Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

cia labai geras puslapiukas pasiskaitymui, su visais pavyzdziais su viskuo
http://www.socmin.lt...php?-1170306460


ups ne cia pataikiau doh.gif , bet jau nebetrinsiu, gal siaip kam idomu bus paskaitinet
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 14 kovo 2010 - 18:51
Na ka susitvarkiau ir as sian uz didziaja popierius del tu 52lt smile.gif ,klausiau ar reik visiem eit per naujo pildyt ,sake kas gauna soc pasalpa arba nemokama maitinima,pildyt per naujo nereikia,jos perziuri automatiskai,bet pinigelius pervedines tik apie balandzio gala blink.gif ,cia panevezy doh.gif

Beje nesvarbu kas as daleiskim pildziau siandien dokumentus ,bet kadangi man palankiau kad imtu laikotarpi pernai metu nuo 2009 01 iki 201001 tai as tokia data ir irasiau,nes tipo galima rinktis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(***Meskute*** @ 2010 03 15, 10:46)
Beje nesvarbu kas as daleiskim pildziau siandien dokumentus ,bet kadangi  man palankiau kad imtu laikotarpi pernai metu nuo 2009 01 iki 201001 tai as tokia data ir irasiau,nes tipo galima rinktis  ax.gif

ta prasme?kaip tai data galima rinktis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(***Meskute*** @ 2010 03 15, 10:46)
Na ka susitvarkiau ir as sian uz didziaja popierius del tu 52lt  smile.gif ,klausiau ar reik visiem eit per naujo pildyt ,sake kas gauna soc pasalpa arba nemokama maitinima,pildyt per naujo nereikia,jos perziuri automatiskai,bet pinigelius pervedines tik apie balandzio gala  blink.gif ,cia panevezy  doh.gif

Beje nesvarbu kas as daleiskim pildziau siandien dokumentus ,bet kadangi  man palankiau kad imtu laikotarpi pernai metu nuo 2009 01 iki 201001 tai as tokia data ir irasiau,nes tipo galima rinktis  ax.gif





Pas jus ziuriu yra vaikutis mazas.O kaip jums iki 2 metu-moka 97 lt?
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 03 15, 13:22)
Pas jus ziuriu yra vaikutis mazas.O kaip jums iki 2 metu-moka 97 lt?


man nemoka 97lt uz mazaja (tik 52lt uz vyresni), nes skaiciuoja ar as viena gaunu i menesi 525lt budama motinystes atostogose. kadangi is sodros gaunu daugiau, 97 nebepriklauso.
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2010 03 11, 11:11)
Nu įdomiai... tai Jūs dar nesate motinystės atostogose, o esat dekrete, turėtų tikrai mokėti. Kai būsit motinystės atostogose ir jei tada bus suma virš 525 tai tada nepriklausys


Niu ir aš čia prisiskaiciau , kad kol esu dekretinėse turėčiau gauti 97 lt., bet seniunijoj tvirtina kad man jie nepriklauso.
Atsakyti
QUOTE(alioška @ 2010 03 15, 14:42)
Niu ir aš čia prisiskaiciau , kad kol esu dekretinėse turėčiau gauti  97 lt., bet seniunijoj tvirtina kad man jie nepriklauso.


na nezinau kuri cia klaidina mamytes:
bet iki 2 metuku (97lt)- skaiciuoja tik mamos pajams ar jai tenka 525 per menesi.
nuo 2 metuku (52lt)- skaiciuoja visas seimos pajamas ir ar kiekvienam seimos nariui tenka 525lt/men
o del katik pagimdziusiu nezinau, logiskai mastant turetu uz 2 menesius moket, nes ilgai laukt kol gausi is sodros, nebent skaiciuojasi dekretiniu pinigeliai, o ten suma susidaro ne maza (tikrai mamyte gauna daugiau nei 525lt) gali buti,kad juos padalina ant tu nemokiu menesiu ir tada viskas aisku,kodel vienos gauna,kitos ne, nes ir dekretiniu suma juk skiriasi(vienos buna isdirbusios reikiama laikotarpi ir gauna normalia suma, kitos buna neisdirbusios.
jei ne taip mamytes pataisykit. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 15 kovo 2010 - 14:29
QUOTE(malinkaja18 @ 2010 03 15, 11:36)
ta prasme?kaip tai data galima rinktis? g.gif

Paprastai ,manes paklause ar pernai metais nuo 2009 01 iki 201001 mano pajamos nevirsijo 525 vienam zmogui pasakiau ne ir tiek,juk kiek ssuprantu ,turejo imt pajamas jau nuo 200902 -201002 ,jei sian pildziau rolleyes.gif


Jolanciuk,negaunam mes uz mazaja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(***Meskute*** @ 2010 03 15, 15:25)
Paprastai ,manes paklause ar pernai metais nuo 2009 01 iki 201001 mano pajamos nevirsijo 525 vienam zmogui pasakiau ne ir tiek,juk kiek ssuprantu ,turejo imt pajamas jau nuo 200902 -201002 ,jei sian pildziau  rolleyes.gif
Jolanciuk,negaunam mes uz mazaja  doh.gif


seniau skaiciuodavo pagal norima data(zinoma jei priklause mokejo ir atbuline data),
dabar moka jei 2009-01-01 iki 2010-01-01 pajamos nevirsijo 525lt sumos asmeniui.
dabar nesvarbu kada parasysi pareiskima, kad ir po pusmecio vistiek skaiciuos 2009 metu pajamas ir mokes nuo sausio pirmos priklausancius pinigelius atbuline data (socialiai remtiniems nereikia rasyti papildomu pazymu, nes jos mato per kompiuterius, cia tik mums kas met reikes sausio menesi susitvarkyti)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 15 kovo 2010 - 14:39
QUOTE(***Meskute*** @ 2010 03 15, 14:25)
Paprastai ,manes paklause ar pernai metais nuo 2009 01 iki 201001 mano pajamos nevirsijo 525 vienam zmogui pasakiau ne ir tiek,juk kiek ssuprantu ,turejo imt pajamas jau nuo 200902 -201002 ,jei sian pildziau  rolleyes.gif
Jolanciuk,negaunam mes uz mazaja  doh.gif



tai vadinasi neverta eit i soc. centra,aiskintis. verysad.gif
Atsakyti
O gal jau kas gavo motinistes pasalpas?
Atsakyti
Papasakosiu kaip man buvo. Praita savaite ejau i seniunija perrasyt prasymo, kad man moketu uz vyresni 52lt . Tai paklause ar dar turiu vaiku. Kai pasakiau, kad dar turiu viena 5men, tai pasake, kad ir uz antra irgi priklauso 52lt. Nors sakiau, kad mano motinystes pasalpa didesne nei 525, bet seimos pajamos mazesnes, kad vienam nariui gautusi 525.. Gincijausi, bet ji vistiek savo aiskina, kad man priklauso (ne 97, bet 52lt) ir uz mazaja doh.gif Vienu zodziu, parasiau abieju vaiku duomenis viename prasyme kaip ir liepe. Ziuresim kaip bus. Bet kaip skirtingai daug kur g.gif
Atsakyti