Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-5

QUOTE(Ievsius @ 2010 03 06, 14:34)
Man taip pat sukrito jie.  doh.gif  Bet aš nesudėjau visų miltų, galvojau bus per daug, nes tokia tirštoka buvo tešla. Bet tortas tai geras buvo  biggrin.gif

biskvitai sukrenta,jeigu buna per mažai miltu......ir čia bet koky biskvita kepant reiktu tai žinoti...ar Rafaelo.ar bet koks kitas.....
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 03 06, 17:01)
biskvitai sukrenta,jeigu buna per mažai miltu......ir čia bet koky biskvita kepant reiktu tai žinoti...ar Rafaelo.ar bet koks kitas.....



žinau, bet man tešla jau gana tiršta pasirodė, nenorėjau padaugint. Nes kai kepiau juodojo miško biskvitus antrą kartą buvo per kieti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 03 06, 12:56)
mano elektrinė orkaitė, kepa viršus apačia, per 40 minučių būtų žalias ir neiškepęs...

mano ir elektrine,kepu su vintiliatorium mirksiukas.gif čia kiekvienai orkaitei matyt skirtingai,reik stebėt... o jei ikrenta tai tikrai neiškepęsa iki galo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2010 03 07, 10:16)
mano ir elektrine,kepu su vintiliatorium  mirksiukas.gif čia kiekvienai orkaitei matyt skirtingai,reik stebėt... o jei ikrenta tai tikrai neiškepęsa iki galo smile.gif

aš nenaudoju ventiliatoriaus, vat ir skirtumas 4u.gif
Atsakyti
O jus naudojat biskvitu pertepimui koki nors krema su rududu?
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2010 03 06, 10:25)
o man kepant 190 laipsnių užtenka 40 min.... po 55 būtų suskrudęs gatavai doh.gif  doh.gif  iškepa puikiausiai per 40 unsure.gif  ir bamdžiau cukraus dėt 200g-super-ne taip saldu rolleyes.gif


mano tai orkaitėj jis daugiau nei 55min kepa, bet nesudega, tai viskas gerai smile.gif
o cukraus aš į visus biskvitus po 30g maždaug dedu mažiau, kad nebūtų super saldu smile.gif man tai visada šitas biskvitas gaunasi idealiai
Papildyta:
su rududu, tai aseni yra su karameliniu sluoksniu, panašus kažkiek į juodą mišką. o olesta buvo įdėjus savo karamelinį ganašą kaip daro ir juo pertepa biskvitus, rašė kad skanu smile.gif tai vat kažkiek tikrai yra tortukų. bet aš tai tiksliai nžn smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristen @ 2010 03 08, 10:30)
O jus naudojat biskvitu pertepimui koki nors krema su rududu?

1) karamelinis ganašas, užvirinti indelį 420 g giretinėlės, nukaitus puodą ištirpinti joje Rududu indelį, galima ir ne pilną, palikti atšalti geriausiai per naktį, ryte išplakti
2) Sviestas+ Rududu+ kava
3) sviestas + rududu+riešutai
4) paprasta plakta grietinėlė suplakta su rududu
5) plikytasis Asseni karamelinis kremas, bet ten aguonų reikia dėti, deja ne visi jas mėgsta, keičiu ganašu....
6) torte Otelas man regis irgi kremas su Rududu
Atsakyti
merginos,
kiek kg torto reiktu 20-čiai žmonių? 4 kg užtektų?
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 03 08, 12:13)
merginos,
kiek kg torto reiktu 20-čiai žmonių? 4 kg užtektų?


Jeigu neklystu tai kazkur skaiciau kad zmogui eina apie 200 g torto, tai ir gaunasi lygiai 4 kg. Jeigu kazka maisau pataisykit mane 4u.gif
Atsakyti
user posted image

man paciai vaizdas patiko wink.gif
Atsakyti
kice,gausi barti,pasiimi savo torta ir mars i papuosimu tema 4u.gif grazu ,dailu thumbup.gif wub.gif pasiseke tai,kuriai jis skirtas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 03 08, 20:20)
user posted image

man paciai vaizdas patiko wink.gif

drinks_cheers.gif Ir man būt patikęs-kaip tik savaitgalį tiek atšvenčiau,bet kepiausi Malkas,kad puošimo ypatingo nereikia,bo kažkaip man tai dar visiškai nearti dirvonai blush2.gif blush2.gif
Atsakyti