Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip manot, ar labai sunku auginti vaiką?

Apklausa: Kaip manot ar labai sunku auginti vaika? (153 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(dirbtinaa @ 2010 02 08, 11:01)
man 19, bet nemanau kad amziuje esme. as jau seniai noriu vaiko, bet laukiau geresniu gyvenimo salygu, dabar ju sulaukiau ax.gif  as puikiai suprantu ko as atsisakyt turesiu gimus kudikiui, bet man tai problmos nesudaro... paprasciausiai kiekviena moteris motinystei subresta skirtingai wub.gif

Na jeigu jau seniai svajojat apie vaiką, tai nenuostabu, kad aplinkiniai pučia miglą į akis rolleyes.gif
Atsakyti
Man kazkoks net pavadinimas temos keistas schmoll.gif
Mano nuomone, tai ne tiek sunkus darbas, kiek didele atsakomybe. O kiekvienas atsakingas daromas darbas, duoda teigiamus rezultatus 4u.gif
Atsakyti
Tai yra sunkus darbas, didelė atsakomybė. Bet kiek džiaugsmo suteikia apkabinimas, žodelis "myliu", šypsena, akių žvilgsnis mylintis, matymas koks laimingas vaikas kai pasakoja savo įspūdžius... Tai ne tik kad sulygina tas svarstykles, bet ir nusveria tą sunkų darbą ir atsakomybę.
Atsakyti
Aš tokių minčių sau niekada net nekėliau net kai dar nesilaukiau.Moteriai gamtos yra duota gimdyti ir tai didžiausias džiaugsmas.Savi vaikai- savi vargai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(delfiniux @ 2010 02 18, 20:45)
Aš tokių minčių sau niekada net nekėliau net kai dar nesilaukiau.Moteriai gamtos yra duota gimdyti ir tai didžiausias džiaugsmas.Savi vaikai- savi vargai wub.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Visu pirma - tai labai didele atsakomybe....o darbo tai daug, jei rimtai ziureti i motinyste!!!!!! Reikia suktis nuo ryto iki vakaro, ir nepastebi kaip pralekia diena....Visu antra- dar daug kas priklauso ir nuo vaiko, jei vaikas ramesnis, tai mamyte gali siek tiek lengviau atsipusti.
O svarbiausias dalykas, mano nuomone, yra MEILE, ir leliukas tai labai labai jaucia!!!! Kai teveliai myli vienas kita, laukia savo mazuliuko, tai nera grazesnio jausmo... Vaikeliui svarbiausia meile ir siluma - darbu tai nepavadinsi.
Atsakyti
QUOTE(jordan @ 2010 02 03, 12:08)
pradzioj,tai juokas palyginus su tuo kai prasideda brendimas  doh.gif maniskiui jau prasideda,tai net nezinau kaip su juo ir bebendraut,nors iki tol jokiu problemu neturejom,jis labai geras vaikas,bet dabar taip maistauja  doh.gif

labai teisingas pastebejimas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na tikrai, vaiko auginimas reikalauja darbo ir pastangu, bet per visus dziaugsmus manau net nepajunti to sunkumo. Todel negaleciau vienareiksmiskai atsakyti jog tai sunku arba lengva(ypac del to, kad pati su tuo dar nesusiduriau) smile.gif bet jei tikrai lauki ir labai nori to stebuklo tai tam ir savaime pasiruosi. Manau teisingas pasakymas yra, kad kaip issiauklesi, taip ir turesi smile.gif
Papildyta:
Mes su vyru labai labai laukiam savo angeliuko todel net negalvojam, kad gali buti sunku.Tam ir planavom smile.gif
Atsakyti
Nezinau ar galima pavadinti tai sunkiu ir dar darbu? g.gif vaiko auginimas tampa gyvenimo dalis, naturalus procesas ir savaime atisranda vieni ar kiti igudziai, gyvenimo prioritetai susidelioja kitaip. Kelimasis naktimis ar kaprizai parduotuveje, kurie dazniausiai nugazdina moteris ir jos prisiekia neturet vaiku, tik maza dalis visame tame kas susideda i vaiko auginima. Kuo toliau tuo labiau pastebiu, kiek saves reikia atiduoti del vaiko, bet niekad nepagalvojau, kad man tai sunku schmoll.gif juk tai mano vaikas, as uz ji atsakinga, jis tik savo seimoje gali jaustis saugus, mylimas, net jei namie daro bardakus biggrin.gif
Isvada: del vaiko reikia atsisakyti kai kuriu savo gyvenimo detaliu, visiskai pamirsti egoizma, linketi vaikui tik gera ir galvoti apie jo ateity. Jei tai bus jums sunkus darbas, tada ir vaiko auginimas bus sunkus darbas. BET... beveik garantuoju, kad net ir taip mastanti moteris, atsiradus vaikeliui, savo nuomone greit pakeicia ir megaujasi motinyste 4u.gif
Atsakyti
As irgi pasisakysiu biggrin.gif
siuo metu auginu suneli, 1m8men, ir tikrai suprantu kad yra sunkus ir atsakingas darbas unsure.gif dar turbut viskas nuo vaiko priklauso, maniskis yra dykumo isikunijimas, reksnukas, spieglukas ir t.t.t viska daro atvirksciai, ale kai ateina ir apsikabina, mylu mylu padaro, bucki duoda, tai pasakiskas jausmas wub.gif pradzioj is viso sunku buvo, irgi labai verkdavo naktim, net irgi galvodavau ar gi to reikejo cia mums.... bet paaugo, ir daba gerai miega, uztenka visiems poilsio smile.gif
Atsakyti
pusbrolio zmona augina maza leliuka. mes tikrai kitaip auginsim savo leliuka nei ji. man jos auginimas labai nepatinka, nemanau kad yra gerai maziuka stebuklele augint siuolaikiskai,neaprengti vedant i lauka, neklausyt patarimu tu zmoniu, kurie ne viena leliuka yra uzaugine. nemanau kad tai yra taip sunku kaip kad mano kai kurie zmones, taip tai nera lele, bet tavo kraujas, tavo stebuklelis. reik ir naktim keltis, reik viska pirkti. bet verta, nes ne kiekviena seima tai gali patirti. ka del brendimo, tai manau kai vaikuciui butu kokie 6-8metai galima nupirkti suniuka, nedideli na veisles dabar negaliu pasakyt. nes teko girdeti, kad sunys padeda vaikams uzaugti geriems, rupestingiems ir tt. laukiu musu leliuko labai labai. as jau dabar ji labai myliu. 4u.gif
Atsakyti
Vaiką auginti sunku, bet kartu ir labai faina - myliu savo vaiką labai labai wub.gif wub.gif
Nežinau, koks gyvenimas būtų be jo schmoll.gif
Neturėjome būsto ir neplanavome vaikelio, bet jis netikėtai pasibeldė į pasaulį ir kartus su juo naujas butas ir gyvenimo gerėjimas po truputį bigsmile.gif
Atsakyti