Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas)

QUOTE(newLIFE @ 2010 07 10, 18:24)
sveikutes 4u.gif

as irgi savo leliu ruosiuosi maitinti ir net nebuvo tokios minties,kad butu negalima g.gif
beje, gal zinot ka tokiu atveju daryt,kai tsh nukrites jau zemiau 1, bet ft3 ir ft4 rodo tiroxino nepakankamuma doh.gif  gydytojas liepe didint doze 25mg daugiau, kad atstatyt ft3, bet man vel kris tsh ir taip jau sirdis tabaluojasi,kaip buciau padauginus tiroxino blink.gif  ar tai nepakenks leliukui unsure.gif

Niu net nezinau... Mano gydytoja tai is viso tik tsh daro (juo ir vadovaujasi), tipo ft4 man daryt nebetikslinga g.gif
Atsakyti
QUOTE(popuri @ 2010 07 08, 21:39)
Gal gali papasakot daugiau apie operacija? Kaip ten vyko? Ar labai skaudejo, kiek gulejai ir t.t.

Galiu biggrin.gif
Ligonineje buvau 7.30 val. iskart pagulde i palata, operacineje atsiduriau 10.00, tai pakalbino, uzmigde, operacija truko 40 min., bet as po narkozes prabudau 14.00 (kambaryje salia operacines), tada iskart nuveze i intensyvios prieziuros palata, kurioje praleidau visa para iki kitos dienos 10.00, tada vel i normalia palata ir 14.00 jau isleido namo biggrin.gif. Zodziu, dabar ilgai nelaiko. Po paros jau maudziausi duse ir stovejau gerai ant savo koju.
Siaip prieziura buvo super - visi daktarai, seseles, kitas personalas labai paslaugus, draugiski. Gulint intensyvios slaugos palatoje kas valanda matavo pulsa, sirdies ritma, temperatura, kas kazkiek laiko vis dare kraujo tyrimus. Na, tiesiog nera priekaistu jokiu.
Tiesa, turiu pasakyti, kad cia privati, ne valdiska, ligonine, tai tikriausiai del to taip gerai. Svarbiausia, kad nereikia sukti galvos del jokiu kysiu - cia niekas tokio dalyko ne nezino medicinos sistemoje. Kada i Lietuva ateis toks laikas g.gif
Na, o savijauta... po operacijos gan normali, nes vis tiek leidzia nuskausminamuosius, tai kaip ir neskauda, tik sunku sukineti galva, silpnumas, mane pykino nuo narkozes.
Kai grizau namo, tai pirmos dienos sunkios - visas kaklas sustinges, atrodo baime galva pakelti, pasukti, kad ta zaizda neatsivertu. Siaip dabar nesiuva, o suklijuoja klijais specialiais, pjuvis nedidelis - gal 3 - 4 cm.
Blogiausia tai, kad negalejau kalbeti, tiesiog labai skauda stygas kalbant, sunku ryti maista, reikia viska gerai kramtyti, skysti gerti per siaudeli, kad karais uzsisvajojus galvos per daug neatlostum.
Kiek zinau, tai Lietuvoje po operacijos duoda 2 men. nedarbingumo lapeli. Tai turbut nebereikalo tiek ilgai. Reikia laiko jegoms atgauti. Man va ir po savaites dar sunku kalbeti, balsas net nezinau i ka panasus doh.gif , jausmas tarsi siaubingai butu istinusi gerkle ir paskauda. Tikiuosi, kad visa tai praeis. Tiesa, dar buna ir sunku kvepuoti. Gal tracheja istinusi...

Va tokie tie ispudziai, merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2010 07 09, 16:24)
Pandorita, o  nestuke.gif  metu gėrei tiroksiną? Po kiek? unsure.gif
Na, reiktų gal dar su kuom pasikonsultuoti  g.gif

Gėriau, po vieną tabletę (50mkg); bet čia jau buvo būtina leliukui. O dabar (2 mėn. be vaistų) tyrimų rezultatai geresni nei prieš tai buvę su vaistais.
Mielai su kuo nors pasikonsultuočiau, tik mano biudžetas ribotas, todėl galiu tik savo poliklinikoje gydytojas keisti, bet nežinau į ką (anot mano BPG seselės, ta endokrinologė, pas kurią lankausi, geriausia jų poliklinikoje).

QUOTE(Dagilis @ 2010 07 14, 01:03)
Galiu  biggrin.gif
Ligonineje buvau 7.30 val. iskart pagulde i palata, operacineje atsiduriau 10.00, tai pakalbino, uzmigde, operacija truko 40 min., bet as po narkozes prabudau 14.00 (kambaryje salia operacines), tada iskart nuveze i intensyvios prieziuros palata, kurioje praleidau visa para iki kitos dienos 10.00, tada vel i normalia palata ir 14.00 jau isleido namo  biggrin.gif. Zodziu, dabar ilgai nelaiko. Po paros jau maudziausi duse ir stovejau gerai ant savo koju.
Siaip prieziura buvo super - visi daktarai, seseles, kitas personalas labai paslaugus, draugiski. Gulint intensyvios slaugos palatoje kas valanda matavo pulsa, sirdies ritma, temperatura, kas kazkiek laiko vis dare kraujo tyrimus. Na, tiesiog nera priekaistu jokiu.
Tiesa, turiu pasakyti, kad cia privati, ne valdiska, ligonine, tai tikriausiai del to taip gerai. Svarbiausia, kad nereikia sukti galvos del jokiu kysiu - cia niekas tokio dalyko ne nezino medicinos sistemoje. Kada i Lietuva ateis toks laikas  g.gif
Na, o savijauta... po operacijos gan normali, nes vis tiek leidzia nuskausminamuosius, tai kaip ir neskauda, tik sunku sukineti galva, silpnumas, mane pykino nuo narkozes.
Kai grizau namo, tai pirmos dienos sunkios - visas kaklas sustinges, atrodo baime galva pakelti, pasukti, kad ta zaizda neatsivertu. Siaip dabar nesiuva, o suklijuoja klijais specialiais, pjuvis nedidelis - gal 3 - 4 cm.
Blogiausia tai, kad negalejau kalbeti, tiesiog labai skauda stygas kalbant, sunku ryti maista, reikia viska gerai kramtyti, skysti gerti per siaudeli, kad karais uzsisvajojus galvos per daug neatlostum.
Kiek zinau, tai Lietuvoje po operacijos duoda 2 men. nedarbingumo lapeli. Tai turbut nebereikalo tiek ilgai. Reikia laiko jegoms atgauti. Man va ir po savaites dar sunku kalbeti, balsas net nezinau i ka panasus  doh.gif , jausmas tarsi siaubingai butu istinusi gerkle ir paskauda. Tikiuosi, kad visa tai praeis. Tiesa, dar buna ir sunku kvepuoti. Gal tracheja istinusi...

Va tokie tie ispudziai, merginos  4u.gif

Ačiū už tokį išsamų pasakojimą 4u.gif Man gerklės skausmas - vienas nemaloniausių...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pandorita: 14 liepos 2010 - 07:44
QUOTE(Dagilis @ 2010 07 14, 00:03)
Galiu  biggrin.gif
Ligonineje buvau 7.30 val. iskart pagulde i palata, operacineje atsiduriau 10.00, tai pakalbino, uzmigde, operacija truko 40 min., bet as po narkozes prabudau 14.00 (kambaryje salia operacines), tada iskart nuveze i intensyvios prieziuros palata, kurioje praleidau visa para iki kitos dienos 10.00, tada vel i normalia palata ir 14.00 jau isleido namo  biggrin.gif. Zodziu, dabar ilgai nelaiko. Po paros jau maudziausi duse ir stovejau gerai ant savo koju.
Siaip prieziura buvo super - visi daktarai, seseles, kitas personalas labai paslaugus, draugiski. Gulint intensyvios slaugos palatoje kas valanda matavo pulsa, sirdies ritma, temperatura, kas kazkiek laiko vis dare kraujo tyrimus. Na, tiesiog nera priekaistu jokiu.
Tiesa, turiu pasakyti, kad cia privati, ne valdiska, ligonine, tai tikriausiai del to taip gerai. Svarbiausia, kad nereikia sukti galvos del jokiu kysiu - cia niekas tokio dalyko ne nezino medicinos sistemoje. Kada i Lietuva ateis toks laikas  g.gif
Na, o savijauta... po operacijos gan normali, nes vis tiek leidzia nuskausminamuosius, tai kaip ir neskauda, tik sunku sukineti galva, silpnumas, mane pykino nuo narkozes.
Kai grizau namo, tai pirmos dienos sunkios - visas kaklas sustinges, atrodo baime galva pakelti, pasukti, kad ta zaizda neatsivertu. Siaip dabar nesiuva, o suklijuoja klijais specialiais, pjuvis nedidelis - gal 3 - 4 cm.
Blogiausia tai, kad negalejau kalbeti, tiesiog labai skauda stygas kalbant, sunku ryti maista, reikia viska gerai kramtyti, skysti gerti per siaudeli, kad karais uzsisvajojus galvos per daug neatlostum.
Kiek zinau, tai Lietuvoje po operacijos duoda 2 men. nedarbingumo lapeli. Tai turbut nebereikalo tiek ilgai. Reikia laiko jegoms atgauti. Man va ir po savaites dar sunku kalbeti, balsas net nezinau i ka panasus  doh.gif , jausmas tarsi siaubingai butu istinusi gerkle ir paskauda. Tikiuosi, kad visa tai praeis. Tiesa, dar buna ir sunku kvepuoti. Gal tracheja istinusi...

Va tokie tie ispudziai, merginos  4u.gif

Dekui uz issamu pasakojima 4u.gif Jei ne paslaptis kokioj ligoninej vyko veiksmas ir kokios kainos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(popuri @ 2010 07 16, 22:52)
Dekui uz issamu pasakojima 4u.gif  Jei ne paslaptis kokioj ligoninej vyko veiksmas ir kokios kainos? 4u.gif

Baisios kainos doh.gif Apie 10 000 euru... laimei, kad esu apsidraudusi, tai draudimas sumokejo. O ligonine tai labai toli nuo Lietuvos...
Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2010 07 16, 23:28)
Baisios kainos  doh.gif Apie 10 000 euru... laimei, kad esu apsidraudusi, tai draudimas sumokejo. O ligonine tai labai toli nuo Lietuvos...

doh.gif aiskutis smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, šiandien pirmą kartą man paskyrė gerti tiroksiną 50 mg. Nes ATPO >600, yra keletas mazgelių, autoimuninis tiroiditas man doh.gif

Ar tas vaistas turi kokių blogumų, nes aš geriu ir kontraceptines tabletes, tai galvoju gal tas mesti, kad organizmą nekankint ar tai neturi nieko bendro? Gydytoja papuolė nelabai maloni, tai mano klausimai liko neišgirsti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Cashmere @ 2010 07 27, 08:15)
Sveikos merginos, šiandien pirmą kartą man paskyrė gerti tiroksiną 50 mg. Nes ATPO >600, yra keletas mazgelių, autoimuninis tiroiditas man  doh.gif
Ar tas vaistas turi kokių blogumų, nes aš geriu ir kontraceptines tabletes, tai galvoju gal tas mesti, kad organizmą nekankint ar tai neturi nieko bendro? Gydytoja papuolė nelabai maloni, tai mano klausimai liko neišgirsti  unsure.gif

Man gine yra sakiusi, kad jokiu problemu. Tiroksinas yra naturalus organizmo hormonas, kurio musu atveju skydliauke nepagamina pakankamai, todel jo vartojimas nera kazkoks papildomas organizmo alinimas ar panasiai.
Atsakyti
Na tai bent tiek gerai, nes nesinori visai kažkokių šalutinių poveikių
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Kuku, kur prapuolėt? bigsmile.gif

Aš ateinu su naujienom doh.gif ........Pagaliau pasidariau tth ir ką , esu šoko būsenoj 0,281 blink.gif Gyvenime nėr tiek buvę, nuolat viršija normą, dažniausiai 6 ir 6 doh.gif Tai dozę didinau didinau ir še tau, taip suveikė, kad ojojo..... unsure.gif Lėksiu pas endo. pasikonsultuot. Paskutiniu metu gėriau po 100 ( biggrin.gif gerai skamba) biggrin.gif , tai šiandien jau tik 50 ėmiau sužinojusi ats. unsure.gif
Kad savijauta būtų kažkaip ypatingai pasikeitusi - nepasakyčiau schmoll.gif Tik nagai skysti labai pasidarė doh.gif

Kaip jūs laikotės? Liucero, Popuri ir kitos senbuvės bigsmile.gif
Atsakyti
Mergaites,
ar jum buvo , kad nuo tiroksino pradejo kraujuot vidury ciklo? Gydytojas neispejo, kad gali but kazkokiu salutiniu poveikiu, tai ir sunerimau unsure.gif man limfocitini tiroidita nustate, TTH buvo 8,79.
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2010 08 20, 07:58)
Labas rytas 4u.gif

Kuku, kur prapuolėt? bigsmile.gif

Aš ateinu su naujienom  doh.gif ........Pagaliau pasidariau tth ir ką , esu šoko būsenoj 0,281 blink.gif    Gyvenime nėr tiek buvę, nuolat viršija normą, dažniausiai 6 ir 6 doh.gif  Tai dozę didinau didinau ir še tau, taip suveikė, kad ojojo..... unsure.gif  Lėksiu pas endo. pasikonsultuot. Paskutiniu metu gėriau po 100 ( biggrin.gif  gerai skamba) biggrin.gif , tai šiandien jau tik 50 ėmiau sužinojusi ats. unsure.gif
Kad savijauta būtų kažkaip ypatingai pasikeitusi - nepasakyčiau schmoll.gif  Tik nagai skysti labai pasidarė doh.gif

Kaip jūs laikotės? Liucero, Popuri ir kitos senbuvės  bigsmile.gif

Sveika 4u.gif
vasara, nelabai kas čia lankosi, smagu jeigu visoms viskas ok smile.gif
Na tas po 100 išties gerai skamba biggrin.gif tik va mažinti gyd. rekomenduoja pamažu, taigi po 0,25. Ar ne per drastiškai elgiesi? Pagalvok, koks šokas organizmui, iškart pusę nurėžei. Bet, kad nepanikuoji, o ieškai išeities, ŠAUNUOLĖ! 4u.gif
Apsilankyk pas endokrinologą, jausiesi ramiau. Linkiu sėkmės! friends.gif
Papildyta:
QUOTE(piene_66 @ 2010 08 20, 09:03)
Mergaites,
ar jum buvo , kad nuo tiroksino pradejo kraujuot vidury ciklo? Gydytojas neispejo, kad gali but kazkokiu salutiniu poveikiu, tai ir sunerimau unsure.gif man limfocitini tiroidita nustate, TTH buvo 8,79.

Apsilankyk pas ginekologą. 4u.gif
Atsakyti