Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Olesta @ 2010 02 13, 16:14)
Adriu, nors pagailėjai kremo torto viršaus išlyginimui, kas ir sąlygojo oro pūslių susidarymą greičiausiai, nes nebuvo prie ko prikibti masei, pagalvėlė tikrai žiūrisi dailiai, mane labai sudomino kaip batelio priekį tai išrifliavai, ant ko čia masę jau sumąstei kočioti, labai dailu  thumbup.gif



nu jofansi-atrodo negailėjau to kremo g.gif ,manau,kad per plonai masę dar iškočiojau... kažkaip vis poploniai man norisi kučiot blush2.gif ,bet kitą kart žinosiu ax.gif
priekį batelio kučiojau ant servetkos plastmasines rolleyes.gif
Atsakyti
kirbe,tas su tasyte thumbup.gif 4u.gif
Idedu savo baiboka lotuliukas.gif :pastilazas,aisingas.
daividija,parasyk parsau kaip tu isgauni tokias ryskias spalvas,nes man su tais dazais teko spalvoti norint tikrai raudonu sirdeliu...kazka ne taip darau man atrodo g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EgluteN: 13 vasario 2010 - 16:41
QUOTE(rutyte11 @ 2010 02 12, 21:31)
kaip tu galvoji koks kiekis zelatino tarkim ant puslitrio det???? kokius gal 6 v,s,? g.gif

hmmm.. neįsivaizduoju.. bet nepabandžius, nesužinosi.. jeigu rimtai esi nusiteikus daryti tokį moldą, tuomet bandyk su 6 v.š. Svarbu yra neužvirinti želatinos, nes tada nestengs.. o šiaip... na nebus tokia tvirta, kad tiktų moldui, išlydysi ir dadėsi daugiau...
o gal tos, kurios prisiregistravę prie youtube, galėtų paklausti pas to filmuko autorę, kiek dėti želatinos? Rusiškai klauskit.

QUOTE(linette @ 2010 02 12, 21:43)
labas vakaras 4u.gif
tai man iškart kilo klausimas  blush2.gif , lyg jau ir skaičiau kažkur , bet čia tiek informacijos kiekvieną dieną gaunu , kad nebesugebu visko įsimint  doh.gif  smile.gif , kad su degtine dažus skiest reikia , ar aš teisi  ax.gif , o tai kai pastilažas nudžiuva ar jis savybių nepakeičia , o mažas detales ir gėlytes irgi su teptuku dažot , ir ar galima galima blizgučius su dažais maišyt ar geriau atskirai dėt  smile.gif

ir dar turiu klausimuką , kodėl tortus ne su grietine o su grietinėle puošiat , perku žemaitijos pieno plakamąją grietinėlę , tai ji gyvatė man smirda , kvapų įdėjau nu vistiek ji turi specifinį kvapą , vakar man jos pritrūko tai grietinę išplakiau ir biškį standiklio, tai šiandien vaizdas toks , kur grietinė ten daug dailiau atrodo ir iš po nakties ji baltesnė negu grietinėlė ir kvapas daug malonesnis , nu gal man vienai protelis maišos  doh.gif  lotuliukas.gif

dažus skiedžia su: degtine, vandeniu, specialiu tirpalu. Degtine skiesti dažai visai neblogai blizga ant masės. Tačiau tas "skiedalas" dirbant garuoja.. vandeniu skiesti dažai gal skalsesni.. bet nesu bandžius dar.

Dažymui turi turėtį įvairaus storio teptukų. Aišku, tie pigiausi tai tooooks ššš.. va aš turėjau nusipirkus.. buvo maxėj nuolaida kanc prekėms.. tai keikiausi dar ilgai.. dažiau tortą- lėlę, o tas šepetėlis šerelius metė doh.gif kiek beploviau, mėgindama išpauti krentančius šerelius, niekas nepadėjo.. vėl kišau į dažus, piešiau, vėl metė šerelius.. Įsivaizduojat, taip valgantis žmogus randa plaukelį doh.gif nepasakysi, kad teptuko šerelis blush2.gif

Blizgučius geriau dėti atskirai, geriau jais dekoruoti paviršių atskirai, o ne dėti į dažus.
Klausei dėl gėlių - bent kai aš darau, tai pagrindine spalva nudažau patį pastilažą. Skystais dažais nesigaus lygiai padažyt. Nebent turėtum purkštuką rolleyes.gif .. labai gražiai ir natūraliai atrodo gėlės, papudruotos dažų dulkėmis. Pvz kokia nors rožė, papudruota geltonais milteliais ir pakraščiukai - aubergine spalva.. žalių rožės lapų pakraščiukai gali būti papudruoti aubergine.. natūraliai atrodo.. bet čia jau dailė..

dulkes pudruoja teptuku..

dėl grietinės.. nu ką aš žinau.. grietinė sunkesnė, puošime iškart jausis skonis.. ir tie standikliai.. na manęs jau neapgausi, pasakius, kad standiklio TIKRAI nedėjai bigsmile.gif pagal skonį greit išrišiu...
man atrodo, čia pagal skonį.. gerai ta grietinė, bet jeigu tas, kas prašo torto, tikisi grietinėlės, tai susimausi.

QUOTE(vinesa @ 2010 02 13, 16:01)
sveikutes.Oj kokiu grazumynu pridariusios!!!!!noriu paklaust kiek galima laikyti MMG saldytuve?menuo gal jau per daug,nebetiks?

Nelaikykit JOKIOS masės šaldytuve. Ar cukrų laikot šaldytuve? želatiną? tai ir tos masės nereikia laikyt šaldytuve. Galit laikyt mėnesį kambario temperatūroj, dėžutėj kokioj nors, stalčiuj. Nelaikykit ant palangės, saulės atokaitoj.
ir iš vis, nepadarykit masės tiek, kad reiktų laikyt nežinia kiek. Juk recepto sudedamąsias dalis galima pamažinti proporcingai ir bus tiek, kiek reikia.
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 02 13, 16:27)
as naudoju specialius kotelius parsiustus is užsienio.....
na kaip pirmas tortas,tai sakyciau netgi labai pavykes......saunuole.....

Aciu labai blush2.gif

Daividija, norejau paklausti, koki sviesta perki, nes as Tesco radau visus 80% riebumo. Pirkau nei brangiausia nei pigiausia, bet jis man sumaisytas su kondencuotu pienu, nesustingo kaip as tikejausi? ax.gif Cia tas, kuriuo aptepiau pries puosiant, i vidu dejau su grietinele.
Atsakyti
QUOTE(EgluteN @ 2010 02 13, 14:38)
kirbe,tas su tasyte  thumbup.gif  4u.gif
Idedu savo baiboka lotuliukas.gif  :pastilazas,aisingas.
daividija,parasyk parsau kaip tu isgauni tokias ryskias spalvas,nes man su tais dazais teko spalvoti norint tikrai raudonu sirdeliu...kazka ne taip darau man atrodo g.gif


Wow,koks valentininis tortukas bigsmile.gif As perku extra strenght color,nes kitaip reikia supilti puse buteliuko dazu.
QUOTE(pukiena @ 2010 02 13, 14:51)
Aciu labai  blush2.gif

Daividija, norejau paklausti, koki sviesta perki, nes as Tesco radau visus 80% riebumo. Pirkau nei brangiausia nei pigiausia, bet jis man sumaisytas su kondencuotu pienu, nesustingo kaip as tikejausi?  ax.gif  Cia tas, kuriuo aptepiau pries puosiant, i vidu dejau su grietinele.

As perku dazniausiai LIDL arba ALDi,nezinau koks ten riebumas,bet lanbai geras kremams nesudytas sviestas.O siaip perku pigiausia,jis kazkodel geriausias lotuliukas.gif
na,imesiu ir savo "kurinius".
Cia tas kur idejau pvz i SOS,bandziau akzka panasaus padaryt,tortas sokoladinis visas,sonai-sokoladine saldainiu mase,apibarstyta sokoladinemis drozlemis ir ...nieko ypatingo(sirdeles-saldainiai)
user posted image

Cia gimtadieniui blush2.gif bet gimtadienis rytoj,tai tikiuosi manes labai nepasmerks uz kvailas idejas,kuriu mano galvoj kartais isdygsta.
Tortas-plikytas su braskem,dengta sokoladine saldainiu mase,velniukai is pastiliazo+marcipano.
user posted image
user posted image
user posted image

O cia valentino tortas."Rafaelo svajone" su kepintais migdolais.Sonai-icingas.Rozes-sokoladines.
user posted image
Atsakyti
daividija... VAUUU KOKIE TORTAI blink.gif blink.gif thumbup.gif
Atsakyti
Daividija......user posted imageuser posted imageuser posted image
šakes kaip gražu...o jau tas su rožem paskutinis,tai be žodžiu....user posted image

pyk nepyk.....visus nusikopinau..... lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kirbe: 13 vasario 2010 - 17:28
daividija,dekui,bet va tavo tai tikrai wow bigsmile.gif valentininis,super atrodo thumbup.gif .O velniukai tai nerealiai nuotaikingi thumbup.gif
As matyt busiu ne tuos nusipirkus,nes taip,taip ir buvo,turejau sudet beveik visa induka.Dekui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EgluteN: 13 vasario 2010 - 17:29
Daividija, tas tortas su rože,tai dievaži atėmė žadą wub.gif toks jis man nerealus blink.gif kai jį pamačiau tai man nutiko kaip per tą posakį "sustok akimirka žavinga" tai vat, kaip sustojo... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 02 13, 14:27)
as naudoju specialius kotelius parsiustus is užsienio.....

Gal gali įmest adresą iš kur pirkai?
Daividija thumbup.gif Na ir įdėjos super pas tave. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 02 13, 18:11)
Gal gali įmest adresą iš kur pirkai?



nu žinok neymesiu,nes aš ten nežinau nei iš kur,nei kaip siusti reikia...turiu drauge,tai ji išmano tuos reikalus ir man parsiuncia.....

gal kitos kepejos ymes nuorodele iš kur siunčiasi.....
Atsakyti
daividija user posted image
Nuostabus tortai!!!!
Klausyk, su kokiais dazais tu tas rozes dazei, bais grazi spalva 4u.gif
Atsakyti