Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

QUOTE(laurrencja @ 2010 03 15, 16:01)
Papasakosiu kaip man buvo. Praita savaite ejau i seniunija perrasyt prasymo, kad man moketu uz vyresni 52lt . Tai paklause ar dar turiu vaiku. Kai pasakiau, kad dar turiu viena 5men, tai pasake, kad ir uz antra irgi priklauso 52lt. Nors sakiau, kad mano motinystes pasalpa didesne nei 525, bet seimos pajamos mazesnes, kad vienam nariui gautusi 525.. Gincijausi, bet ji vistiek savo aiskina, kad man priklauso (ne 97, bet 52lt) ir uz mazaja doh.gif  Vienu zodziu, parasiau abieju vaiku duomenis viename prasyme kaip ir liepe. Ziuresim kaip bus. Bet kaip skirtingai daug kur g.gif




Jooo.... idomiai cia jums.Istatyme gi aiskiai parasyta kad nuo gymimo iki 2 metu-97 lt.Ziuriu,kad kiekvienam skirtingai aiskina ir moka g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurrencja @ 2010 03 15, 17:01)
Papasakosiu kaip man buvo. Praita savaite ejau i seniunija perrasyt prasymo, kad man moketu uz vyresni 52lt . Tai paklause ar dar turiu vaiku. Kai pasakiau, kad dar turiu viena 5men, tai pasake, kad ir uz antra irgi priklauso 52lt. Nors sakiau, kad mano motinystes pasalpa didesne nei 525, bet seimos pajamos mazesnes, kad vienam nariui gautusi 525.. Gincijausi, bet ji vistiek savo aiskina, kad man priklauso (ne 97, bet 52lt) ir uz mazaja doh.gif  Vienu zodziu, parasiau abieju vaiku duomenis viename prasyme kaip ir liepe. Ziuresim kaip bus. Bet kaip skirtingai daug kur g.gif


pati susimaise turbut, kad ir pridavet dokumentus manau nemokes,bet jei mokes, kad nebutu paskui,kad lieps grazinti.
Papildyta:
QUOTE(vikosiuks @ 2010 03 15, 15:13)
na nezinau kuri cia klaidina mamytes:
bet iki 2 metuku (97lt)- skaiciuoja tik mamos pajams ar jai tenka 525 per menesi.
nuo 2 metuku (52lt)- skaiciuoja visas seimos pajamas ir ar kiekvienam seimos nariui tenka 525lt/men
o del katik pagimdziusiu nezinau, logiskai mastant turetu uz 2 menesius moket, nes ilgai laukt kol gausi is sodros, nebent skaiciuojasi dekretiniu pinigeliai, o ten suma susidaro ne maza (tikrai mamyte gauna daugiau nei 525lt) gali buti,kad juos padalina ant tu nemokiu menesiu ir tada viskas aisku,kodel vienos gauna,kitos ne, nes ir dekretiniu suma juk skiriasi(vienos buna isdirbusios reikiama laikotarpi ir gauna normalia suma, kitos buna neisdirbusios.
jei ne taip mamytes pataisykit. drinks_cheers.gif


pasiklausiau,kaip su tais pinigeliais iskart po gimdymo, kodel vienos gauna, kitos ne. tai atsakymas trumpas, mamos, kurios pasigimde praejusiais metais iki sausio 1 dienos ( gavo), o visos kitos kurios pasigimde jau siais metais po sausio pirmaja isejusio naujo istatymo, toms nebepriklauso
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 15 kovo 2010 - 19:29
QUOTE(vikosiuks @ 2010 03 15, 14:32)
seniau skaiciuodavo pagal norima data(zinoma jei priklause mokejo ir atbuline data),
dabar moka jei 2009-01-01 iki 2010-01-01 pajamos nevirsijo 525lt sumos asmeniui.
dabar nesvarbu kada parasysi pareiskima, kad ir po pusmecio vistiek skaiciuos 2009 metu pajamas ir mokes nuo sausio pirmos priklausancius pinigelius atbuline data (socialiai remtiniems nereikia rasyti papildomu pazymu, nes jos mato per kompiuterius, cia tik mums kas met reikes sausio menesi susitvarkyti)

Nu cia tai ydomiai ,tai kodel tada liepia palaukt imam kaip pvz daleiskim kad ir iki geguzes menesio ir tada eit pildyt ,jei zmogui nuo tu menesiu skaiciuojant atbuline data labiau apsimoka g.gif ,nes va drauge turiu tai ji eis birzeli nes jai skaiciuoas atbuline data iki birzelio 12 menesiu,ir taip jai nesigaus tos pajamos kokiu reikia,bet jai grazins uz tuos menesius nuo sausio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 03 15, 19:28)
pati susimaise turbut, kad ir pridavet dokumentus manau nemokes,bet jei mokes, kad nebutu paskui,kad lieps grazinti.
Papildyta:
pasiklausiau,kaip su tais pinigeliais iskart po gimdymo, kodel vienos gauna, kitos ne. tai atsakymas trumpas, mamos, kurios pasigimde praejusiais metais iki sausio 1 dienos ( gavo), o visos kitos kurios pasigimde jau siais metais po sausio pirmaja isejusio naujo istatymo, toms nebepriklauso



tipo iki sausio 2009 metu?ar kaip? Nes as pagimdziau 2008.08 tai negavau pinigu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 03 15, 22:43)
tipo iki sausio 2009 metu?ar kaip? Nes as pagimdziau 2008.08 tai negavau pinigu. g.gif

nesupratau kokiu pinigeliu po gimdymo negavot? g.gif tos vienkartines ismokos 1400lt?
Atsakyti
sveiki! bukit malonus, paaiskinti. esame daugiavaike, soc.remtina seima. vyriausiam vaikui 6 m. vidut.4m maziausiam 2m. kokia psalpa priklauso kiekvienam vaikui, nuo 2010m.sausio 1d?
Atsakyti
QUOTE(filinas @ 2010 03 16, 08:41)
sveiki! bukit malonus, paaiskinti. esame daugiavaike, soc.remtina seima. vyriausiam vaikui 6 m. vidut.4m maziausiam 2m. kokia psalpa priklauso kiekvienam vaikui, nuo 2010m.sausio 1d?

Po 52lt.
Atsakyti
QUOTE(wwwlaima @ 2010 03 16, 08:25)
nesupratau kokiu pinigeliu po gimdymo negavot? g.gif tos vienkartines ismokos 1400lt?




Ne po gymdymo,o vaiko pinigu,ne tai parasiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 03 15, 22:43)
tipo iki sausio 2009 metu?ar kaip? Nes as pagimdziau 2008.08 tai negavau pinigu. g.gif

Jeigu nerašėt prašymo tai ir negavot pinigų. Už 2008 m jau nebegrąžins. galit susigrąžinti, tik nuo 2009 m kovo mėnesio pinigėlius, nes grąžina už paskutinius 12 mėn (pataisykit jeigu klystu). O kad dabar kas mėn gautumėt po 97 lt , tai jie priklausys jums tik tada jeigu iš sodros negaunate daugiau negu 525 lt, nes vaikučiui dar nėra 2 metukų
Atsakyti
sveiki.
jei gaunu motinystes pasalpa, nors mums trims neiseina po 525lt, tai vistiek negaunu 97lt?

paskaiciau cia ir susimeciau.
gimdziau 2009 07
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 03 15, 20:28)
pati susimaise turbut, kad ir pridavet dokumentus manau nemokes,bet jei mokes, kad nebutu paskui,kad lieps grazinti.
Papildyta:
pasiklausiau,kaip su tais pinigeliais iskart po gimdymo, kodel vienos gauna, kitos ne. tai atsakymas trumpas, mamos, kurios pasigimde praejusiais metais iki sausio 1 dienos ( gavo), o visos kitos kurios pasigimde jau siais metais po sausio pirmaja isejusio naujo istatymo, toms nebepriklauso

Priklauso tie 97,5 lt iki kol pradeda gauti vaiko prieziuros pinigus.
Atsakyti
sveiki.
jei gaunu motinystes pasalpa, nors mums trims neiseina po 525lt, tai vistiek negaunu 97lt?

paskaiciau cia ir susimeciau.
gimdziau 2009 07
Atsakyti