Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-5

QUOTE(daividija @ 2010 03 05, 10:57)
tai gal dar nevisai iskepes buvo,kad ismuko?

tame ir esme,kad as net nebuvau praverus orkaites,kazkokia mistika,po ismukimo as dar ji laikiau orkaitej kol baige kepti ir tik tada padejau atvesti,iki siol kiek bandziau biskvitu visi gaudavosi,kita karta kepsiu po viena laksta lotuliukas.gif ,bus rami galva
Atsakyti
QUOTE(Rasukas @ 2010 03 04, 22:52)
Sveikos,noriu paklausti patarimo,issikepiau Rafaelo biskvita,buvau skaicius,kad kazkuri kepejele sake,kad kepa is karto visa,tai vat,iskilo labai graziai,o veliau vidus ismuko,gavosi sulinys,noreciau zinoti kame buvo mano klaida,per auksta(zema)temp.,ar dar kas,kad zinociau kepdama  sekanti karta.Aciu labai 4u.gif

niu negali būti g.gif ėmei 5 kiaušinius , plakei su 230 g cukraus kokias 5-8 minutes, tada pylei plakant aliejų, tada po truputį lėčiausiu greičiu plakant sijojai miltus su kepimo miltukais, dėjai į įkaitintą orkaitę 190 laipsnių ir kepei 55 minutes ir ĮDUBO ŠULINYS???? miltus gramas į gramą sudėjai, gerai išplakei, gal per aukštai ar per žemai kepei????? nesu kepus jo po vieną lakštą niekada

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rasukas @ 2010 03 06, 00:06)
kita karta kepsiu po viena laksta  lotuliukas.gif ,bus rami galva

Aš taip visada ir darau smile.gif Kada pabandžiau per du kartus kept,bet irgi paskui su perpjovimu pusiau ne kas gavosi blush2.gif ,tai daugiau net nerizikuoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 03 06, 08:51)
niu negali būti  g.gif  ėmei 5 kiaušinius , plakei su 230 g cukraus kokias 5-8 minutes, tada pylei plakant aliejų, tada po truputį lėčiausiu greičiu plakant sijojai miltus su kepimo miltukais, dėjai į įkaitintą orkaitę 190 laipsnių ir kepei 55 minutes ir ĮDUBO ŠULINYS???? miltus gramas į gramą sudėjai, gerai išplakei, gal per aukštai ar per žemai kepei????? nesu kepus jo po vieną lakštą niekada

user posted image    user posted image

viska Olestele,dariau kaip sakai isskyrus temp. blush2.gif ,kepiau 160 laipsniu,nes pamaniau,kad 190 iskeps isore,o vidus liks zalias,turbut cia ir buvo klaida.Dar kadangi orkaite moderni,tai naudoju specialiai skirta kepti biskvitams,keksams ir pan.,iki siol nepavede,gal reikejo kepti paprastai?
Na ,bet as ji supjausciau ir sutepiau,siandien puosiu matysim kas cia gausis,kremu uzpildziau idubima ir bent isoriskai atrodo "sveikas" lotuliukas.gif
Atsakyti
laipsniai kalti mieloji, kepti reikėjo 190 kaip ir vieną normą 4u.gif kitą kartą kepk drąsiai, nėr ten ko terliotis per 4 kartus 4u.gif
Atsakyti
o man kepant 190 laipsnių užtenka 40 min.... po 55 būtų suskrudęs gatavai doh.gif doh.gif iškepa puikiausiai per 40 unsure.gif ir bamdžiau cukraus dėt 200g-super-ne taip saldu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 03 06, 09:16)
laipsniai kalti mieloji, kepti reikėjo 190 kaip ir vieną normą  4u.gif  kitą kartą kepk drąsiai, nėr ten ko terliotis per 4 kartus  4u.gif

aciu,tuomet kita karta kepsiu 190 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2010 03 06, 09:25)
o man kepant 190 laipsnių užtenka 40 min.... po 55 būtų suskrudęs gatavai doh.gif  doh.gif  iškepa puikiausiai per 40 unsure.gif  ir bamdžiau cukraus dėt 200g-super-ne taip saldu rolleyes.gif

mano elektrinė orkaitė, kepa viršus apačia, per 40 minučių būtų žalias ir neiškepęs...
Atsakyti
QUOTE(Rasukas @ 2010 03 04, 23:52)
Sveikos,noriu paklausti patarimo,issikepiau Rafaelo biskvita,buvau skaicius,kad kazkuri kepejele sake,kad kepa is karto visa,tai vat,iskilo labai graziai,o veliau vidus ismuko,gavosi sulinys,noreciau zinoti kame buvo mano klaida,per auksta(zema)temp.,ar dar kas,kad zinociau kepdama  sekanti karta.Aciu labai 4u.gif


Man taip pat sukrito jie. doh.gif Bet aš nesudėjau visų miltų, galvojau bus per daug, nes tokia tirštoka buvo tešla. Bet tortas tai geras buvo biggrin.gif
Atsakyti
Turiu klausimėlį dėl "Rafaelo svajonės" biskvitų ax.gif Iškepiau juos ketvirtadienį pagal instrukciją, t.y. 4 biskvitus atskirai. Bet kai biskvitai jau buvo iškepę sužinojau, kad planai tortą valgyti savaitgalį nukeliami dar kitam savaitgaliui doh.gif klausimas - ar gali tie biskvitai išstovėti iki kito savaitgalio šaldytuve? ar suvartot juos kaip nors ir svaitgalį kept naujus? (ko baisiai nesinori).
Atsakyti
QUOTE(Nuska @ 2010 03 06, 14:38)
Turiu klausimėlį dėl "Rafaelo svajonės" biskvitų  ax.gif Iškepiau juos ketvirtadienį pagal instrukciją, t.y. 4 biskvitus atskirai. Bet kai biskvitai jau buvo iškepę sužinojau, kad planai tortą valgyti savaitgalį nukeliami dar kitam savaitgaliui  doh.gif klausimas - ar gali tie biskvitai išstovėti iki kito savaitgalio šaldytuve? ar suvartot juos kaip nors ir svaitgalį kept naujus? (ko baisiai nesinori).

Biskvitus galima užšaldyti, skonis neturėtų nukentėti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuska @ 2010 03 06, 12:38)
Turiu klausimėlį dėl "Rafaelo svajonės" biskvitų  ax.gif Iškepiau juos ketvirtadienį pagal instrukciją, t.y. 4 biskvitus atskirai. Bet kai biskvitai jau buvo iškepę sužinojau, kad planai tortą valgyti savaitgalį nukeliami dar kitam savaitgaliui  doh.gif klausimas - ar gali tie biskvitai išstovėti iki kito savaitgalio šaldytuve? ar suvartot juos kaip nors ir svaitgalį kept naujus? (ko baisiai nesinori).

Drasiai gali uzsaldyti,as daznai saldymo kameroje turiu koki biskvita,reikalui esant is vakaro tik istraukiu-ir yra bigsmile.gif
Atsakyti