Įkraunama...
Įkraunama...

1 - 4 nėštumo mėnuo

Na va sveikinu nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(shventoji @ 2010 12 13, 12:06)
nu va ,penktadieni nuejau i krikscioniskus gimdymo namus kaune ,susimokejau ir normali gydytoja mane nuramino ir iskarto parode mano maziuka pilvelyje smile.gif is laimes net kukciot pradejau guledama ,tokia laiminga dar niekada nebuvau  biggrin.gif  pagal mm nestumas 7 sav sake ,o pagal dydi kaip 5 sav ,tik 7mm .bet tai juk daktare negali tiksliai zinot kada as pastojau ...ar gali but jog as is tikruju ir laukiuosi tik 5 sav o ne 7? nes paziurejau i kalendoriu tai iskart po mm tikrai nesimylejau ,nes tevelis isvykes ir gryzta tik savaitgaliais smile.gif ai zinokit man jau nebesvarbu kiek ten tu savaiteliu ,svarbiausia kad pagaliau gavau atsakymus i savo klausimus ir zinau kad viskas bent kolkas yra gerai smile.gif jonele ,uzjauciu labai tave ir aciu jums visoms uz atsakymus  4u.gif

Kaip sakoma,geriau desimt kartu ismatuot,o paskui kirpti,tas pats ir cia.Dziaugiuosi,kad nuejai pas kita gine ir kad tavo mazyciui viskas gerai.Sveikinu.Kartais tiesiog geriau nepulti panikuoti,o palaukti ir suzinoti kito gyditojo nuomone.IR VA KAIP VISKAS GERAI GAVOSI.LENGVO TAU LAUKIMO nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
aciuuuuu :*
Atsakyti
QUOTE(shventoji @ 2010 12 13, 13:06)
1.nu va ,penktadieni nuejau i krikscioniskus gimdymo namus kaune ,susimokejau ir normali gydytoja mane nuramino ir iskarto parode mano maziuka pilvelyje smile.gif is laimes net kukciot pradejau guledama ,tokia laiminga dar niekada nebuvau  biggrin.gif  2.pagal mm nestumas 7 sav sake ,o pagal dydi kaip 5 sav ,tik 7mm .bet tai juk daktare negali tiksliai zinot kada as pastojau ...ar gali but jog as is tikruju ir laukiuosi tik 5 sav o ne 7? nes paziurejau i kalendoriu tai iskart po mm tikrai nesimylejau ,nes tevelis isvykes ir gryzta tik savaitgaliais smile.gif ai zinokit man jau nebesvarbu kiek ten tu savaiteliu ,svarbiausia kad pagaliau gavau atsakymus i savo klausimus ir zinau kad viskas bent kolkas yra gerai smile.gif jonele ,uzjauciu labai tave ir aciu jums visoms uz atsakymus  4u.gif


1.labai pazistama situacija wub.gif ir nesvarbu ar tai pirmas vaikutis, ar antras, bent jau man... jei vaikutis laukiamas, planuojamas visada taip bus 4u.gif
2. taip tikrai gali. galejo buti, kad ovuliacija pas tave buvo veliau

P.s. ties dar gali pasidaryti HCG ir tada tikrai suzinot galima ar nescia ar nea biggrin.gif kraujas nemeluoja 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vivia: 16 gruodžio 2010 - 19:23
Labas, busimosios mamytes smile.gif

Prisijungiu ir as prie Jusu burio mirksiukas.gif

Mano pilvuko gyventojui jau 8sav. nestuke.gif

Siuo metu ilsiuosi, tiksliau gydausi, namuose, nes esu po autoavarijos verysad.gif

Bet lelius musu, gyd. apziurejes pasake, viskas tvarkoje, tvirtai laikosi lotuliukas.gif

Atsakyti
mamytes, o galit pasakyti, nuo kelintos savaites gydytoja mato nestuma?
Atsakyti
Ir man rūpi, kada gydytoja jau gali pamatyti? Nes mano nėštumui (pagal paskutines M) 4,3 sav., o gydytoja pasakė, kad dar nieko pamatyti negali.. Ir kad jeigu testas teigiamas, didelė tikimybė, kad aš nėščia.. Nežinau, ką galvoti unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes,priimkite ir mane i savo gretas.Mums kai siandien gyd.nustate yra 6 sav.i 1 diena nestuke.gif .Buciau nevaziavusi dar tikrintis jei ne ryte pasirodes labai stiprus kraujavimas:(.
Is pacio ryto nulekiau apziurai gyd.paskyre gulima rezima kuo maziau vaikscioti.
Maziukui viskas gerai mateme ir girdejome plakancia sirdele wub.gif Tikimes kad viskas bus gerai
Atsakyti
QUOTE(Tacė @ 2010 12 20, 17:51)
Ir man rūpi, kada gydytoja jau gali pamatyti? Nes mano nėštumui (pagal paskutines M) 4,3 sav., o gydytoja pasakė, kad dar nieko pamatyti negali.. Ir kad jeigu testas teigiamas, didelė tikimybė, kad aš nėščia.. Nežinau, ką galvoti  unsure.gif


oi, nepergyvenk. Nors žati žinau, kaip nekantru isitikinti, ir pamatyti leliu pilve. pati esu dar tik 9 savaitej, ir iki 8 savaites jokiu pozymiu daugiau nebuvo, tik teigiamas testas ir padidejes HCG hormonas kraujyje. Mane taip pat graužė nekantrumas kuo greičiau užsirašyti pas gine ir daryti echo, bet pasidomėjau, kad be 7-8 savaites nieko nemato paprastai.. tai nusiraminimui pakartojau HCG tyrimą (kad įsitikinčiau kad skaičiukas tikrai didėja) ir užsirašiau 10-ai savaitei pas ginę, tikiuosi, kad kazkas jau matysis wub.gif .
Atsakyti
už kantrybę 4u.gif man sakė ateiti po 3 savaičių, t.y. apie 8-tą.. gal jau tada kažkas tiksliau matysis..
Atsakyti
as buvau nuejusi, tai man tik paspaudinejo ir pasake, kad 8 sav jau ir kad viskas gerai, echoskopu neziurejo, sako nera reikalo, nes nera sveika, sake ziures tik 12-13 sav, kada reikes rauksle matuoti.Liepe atsipalaiduoti ir gyventi ramiai, o anksciau ateit tuo atveju, jei kraujuko pasirodytu
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2010 12 22, 14:07)
as buvau nuejusi, tai man tik paspaudinejo ir pasake, kad 8 sav jau ir kad viskas gerai, echoskopu neziurejo, sako nera reikalo, nes nera sveika, sake ziures tik 12-13 sav, kada reikes rauksle matuoti.Liepe atsipalaiduoti ir gyventi ramiai, o anksciau ateit tuo atveju, jei kraujuko pasirodytu



o mane snd sunervino........as einu pas kita dar gydytoja....nes pirma vaikuti palaidojus, kazkaip norisi uztikrinti savo sveikata ir antro busimo leliuko kuo geriau.....isizeide matai grazuole gine, kad dariaus genetinius tyrimus santariskese , o ne klinikose, kad echo dariausi ne pas ja, o privaciai,,,,,,,,,
nu eina ji s..., kur noresiu, ten ir eisiu, mano nestumas man svrabiau nei jos kvaili principai blink.gif isvede ji mane is kantrybes, taip ir nebesinori pas tokias vistas daugiau eit doh.gif
Papildyta:
QUOTE(saulute85 @ 2010 12 21, 16:34)
oi, nepergyvenk. Nors žati žinau, kaip nekantru isitikinti, ir pamatyti leliu pilve. pati esu dar tik 9 savaitej, ir iki 8 savaites jokiu pozymiu daugiau nebuvo, tik teigiamas testas ir padidejes HCG hormonas kraujyje. Mane taip pat graužė nekantrumas kuo greičiau užsirašyti pas gine ir daryti echo, bet pasidomėjau, kad be 7-8 savaites nieko nemato paprastai.. tai nusiraminimui pakartojau HCG tyrimą (kad įsitikinčiau kad skaičiukas tikrai didėja) ir užsirašiau 10-ai savaitei pas ginę, tikiuosi, kad kazkas jau matysis  wub.gif .



mate pas mane,kad yra nestumas 5 sav...aisku ten tik kruopelyte mate, bet bent jau isitikinau, kad nescia,,,,nes tie testai tai ....... man vienas parode , kad nescia po 1 val doh.gif kita gavau darytis......... nestuke.gif
Atsakyti