Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip manot, ar labai sunku auginti vaiką?

Apklausa: Kaip manot ar labai sunku auginti vaika? (153 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
man vaiko auginimas,tai kazkas nerealaus.taip,buna visko,ir bemiegiu naktu ir jau piktumu su toki oamziaus,bet net nedrysciau pasakyti kad gailiuosi ar kazka.vaiko auginimas-kazkas nerealaus ka dievas dave mums.
kol neturejau irgi galvojau kad bus nerealiai sunku.bet dabar galvoju,kad kai tik biski atsistosim ant koku,auginsiu tiek,kiek dievas duos blush2.gif
Atsakyti
pradzioje truputuka bijojau,maniau nemokesiu elgtis su vaiku.bet nuo pat gimimo akimirkos zinojau viska.tai kartu ir vargelis,kartu ir dziaugsmas begalinis.kai tampi mama tada zinai kaip su juo elgtis,kaip rupintis,kada pabart,kada paguost.bet kaip sakoma mazi vaikai-mazi vargai,dideli vaikai-dideli vargai.tai paziuresim kaip bus ateityje.nors nemanau kad ir kas butu mano meile ir rupinimasis vaiku pasikeistu. 4u.gif
Atsakyti
sunku auginti, ypac jei niekas is aplinkiniu nepadeda, sunku auginti vienai, bet jei yra pagalbininkų tada nieko sunkaus biggrin.gif
Atsakyti
Vaiką auginti negali būti paprasta, tačiau tai labai priklauso nuo požiūrio. Aš įsivaizdavau daug baisiau iš aplinkinių pasakojimų, o iš tikrųjų tai dabar tikrai nėra taip sunku. Priklauso nuo vaiko, nuo pačios požiūrio, ar gali visą save atiduoti šeimai. Aš galiu, todėl man ir patinka ... smile.gif
Atsakyti
Visiskai nesunku, viskas priklauso nuo nusiteikimo 4u.gif
Atsakyti
manau lengviau augint kai ne viena turi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dirbtinaa @ 2010 02 01, 15:42)
Labai noriu vaiko, ir tikrai vaiko auginimo neisivaizduoju kaip sunkaus darbo.... taciau kai paklausau ka kalba sesuo ir brolio zmona tai klaiku daros....
ju nuomone geriau isviso vaiku netureti, vaiko auginimas toks sunkus darbas, kad kazkas baisaus... labai retai kada is ju isgirstu kazkokiu teigiamu dalyku.... aisku savotiskai myli jos savo vaikus, bet kai kalba apie juos sitaip tai net nebezinau ka galvot.... labai noreciau isgirsti jusu nuomone blush2.gif



labukas,
As galiu ir pasakyti, kad jei vaikas ramus tai ir lengvas darbas. mano nuo pat gimimo, naktim verkdavo ir verkdavo, nespedavau vakare i lova atsigulti ir isijungdavo sirenos. vaiksciodavau i save nepanasi, diena ir nelabai miegodavo. taippat savo lovytej nenoredavo gulet, tai jau 2,5 m ir miegam vienoje. Kitaip neina nes tada per nakti man reikia keltis 5 kartus, nes vis pradeda verkti ir saukia mane. Nu man sunkus darbas, isivaizdavau lengviau.
Bet kaip daug kas sako, pasinervini, pavargsti bet ryte sypsenele ir akutes pilnos dziaugsmo ziuri ir vel viskas gerai, ir toliau vargsti. Bet juk atsiperka
Atsakyti
tai nuostabus darbas,kurias esu pasirengusi vel wub.gif
pirmaja dukra kai ausinau,kazkaip nejauciau kad tai butu sunku,nes labai tevai daug padejo...o va atejo laikas,kai sirdis nori antro ir jau noriu pati auginti wub.gif niekam neduoti to vargelio wub.gif
Atsakyti
Tai tikrai nėra lengva, bet aš neisivaizduoju savo gyvenimo, savęs pačios be mažųjų padaužiukų wub.gif
Atsakyti
Auginti lengva 4u.gif
Kas kita kai kalba eina apie tai, kad del kiekvienos vaiko asareles sirdi skauda ir kai tu vaiku ne vienas o daugiau, tada taip, sunku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(delfiniux @ 2010 02 18, 20:45)
Aš tokių minčių sau niekada net nekėliau net kai dar nesilaukiau.Moteriai gamtos yra duota gimdyti ir tai didžiausias džiaugsmas.Savi vaikai- savi vargai wub.gif

tai būna, aplinkiniai įperša tokią mintį..

QUOTE(chiuncia @ 2010 02 24, 11:14)
Nezinau ar galima pavadinti tai sunkiu ir dar darbu?  g.gif  vaiko auginimas tampa gyvenimo dalis, naturalus procesas ir savaime atisranda vieni ar kiti igudziai, gyvenimo prioritetai susidelioja kitaip. Kelimasis naktimis ar kaprizai parduotuveje, kurie dazniausiai nugazdina moteris ir jos prisiekia neturet vaiku, tik maza dalis visame tame kas susideda i vaiko auginima. Kuo toliau tuo labiau pastebiu, kiek saves reikia atiduoti del vaiko, bet niekad nepagalvojau, kad man tai sunku schmoll.gif  juk tai mano vaikas, as uz ji atsakinga, jis tik savo seimoje gali jaustis saugus, mylimas, net jei namie daro bardakus biggrin.gif
Isvada: del vaiko reikia atsisakyti kai kuriu savo gyvenimo detaliu, visiskai pamirsti egoizma, linketi vaikui tik gera ir galvoti apie jo ateity. Jei tai bus jums sunkus darbas, tada ir vaiko auginimas bus sunkus darbas. BET... beveik garantuoju, kad net ir taip mastanti moteris, atsiradus vaikeliui, savo nuomone greit pakeicia ir megaujasi motinyste 4u.gif

pamiršti egoizmą, atsisakyti savo norų...tai turbūt sunkiausia...bet visų norų atsisakyti vardan vaikų, neprotinga. Reikia eiti į kompromisus, labai svarbu, kad būtų žmonių, kurie padės, kai bus sunku, bus begalinis nuovargis ar stogas važiuos uo rūpesčių.

QUOTE(_Foxy_ @ 2010 04 14, 16:46)
Vaiką auginti negali būti paprasta, tačiau tai labai priklauso nuo požiūrio. Aš įsivaizdavau daug baisiau iš aplinkinių pasakojimų, o iš tikrųjų tai dabar tikrai nėra taip sunku. Priklauso nuo vaiko, nuo pačios požiūrio, ar gali visą save atiduoti šeimai. Aš galiu, todėl man ir patinka ...  smile.gif

Savi rūpesčiai mielesni....
Be to vaikas tai mūsų pačių dalis, patys artimiasi mums žmonės gyvenime po mūsų tėvų
Atsakyti
jau greitai ir as galesiu pasisakyti ir atsakyti i savo klausima wub.gif tikiuosi ir manau kad nera taip labai sunku ax.gif
Atsakyti