08:15)
Sveikos merginos, šiandien pirmą kartą man paskyrė gerti tiroksiną 50 mg. Nes ATPO >600, yra keletas mazgelių, autoimuninis tiroiditas man  doh.gif

Ar tas vaistas turi kokių blogumų, nes aš geriu ir kontraceptines tabletes, tai galvoju gal tas mesti, kad organizmą nekankint ar tai neturi nieko bendro? Gydytoja papuolė nelabai maloni, tai mano klausimai liko neišgirsti  unsure.gif


Siaip patariu informuoti ir gine ir endo, kad geri kontraceptikus su tiroksinu, nes jie vienas kita veikia, tik dabar nepamenu i kuria puse, as mazina, ar didina laisva tiroksina. Gydytojai butinai pasakyk, nes net vaistinej jei kartu pirktu ir kontraceptikus ir tiroksina, tai paklausia ar zinote, kad veikia vienas kita sitos tabletes.
Atsakyti
Šiaip aš klausiau, sakė neveikia jie vienas kito, tai norėjau čia pasiteirauti, nes nei pastot norėtusi, nei mažint tiroksino poveikį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2010 08 23, 09:34)
drinks_cheers.gif  Ėmiau 50 ir pati pagalvojau, kad per drąstiškai  g.gif  Tai vakar ėmiau 75  ax.gif  Trčiadienį einu pas endo, tai išsiaiškinsiu, kas ir kaip  unsure.gif

O dabar plaučių uždegimas prikibo  doh.gif

Parašyk kaip seksis pas endo. Vargšelė, kas tave taip sušaldė? Sveik! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2010 08 23, 16:58)
blush2.gif  Lucero, ar čia tu...ar maišau kažką?  blush2.gif  Nebepažįstu  blush2.gif  biggrin.gif



Nea, ne Lucero, lucero dingus kazkur g.gif

WonderfulLife buvau, vis keiciu ivaizdi, nes snipu atsiranda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(newLIFE @ 2010 08 24, 15:45)
Nea, ne Lucero, lucero dingus kazkur g.gif

WonderfulLife buvau, vis keiciu ivaizdi, nes snipu atsiranda doh.gif

Ir man pažįstamas braižas pasirodė, bet neatrinkau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liūtuke: 24 rugpjūčio 2010 - 16:57
QUOTE(liūtuke @ 2010 08 24, 18:56)
Ir man pažįstamas braižas pasirodė, bet neatrinkau  biggrin.gif


tikiuosi,daugiau jau nesikeisiu blush2.gif biggrin.gif

idomu,kaip del to ft3, ji nestumo metu labai ziuri ar ne? ir tsh sumazejimas,kokia itaka daro unsure.gif

neturiu pas ka pasikonsultuot,nes tik bendros praktikos gyd stebi mane, pas endokrinologa siuntimo neduoda, o privaciai nezinau kur eit,nes ne lt esu doh.gif

Atsakyti
QUOTE(newLIFE @ 2010 08 24, 15:45)
Nea, ne Lucero, lucero dingus kazkur g.gif

WonderfulLife buvau, vis keiciu ivaizdi, nes snipu atsiranda doh.gif



QUOTE(liūtuke @ 2010 08 24, 16:56)
Ir man pažįstamas braižas pasirodė, bet neatrinkau  biggrin.gif

Va va, sakau, kad kažkas kažkur pažįstama, bet kas??? biggrin.gif

Pasipasakosiu ryt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(newLIFE @ 2010 08 24, 17:12)
tikiuosi,daugiau jau nesikeisiu blush2.gif  biggrin.gif

idomu,kaip del to ft3, ji nestumo metu labai ziuri ar ne? ir tsh sumazejimas,kokia itaka daro unsure.gif

neturiu pas ka pasikonsultuot,nes tik bendros praktikos gyd stebi mane, pas endokrinologa siuntimo neduoda, o privaciai nezinau kur eit,nes ne lt esu doh.gif

Keiskis kiek patinka smile.gif matai vistiek fiksuojam, kad sava biggrin.gif
Negaliu, mieloji, atsakyti į tavo klausimą, nes susirgau, o gal tiksliau aptiko mano ligą, kai jau auginau 2 lelius.
Yra forume merginų sėkmingai pagimdžiusių jau nustatyta diagnoze, gal kuri galės pasidalinti patirtimi.
Nuo savęs tepridursiu - stenkis nestresuoti, nes tai mažiuliams labai negerai, mylėk save ir tikėk, viskas bus gerai! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liūtuke @ 2010 08 24, 21:51)
Keiskis kiek patinka smile.gif matai vistiek fiksuojam, kad sava biggrin.gif
Negaliu, mieloji, atsakyti į tavo klausimą, nes susirgau, o gal tiksliau aptiko mano ligą, kai jau auginau 2 lelius.
Yra forume merginų sėkmingai pagimdžiusių jau nustatyta diagnoze, gal kuri galės pasidalinti patirtimi.
Nuo savęs tepridursiu - stenkis nestresuoti, nes tai mažiuliams labai negerai, mylėk save ir tikėk, viskas bus gerai!  thumbup.gif



dziaugiuosi,kad dar kaip sava pripazistat, nors ir su kitu "kailiu" biggrin.gif 4u.gif

oj, stresuot stengiuosi,kuo maziau, bet vis vien daznai islenda tas neramumas, atrodo,va, butum LT, visai kitaip tada ir pas gyd. gali papult,aisku, svarbu pinigeliai kisenej, o dbr,kai ne savoj saly, nieko nepesi, o mane dar bando itikint,kad tyrimai geri,nors vienas vos i normas isipaiso, o kitas jau islipes is ju doh.gif

Atsakyti