Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Net neįsivaizduoju, dirba jie ryt ar nedirba g.gif
Jeigu Tau reikėjo pačios masės spalvotos, tai reikėjo tuos miltukus dėti kartu su cukraus pudra , o jeigu nori piešt, tai tada nežinau... gal su šnapsu skieskt lotuliukas.gif turėtų blizgėt thumbup.gif Bet gal geriau palauk kol kas nors gudresnis parašys , nes aš su dažymais nelabai užsiimu schmoll.gif
O čia pirkai šilainių TP? O su spalvotais maršhmallowsais kai padariau,tai gavosi kreminė spalva lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ŽaismingaStiklas @ 2010 02 13, 01:03)
Jeigu Tau reikėjo pačios masės spalvotos, tai reikėjo tuos miltukus dėti kartu su cukraus pudra , o jeigu nori piešt, tai tada nežinau... gal su šnapsu skieskt  lotuliukas.gif  turėtų blizgėt  thumbup.gif  Bet gal geriau palauk kol kas nors gudresnis parašys , nes aš su dažymais nelabai užsiimu  schmoll.gif  O čia pirkai šilainių TP? O su spalvotais maršhmallowsais kai padariau,tai gavosi kreminė spalva  lotuliukas.gif

Ne, Savanorių pr.
Tortas jau suformuotas ax.gif , beliko papuošti doh.gif Šį dalyką darysiu pirmą kartą unsure.gif
Aha, su šnapsu lotuliukas.gif , kažne tuomet manęs tėvai neapskųstų poniai Šalaševičiūtei lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regal: 13 vasario 2010 - 01:57
O kurioj ten savanorių vietoj randasi tas TP??? blink.gif Žinau tik šilainiuose... blush2.gif

Tai gerai praskiesk ir neberūpės tėvam nei Šalaševičiūtės, nei vaikai lotuliukas.gif
Galiu garantuot,kad viskas gausis puikiai, nes pirmas kartas visą laiką būna kruopščiausias blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ŽaismingaStiklas: 13 vasario 2010 - 03:06
Mačiau išlipdytas gražias figūrėles ant torto - nulėpausis su mike pukuotuku, teletabiai, opse deize ir pan. Gal kas gali įdėti nuorodą, kur pasižiūrėti, kaip šiuos personažus nulipdyti (žingsnis po žingsnio)? Būčiau labai dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(ŽaismingaStiklas @ 2010 02 13, 03:06)
O kurioj ten savanorių vietoj randasi tas TP???  blink.gif Žinau tik šilainiuose...  blush2.gif

Tai gerai praskiesk ir neberūpės tėvam nei Šalaševičiūtės, nei vaikai  lotuliukas.gif
Galiu garantuot,kad viskas gausis puikiai, nes pirmas kartas visą laiką būna kruopščiausias  blush2.gif

TP savanoriuose yra prie senu vartu kavines 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kutvela @ 2010 02 13, 11:40)
TP savanoriuose yra prie senu vartu kavines  4u.gif


Kaip gerai, nereiks belstis į šilainius thumbup.gif dėkui mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ŽaismingaStiklas: 13 vasario 2010 - 10:02
Gal kam pravers rožės gamybos procesas

su figūrėlėmis, tai aš atsidarau google paveiksliuką, žiūriu į jį ir lipdau... pažingsniui kažin ar yra kas įdėjęs, nėra tos figūrėlės tokios sudėtingos, kad nebūtų galima iš paveikliuko išlipdyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Emile @ 2010 02 13, 09:04)
Mačiau išlipdytas gražias figūrėles ant torto - nulėpausis su mike pukuotuku, teletabiai, opse deize ir pan. Gal kas gali įdėti nuorodą, kur pasižiūrėti, kaip šiuos personažus nulipdyti (žingsnis po žingsnio)? Būčiau labai dėkinga.

čia truputį yra 4u.gif
Atsakyti
Šiaip čia yra daug visokių figurėlių lipdymo pažingsniui blush2.gif
Atsakyti
kaip fainiai, AČIŪ, reikės persižiūrėti viską 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
vaisinis su jogurtu ir varškės kremu
puošta MMG ,batelis-pastiliažas,aisingas ax.gif
privargau su oro puslytėm doh.gif niekad jų nebūvo,o dabar kaip tyčia doh.gif
user posted image
Atsakyti
nu ir aš keliu. šiaip realybėj gražiau man smile.gif
šviesūs biskvitai, pertepti vaniline ir braškine grietinėle, su bananais ir želė
user posted image
Atsakyti