Įkraunama...
Įkraunama...

Bodyflex

QUOTE(Ingakalnis @ 2010 04 29, 07:44)
beatriuk, o  aš maniau  kame reikalas kad tokia išsipūtus jaučiuosi...


žiūriu čia visos išpampusios biggrin.gif

o delčia tai gėris ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Beatriukas @ 2010 04 29, 07:50)
žiūriu čia visos išpampusios  biggrin.gif

o delčia tai gėris  ax.gif

drinks_cheers.gif ypac jei pavyksta atsilaikyt nepadauginus maisto blush2.gif
ryt sportuosiu ryte bet jauciu nesijungsiu pc nes i darba turiu anskciau islekti tai .. kiekviena minute brangi, nors dar nzn parasiau ir pati sudvejojau, nes ne per dvd bet per pc isijungiu sporta biggrin.gif
Atsakyti
Mane tai pavasarine alergija kamuoja, jauciuosi visa istinus doh.gif
kadangi cia visos issiputusios jauciasi, siulau matmenu prisidavima 05 01 skelbti.
Gal tam laikui tinimai sumazes mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutės,
šiandien nesisportinau ryte, bet vakare tam ruošiuosi skirti visą valandą ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

tai ką, rytoj prisiduodam? g.gif Aš jau išsimatavau, apsiskaičiavau, rezultatai mane nuvylė blush2.gif , nežinau, ar tikėti tuo -1 cm ten ar ten, nes nesu garantuota, kad gerai išsimatuoju ir visada tiksliai tose pačiose vietose... Na bet kaip nors... Ir šiaip kažkokia nusivylusi esu tuo lieknėjimu, nervinuosi, kad ant pilvo kažkokia želė kabo, kuri niekaip nemažėja... Ai...

Aš tai čia, SM, buvau atradusi 8 minučių pratimus įvairioms kūno dalims: kojoms, užpakaliui, rankoms, pilvui ir tempimo. Youtube galima nesunkiai rasti, įvedus į paiešką "8 minutes". Va, pvz., pilvo pratimai: http://www.youtube.c...h?v=sWjTnBmCHTY. Na man jie atrodo turėtų būti veiksmingi, tik kad jų visų taip normaliai ir nepadarydavau, nes imdavo viską skaudėti, kitą dieną išvis patyliu, kaip skaudėdavo doh.gif ... Tai dabar mąstau prie BF po vieną kitą pratimą ir iš šitų 8 minučių pridėti... Arba vakarais... Svarbu tik kažkaip nepamiršti ir prisiruošti, nes daug mieliau šiaip prie teliko prisėsti cool.gif .

Ech, taip norėčiau iki liepos mėn. nukratyti tuos savo pilvo lašinius, jau nekalbant apie baisiai plačius klubus ir šlaunis blush2.gif ... Taip norisi prie jūros gerai atrodyti...
Atsakyti
QUOTE(Bitkresle @ 2010 04 30, 09:49)
Sveikos,

tai ką, rytoj prisiduodam? g.gif Aš jau išsimatavau, apsiskaičiavau, rezultatai mane nuvylė blush2.gif , nežinau, ar tikėti tuo -1 cm ten ar ten, nes nesu garantuota, kad gerai išsimatuoju ir visada tiksliai tose pačiose vietose... Na bet kaip nors... Ir šiaip kažkokia nusivylusi esu tuo lieknėjimu, nervinuosi, kad ant pilvo kažkokia želė kabo, kuri niekaip nemažėja... Ai...

Aš tai čia, SM, buvau atradusi 8 minučių pratimus įvairioms kūno dalims: kojoms, užpakaliui, rankoms, pilvui ir tempimo. Youtube galima nesunkiai rasti, įvedus į paiešką "8 minutes". Va, pvz., pilvo pratimai: http://www.youtube.c...h?v=sWjTnBmCHTY. Na man jie atrodo turėtų būti veiksmingi, tik kad jų visų taip normaliai ir nepadarydavau, nes imdavo viską skaudėti, kitą dieną išvis patyliu, kaip skaudėdavo doh.gif ... Tai dabar mąstau prie BF po vieną kitą pratimą ir iš šitų 8 minučių pridėti... Arba vakarais... Svarbu tik kažkaip nepamiršti ir prisiruošti, nes daug mieliau šiaip prie teliko prisėsti cool.gif .

Ech, taip norėčiau iki liepos mėn. nukratyti tuos savo pilvo lašinius, jau nekalbant apie baisiai plačius klubus ir šlaunis blush2.gif ... Taip norisi prie jūros gerai atrodyti...


console.gif

Reikia laiko, juk ne per savaite ar menesi svori uzauginai, tad reikia laiko, kad numestum. As jau menesi sportuoju BF, iskart rezultatas buvo akivaizdus - 15 cm., bet dabar jau 2 savaites nieko. Bet pastebejau, kad jauciuosi daug geriau ir celiulitas akivaizdziai sumazejes. Tad , nosi aukstyn ir pirmyn fitness4.gif
Atsakyti
QUOTE(asara1 @ 2010 04 30, 10:59)
Bet pastebejau, kad jauciuosi daug geriau ir celiulitas akivaizdziai sumazejes.

šie pliusai žavi ne mažiau, nei sumažėjusios apimtys drinks_cheers.gif
Atsakyti
Va ir tikiuosi ir šitų, "papildomų" efektų smile.gif.

Aš buvau prieš kelis mėnesius pradėjusi daryti BF, tai tada jau per pirmą savaitę keletą cm nukračiau, tad ir dabar kažko panašaus tikėjausi. Dauguma rašo, kad iš pradžių greitai tirpsta cm, tik paskui - lėčiau...

Beje, o kur plepėsim, kai baigsim šitą temą? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitkresle @ 2010 04 30, 11:50)
Beje, o kur plepėsim, kai baigsim šitą temą? bigsmile.gif

galime kraustytis į klubą smile.gif . Nes aš per dvi temas lakstau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Beatriukas @ 2010 04 30, 11:55)
galime kraustytis į klubą smile.gif . Nes aš per dvi temas lakstau  biggrin.gif

o kur tas klubas? as ryte dariau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2010 04 30, 12:30)
o kur tas klubas?  as ryte dariau  drinks_cheers.gif

va šičionais http://www.supermama...;#entry36963790 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beatriukas @ 2010 04 30, 11:55)
galime kraustytis į klubą smile.gif . Nes aš per dvi temas lakstau  biggrin.gif

Sveikos 4u.gif

drinks_cheers.gif pritariu,kad kraustomės į klubą mirksiukas.gif
Aš darbais užsivertus, doh.gif už tai apsileidau blush2.gif jau kelias dienas nepuškuoju. blush2.gif tai BF klube pasirodysiu neanksčiau pirmadienio.
Linkiu visoms sėkmės thumbup.gif Pasimatysim klube mirksiukas.gif

Pasidarė gėda blush2.gif varau puškuot mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Urtė124: 30 balandžio 2010 - 20:04