Įkraunama...
Įkraunama...

Bodyflex

QUOTE(Ingakalnis @ 2010 04 28, 07:46)
mano ūgis 1,72, buvau numetus iki 82 bet  per ėdimą vėl turiu  daugiau nei  planavau, o  gegužės pab išvažiuojam su vyrų į  šiokią toki kelionę tai taip norisi gražiai jaustis.. tam reik sverti  75.. tai laiko turiu  daugiau nei mėn numesti 10kg - manau realu, o  su BF formos bus dailesnės  (aš klubus nuo 108 iki 98 sumažinau ir  nebeauga  prieš pusmetį pasiekiau to tik  BF tik kad celiulito BF dėka nebuvo iš vis matomo,  o... praėjus 6mėn vėl turiu ir nemažai..taigi reik dirbti )  doh.gif

o, tai mes beveik vienodos bigsmile.gif . Mano ūgis 174 biggrin.gif . O subinės apimtis nuvo 113, dabar 110 kažur. Gal prieš savaitę matavausi.
O kur varysit? Į kokią kelionę? bigsmile.gif Jez kaip norėčiau kur palėkti, ale neseniai butą į didesnį iškeitėm, išlaidų turėjom, pinigų skolinomės, tad šiemet ir kitamet užsienio nematysim smile.gif
Atsakyti
beatriuk, o tu seniau kartais ne lazdynuose ar kur netoliese gyvenai blush-anim-cl.gif
kazkaip atrodo kad kaimynu temoj maciau tave..nors galmaisau.
i paryziu skrendam su vyru pasibuti tieisog dviese, bet siemet dar su sese vaziuojam rugpjuti i italija tai noriu buti grazi pati sau nuotraukoe...

smagu kai aukstesne jauciu 70kg butum laiba kaip nendre... as noriu iki 68 bet pati netikiu savo tuo noru issipildymu smile.gif

p.s didesni namai gerai, mes siuos planus atidejom... po poros metu vaikas eis i mokykla tuomet reike sbutinai o kol kas pasispausim 2k.b ... nors jei ne krize uz lango ir apkarpytos algos.. butu kitaip
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2010 04 28, 08:25)
beatriuk,  o tu seniau kartais ne  lazdynuose ar kur netoliese gyvenai blush-anim-cl.gif

smagu kai aukstesne jauciu  70kg butum  laiba kaip nendre... as noriu iki 68 bet pati netikiu savo tuo noru issipildymu smile.gif

po poros metu  vaikas eis i mokykla tuomet reike sbutinai o kol kas  pasispausim 2k.b ... nors  jei ne krize uz lango ir apkarpytos algos.. butu kitaip

gyvenau ir gyvenu bigsmile.gif . Gyvenome Žėručio gatvėje, netoli RIMI, dabar prie IKI atsikraustėm bigsmile.gif . O tu kur? bigsmile.gif

žinok jau su 72 sau labai patikau, o su 70 būtų visai čiotka didis.gif

mes nesam iš tų, kurie turi daug pinigų, paprasčiausiai rinkoje situacija dabar tokia superinė didis.gif . Mes savo 2 kambarius iškeitėm į 4 tik su 15 000 priemoka smile.gif . Tuos pinigėlius pasiskolinom, dabar po biskuliuką atidavinėjame. Mes keitimo variantą mums tinkantį radome. O jei būtume ieškoję perku/parduodu tai dar finansiškai labiau apsimokėtų smile.gif . Dabar didelius butus labai sunkiai pardavinėja, nes juos sunkiau išlaikyti. Dėl to ir kainų skirtumas nedidelis smile.gif
Atsakyti
geras.. as gyvenu 12aukstyje prie IKI smile.gif architektu g. prie mokyklos(ryto) atrodo smile.gif

klausyk o tu nenoretumei pabegioti rytais? as vis audziu minti bet nerandu kompanijos...
mes kai ieskojome irgi 2k keitimo i 4k (butent tokio var) neradome su tokia maza priemoka,paprastai nuo 30 000 usiplese ir butas toks kad vargeli mielas kiek ikisti dar i ji reiktu...
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2010 04 28, 08:34)
geras.. as gyvenu 12aukstyje prie IKI  smile.gif architektu g. prie  mokyklos(ryto) atrodo smile.gif

klausyk o tu nenoretumei  pabegioti  rytais? as vis audziu minti bet nerandu kompanijos...
mes kai ieskojome irgi 2k keitimo i 4k (butent tokio var) neradome su tokia maza priemoka,paprastai nuo 30 000 usiplese ir butas toks kad  vargeli mielas kiek ikisti dar i ji  reiktu...

a aš netoli tū apvalių garažų biggrin.gif . Nu kaimynkos beveik biggrin.gif
žinok man bėgiojimas, o tuo labiau rytais - peilis blush2.gif . Kažkada laksčiau mokyklos stadione. Man geriau prie TV papuškuoti blush2.gif

Ką jie prašo, tai klausimas ar gaus irnesakyk.gif . Mūsų moterlėlė pradžioj 60 000 priemokos norėjo. Gavo 15 000 ir buvo labai patenkinta smile.gif . 30 000 prašo tie, kurie nežino rinkos situacijos. 30 000 galima prašyti tik su super geru remontu smile.gif
Atsakyti
šiandien pavakarieniavau gana anksti - dabar laukiu, kol susivirškins ir varysiu pilatesintis smile.gif

Tai ryt vėl susitinkam čia apie 6 ryto??? bigsmile.gif
Atsakyti
taip taip... ryt busiu smile.gif
tik kad as sugriesinau ir iskrova nepavyko, dabar sidriuka geriu :gede
ryt gal tvarkingesne busiu.
paprastai neisimusu is veziu, bet .. bus matyt kaip ryt eisis... man kuo maziau planuoju skaiciuot kcal tuo geriau sekas.. nes kai susiplanuoju nevalgyt tai specialiai kas pamaiso smile.gif
Atsakyti
Nu mergos duodat thumbup.gif Na saunuoles thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas, as jau pradedu -smagu butu kompanija tureti biggrin.gif
Atsakyti
na aš jau.. greit šiandien susisukau smile.gif einu šeimos žadinti smile.gif
Atsakyti
sveikos sveikos, ir aš sportavau, dušinausi, dabar jau darbe karsta.gif . Prie PC nėjau, nes iš vakaro jo iš mažės kambario nepasiėmiau.
Nuo vakar vakaro DVD grotuve fitneso kompaktas buvo įdėtas. Ai, galvoju, fitnesą ir padarysiu, po to bent kelis pratimukus BF. Kur tau doh.gif . Taip nusikaliau nuo fitneso, kad BF pratimuose tik iki 4-5 suskaičiuot tesugebėjau wacko.gif . Po to čiut iki vonios nuėjau doh.gif
Dabar rytais darysiu tik BF... Visi kiti sportai bus vakarais cool.gif

Beje, nuo tos pilnatiers visa išpampusi kaip kiaulės pūslė - žiedai net įsirėžę į pirštus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beatriukas: 29 balandžio 2010 - 06:09
aš taip pat jau darbe,
beatriuk, o aš maniau kame reikalas kad tokia išsipūtus jaučiuosi...

į mėnulį nežiūrėjau.. super vadinas greit delčia (delčiod sietod imsiuos)

o man ryte BF tik gale būna daugiau pilvui ir kojom darau nei rankom ir krūtinei
Atsakyti