Įkraunama...
Įkraunama...

Bodyflex

QUOTE(Ingakalnis @ 2010 04 27, 20:45)
Beatriuk, tai  ryt  ateinam pasilabarytinti 6,15 (pries)  ane  4u.gif

būtinai bigsmile.gif biggrin.gif . Tik jei netyčia pas mane intikas dingtų, nebėk atgal į lovą lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beatriukas: 27 balandžio 2010 - 19:51
as savo sena zinute pakoregavau 46 pusl smile.gif

na ryt butinai!
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2010 04 27, 20:45)
turiu ta knyga 90 d. bet man ji  nepriimtina nzn...

a man ji geriausia smile.gif . Prieš 2,5 jos laikiausi, tai 14 kg atsikračiau per 2,5 mėn smile.gif

QUOTE(Mirabele @ 2010 04 27, 20:45)
Ten ne pirmoj daly, antroj ar trecioj.. g.gif

matyt labai įsijautusi į sportą buvau, kad praleidau biggrin.gif
Atsakyti
oho o nuo kiek iki kiek numetus buvai?
Atsakyti
QUOTE(Beatriukas @ 2010 04 27, 13:59)
Tik va nepamenu - 3 savaitės ar trys mėnesiai aktyvių treniruočių  g.gif
Man atrodo, kad per 3 savaites nauji įpročiai susiformuoja, nes susidaro nauji ryšiai tarp neuronų... Bet pati esu kažkada gyvenime ir mankštinusis, ir kitokių įpročių bandžiusi suformuoti, bet vis tiek jie imdavo ir nunykdavo blush2.gif ...

Dabar galvoju, kad reiktų kažkaip atrasti laiko BF ir vakare, nes jau taip norisi kažkokių rezultatų blush2.gif . Tik sudėtinga...
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2010 04 27, 20:55)
oho o nuo kiek iki kiek numetus buvai?

nuo 86 iki 72 smile.gif . Po to mecisu rukyti ir grizo svotis atgalios. Dabar vel is naujo bandau ridenti smile.gif

Na as jau cia, DVD paruostas smile.gif . O tu jau pabudai? smile.gif
Ups, labas rytas hi.gif
Atsakyti
QUOTE(Beatriukas @ 2010 04 28, 06:10)
nuo 86 iki 72 smile.gif . Po to mecisu rukyti ir grizo svotis atgalios. Dabar vel is naujo bandau ridenti smile.gif

Na as jau cia, DVD paruostas smile.gif . O tu jau pabudai? smile.gif
Ups, labas rytas hi.gif

Labas rytas,
super numetei wub.gif
na ka, mano jau pajungtas, pradesiu, veliau grisiu 4u.gif
Gero puskavimo 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, puskuojam smile.gif
Atsakyti
o, trise puskuojam bigsmile.gif thumbup.gif
Papildyta:
as varau ruostis darban smile.gif . Iki
Atsakyti
na ka, man kaip pirmai dienai uzteks.. vos 7sek islaikiau kai kuriu pratimuku ir paskutines kates nedarau. man ji tokia beverte atrodo ( kazin kaip is tiesu yta)


Asara smagu kad jungiesi 4u.gif

as jau begu kelt seimos,i dusa.. ir tt.. isd arbo jei tik bus laiko ateisiu pasilabint su rytine arbata bmeginsiu be kavos buti siandien ( iskrovauju)
Atsakyti
ašai jau darbe smile.gif
QUOTE(Ingakalnis @ 2010 04 28, 06:40)
na ka, man kaip pirmai dienai uzteks.. vos 7sek islaikiau kai kuriu pratimuku ir paskutines kates nedarau. man ji tokia beverte atrodo ( kazin kaip is tiesu yta)



Šaunuolė - medalis tsakant first.gif biggrin.gif
Aš irgi katę itin retai darau. Bet kiekvieną kartą seiko, riestainį ir t.t. smile.gif

o, pas mus svoriai labai panašūs ir tikslai smile.gif . O koks tavo ūgis?
Atsakyti
aš jau darbe, vietoj kavos bandau gerti arbatą ir apseiti be rytinės cigaretės doh.gif

mano ūgis 1,72, buvau numetus iki 82 bet per ėdimą vėl turiu daugiau nei planavau, o gegužės pab išvažiuojam su vyrų į šiokią toki kelionę tai taip norisi gražiai jaustis.. tam reik sverti 75.. tai laiko turiu daugiau nei mėn numesti 10kg - manau realu, o su BF formos bus dailesnės (aš klubus nuo 108 iki 98 sumažinau ir nebeauga prieš pusmetį pasiekiau to tik BF tik kad celiulito BF dėka nebuvo iš vis matomo, o... praėjus 6mėn vėl turiu ir nemažai..taigi reik dirbti ) doh.gif
Atsakyti