Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas)

Labutis 4u.gif

Turi hipotireozę jau beveik 4 metai. Ji man atsirado įpusėjus nėštumą. Bet sėkmingai išsisukom, laiku buvo pastebėta ir prižiūrėta. Leliukas gimė visiškai sveikas. O aš taip ir likau su šia bėdele. Tiroksiną pradėjau gert nuo 25, tada 50, 75 ir dabar jau geriu 100 ir jaučiuosi puikiai. Nustoju gert vėl tyrimai blogi ir jaučiuos negerai..netgi svoris kristi pradėjo, numečiau 12 kg. thumbup.gif ( nors čia ne vien tiroksino dėka) ax.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Tai vat...Tokios tokelės pas mane. Nieko baisau sakė, kad nukrito iki 0,28. Dozės labai mažint neleido, nes kai gėriau po 75 tyrimai buvo ne kokie, kai po 100, stipriai sumažėjo tth. Todėl reikia man gerti tarp 75 ir 100. Tai kols sakė gert per savaitę du kartus po 100, kitus po 75 g.gif Matysim kaip čia bus unsure.gif Tik va, kairė skydliaukės pusė kažkokia nelabai graži, sakė panašu į imuninį tiroiditą. Kolkas sakė gyd. taktikos nekeisti ir atpo neskubėt darytis, o po keturių mėn, pasirodyt ir tada pasidaryt atpo. Šiaip anksčiau jsi visad normoj būdavo, o dabar va seniai bedariau. Na, žodžiu, pagyvensim - pamatysim ax.gif

Kažkaip bijau, kad atsostogos baigės, prasideda darbai, nervai ir t.t...tai tas mano tth vėl tik op iš pakils doh.gif Nors gal ir ne rolleyes.gif Tikiuos ax.gif
Atsakyti
Labas dienas
QUOTE(Betukas @ 2010 08 20, 07:58)
Labas rytas 4u.gif

Kuku, kur prapuolėt? bigsmile.gif

Aš ateinu su naujienom  doh.gif ........Pagaliau pasidariau tth ir ką , esu šoko būsenoj 0,281 blink.gif    Gyvenime nėr tiek buvę, nuolat viršija normą, dažniausiai 6 ir 6 doh.gif  Tai dozę didinau didinau ir še tau, taip suveikė, kad ojojo..... unsure.gif  Lėksiu pas endo. pasikonsultuot. Paskutiniu metu gėriau po 100 ( biggrin.gif  gerai skamba) biggrin.gif , tai šiandien jau tik 50 ėmiau sužinojusi ats. unsure.gif
Kad savijauta būtų kažkaip ypatingai pasikeitusi - nepasakyčiau schmoll.gif  Tik nagai skysti labai pasidarė doh.gif

Kaip jūs laikotės? Liucero, Popuri ir kitos senbuvės  bigsmile.gif

Kaip smagu,kai taves kazkas pasigenda ax.gif
Jei tave paguos pas mane buvo tth tik 0.007 doh.gif
Tai jau po poros men atstaciau iki 2.3, bet dabar vel plaukai slenka, jegu nera, tai nezinau ar nereiks vel didint dozes.Na, bet cia gali but ir nuo issekimo... Vaiko dantys, nemiga ir t.t.

Tikiuosi greit pasijusi geriau 4u.gif

QUOTE(newLIFE @ 2010 08 24, 17:12)
tikiuosi,daugiau jau nesikeisiu blush2.gif  biggrin.gif

idomu,kaip del to ft3, ji nestumo metu labai ziuri ar ne? ir tsh sumazejimas,kokia itaka daro unsure.gif

neturiu pas ka pasikonsultuot,nes tik bendros praktikos gyd stebi mane, pas endokrinologa siuntimo neduoda, o privaciai nezinau kur eit,nes ne lt esu doh.gif

Man nestumo metu ziurejo tik ft4 4u.gif Sake atsieit tik sitas rodiklis reikalingas stebejimui.
Atsakyti
FT4 parodo ar yra progresas, ta prasme TTH dar gali buti didelis, taciau realiai situacija gali gereti, nes tth ilgiau reaguoja ir todel daznai gydytojai liepia FT4 padaryti...
Atsakyti
Sveikos, merginos,

deja, tenka prašytis priimamai į jūsų būrelį... verysad.gif
O mano istorija prasidėjo nuo to, kad prieš ~0,5 metų ėmė augti svoris... Pradėjau daugiau sportuot, bet nuo tik dar labiau valgyt norėjosi blush2.gif Pamažu ėmė ir prisiklijavo kokie 6-7 kg. Vasarą darbe apturėjau stresų, ir supratau, kad nebesusitvarkau - galva neveikia, atrodo, kad kažkas ištrynė dalį IQ schmoll.gif , dėmesys nesusikoncentruoja (net nesugebėdavau pastebėt, pro kokios spalvos šviesoforą važiuoju doh.gif ), nuovargis begalinis, miego poreikis - dar didesnis... verysad.gif Plius ėmė streikuoti ciklas, tai ginekologas nebeapsikentęs liepė daryt hormonų tyrimus. O tada ir paaiškėjo - autoimuninis tiroiditas (ATPO 640, TTH 11... verysad.gif). Išsigandau ir nusižliumbiau negyvai... blush2.gif Endokrinologė liepė gerti tiroksiną po 50, ir po 2 mėn. daryti pakartotinius tyrimus. Jau savaitė, kaip geriu tiroksiną, kažkokio ypatingo poveikio nepastebėjau, tik lyg ir truputį pykina nuo tų vaistų, valgyt nelabai norisi, bet svoris, atrodo, kad ir toliau auga lyg nuo oro... Kaip jūsų organizmai priėmė tiroksiną, kai pradėjot vartot - ar buvo kažkas panašaus?
Beje, kai kurios nėštukės diskutavo, kiek tiroksino vartojama nėštumo metu, tai galiu pasakyt, kad mano nėštukė tiroiditikė draugė geria po 150. Aišku, čia individualu, bet faktas, kad nėštumo metu jo reikia daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Jubabuba @ 2010 09 06, 20:45)
Sveikos, merginos,

deja, tenka prašytis priimamai į jūsų būrelį... verysad.gif
O mano istorija prasidėjo nuo to, kad prieš ~0,5 metų ėmė augti svoris... Pradėjau daugiau sportuot, bet nuo tik dar labiau valgyt norėjosi blush2.gif Pamažu ėmė ir prisiklijavo kokie 6-7 kg. Vasarą darbe apturėjau stresų, ir supratau, kad nebesusitvarkau - galva neveikia, atrodo, kad kažkas ištrynė dalį IQ schmoll.gif , dėmesys nesusikoncentruoja (net nesugebėdavau pastebėt, pro kokios spalvos šviesoforą važiuoju doh.gif ), nuovargis begalinis, miego poreikis - dar didesnis... verysad.gif Plius ėmė streikuoti ciklas, tai ginekologas nebeapsikentęs liepė daryt hormonų tyrimus. O tada ir paaiškėjo - autoimuninis tiroiditas (ATPO 640, TTH 11... verysad.gif). Išsigandau ir nusižliumbiau negyvai... blush2.gif  Endokrinologė liepė gerti tiroksiną po 50, ir po 2 mėn. daryti pakartotinius tyrimus. Jau savaitė, kaip geriu tiroksiną, kažkokio ypatingo poveikio nepastebėjau, tik lyg ir truputį pykina nuo tų vaistų, valgyt nelabai norisi, bet svoris, atrodo, kad ir toliau auga lyg nuo oro... Kaip jūsų organizmai priėmė tiroksiną, kai pradėjot vartot - ar buvo kažkas panašaus?
Beje, kai kurios nėštukės diskutavo, kiek tiroksino vartojama nėštumo metu, tai galiu pasakyt, kad mano nėštukė tiroiditikė draugė geria po 150. Aišku, čia individualu, bet faktas, kad nėštumo metu jo reikia daugiau.

Po poros dienu bus 4 savaites, kai geriu tiroksina 50, pradejau nuo puses tabletytes, tai negerumus jauciau g.gif pasedejus ar pagulejus ir po to atsistojus temdavo akyse unsure.gif galvojau, kad nuo visos tablietkos visai bus sakes doh.gif o viskas atvirksiai, pradejus gert po visa pradejau daug geriau jaustis, kaip ir zvalesne, to miego maziau reikia. Akivaizdziai dingo sukietejimai kaklo srity thumbup.gif svoris linkes mazet, kazkur 1kg numeciau per si laika, bet jei prisiziureciau - tai butu daugiau, nes jau seniai sau taip leidau valgyt "kokybiskai" ir "kiekybiskai" biggrin.gif naudojuosi proga...nes pas mane ir taip nera antsvorio. Dabar spalio pabaigoj reiks kartot tyrimus, tth buvo 8,79, ATPO 139, diagnozavo limfocitini tiroidita.
Atsakyti
QUOTE(Jubabuba @ 2010 09 06, 21:45)
Sveikos, merginos,



Sveika, man beveik tas pats kaip ir tau mano irgi ATPO buvo >600, taip pat geriu po 50mg tiroksino, tačiau nejaučiau jokio šalutinio poveikio, tik gerumą, nes nebeliko širdies ritmo sutrikimo, rankos nebedreba, aš taip pat eisiu spalio vidurį darytis pakartotinus tyrimus.

Šiaip visai nesureikšminu šio savo negalavimo, nes man svoris niekada neaugo nuo to, dabar kas rytą po tabletukę ir tiek, sveikata tik pagerėjo, aišku nežinau kaip bus kai pastot planuosiu, kažkur po metų, girdėjau sunkiau pastot būna dėl skydliaukės sutrikimų
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif wub.gif as geriu po 75 ir nesuku per daug galvos thumbup.gif net pamirsau kad sergu sita liga biggrin.gif tik tablete ryte tapo sventu ritualu tongue.gif
Liutuke, Betuk, Popuri, Wonderfull 4u.gif ir visom kitom kurios dar mane prisimenat 4u.gif o naujokems ir nesenai suzinojusiom kad serga hipotiroze linkiu stiprybes ir kantrybes, tai liga su kuria reikia ismokti gyventi, laiko taigi daug kantrybes ir svarbiausia myleti save mirksiukas.gif o cia toks straipsnelis gal kam bus idomu....

http://www.homosanit...igas_kuriu_nera

Ligos, kurių priežastimi gali būti stresas arba organizmo senėjimas: stenokardija (išeminė širdies liga), autoimuniniai susirgimai (autoimuninis tiroiditas
siai ligai labai kenkia nervai stresas, labai reikia rupintis savimi ir fiziskai ir dvasiskai visom prasmem drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man ir paūmėjo ši liga, po didelių stresų ir išgyvenimų, kuo labiau nerviniesi tuo labiau širdis daužosi ir rankos tirta, bet dabar jau gyvenu gana gerai, stresų mažiau, tai tikiuosi nesiplėtos mano liga 4u.gif
Atsakyti

Šiaip visai nesureikšminu šio savo negalavimo, nes man svoris niekada neaugo nuo to, dabar kas rytą po tabletukę ir tiek, sveikata tik pagerėjo, aišku nežinau kaip bus kai pastot planuosiu, kažkur po metų, girdėjau sunkiau pastot būna dėl skydliaukės sutrikimų
[/quote]

Nereikia is anksto nerimauti - juk tikrai būna labai individualu. Turiu 2 drauges tiroiditikes, tai viena prarado kūdikį ir tik vėliau sužinojo, kad serga verysad.gif O antroji jau septintą mėnesį nestuke.gif Bent jau jai gydytoja išaiškino, kad svarbu sureguliuoti hormonus ir tik tada bandyti pastoti - tuomet tikėtina, kad viskas bus thumbup.gif Blogiau yra tuomet, kai liga nediagnozuota ir paskui atsitinka visokių liūdnumų. Taigi geros sveikatos visoms, ačiū už nuomones, informaciją ir palaikymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2010 09 07, 16:35)
Sveikos mergaites 4u.gif  wub.gif as geriu po 75 ir nesuku per daug galvos thumbup.gif net pamirsau kad sergu sita liga biggrin.gif tik tablete ryte tapo sventu ritualu tongue.gif
Liutuke, Betuk, Popuri, Wonderfull 4u.gif ir visom kitom kurios dar mane prisimenat 4u.gif  o naujokems ir nesenai suzinojusiom kad serga hipotiroze linkiu stiprybes ir kantrybes, tai liga su kuria reikia ismokti gyventi, laiko taigi daug kantrybes ir svarbiausia myleti save mirksiukas.gif  o cia toks straipsnelis gal kam bus idomu....

http://www.homosanit...igas_kuriu_nera

Ligos, kurių priežastimi gali būti stresas arba organizmo senėjimas: stenokardija (išeminė širdies liga), autoimuniniai susirgimai (autoimuninis tiroiditas
siai ligai labai kenkia nervai stresas, labai reikia rupintis savimi ir fiziskai ir dvasiskai visom prasmem drinks_cheers.gif



pagaliau pradingele atsirado tongue.gif

smagu,kad tau viskas gerai, ziuriu, jau ir mintys visai kitokios-daug sviesnes, dziaugiuosi uz tave bigsmile.gif


man tai sirdis sokineja, laksto i visas puses, nors ir sumazinau tiroxina, sioki toki palengveja jauciu, bet vis vien kazkas negerai, laaaaabai neramu del mazojo, tikiuosi, jam niekas negresia nuo tokio hormonu sokinejimo, niekad dar neturejau tokio zemo tsh 0.28 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2010 09 07, 14:35)
Sveikos mergaites 4u.gif  wub.gif as geriu po 75 ir nesuku per daug galvos thumbup.gif net pamirsau kad sergu sita liga biggrin.gif tik tablete ryte tapo sventu ritualu tongue.gif
Liutuke, Betuk, Popuri, Wonderfull 4u.gif ir visom kitom kurios dar mane prisimenat 4u.gif  o naujokems ir nesenai suzinojusiom kad serga hipotiroze linkiu stiprybes ir kantrybes, tai liga su kuria reikia ismokti gyventi, laiko taigi daug kantrybes ir svarbiausia myleti save mirksiukas.gif


Sveika! 4u.gif
miela tave skaityti ir dar tokią pozityvią, taip gerai nusiteikusią thumbup.gif matau susitaikei, nurimai thumbup.gif džiaugiuosi už tave 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti