Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Daividija tai be žodžių, kad pridarius gražuolių 4u.gif 4u.gif

Fortuncike, dar truputis įdirbio su pūslyčių išlyginimu šonuose ir bus tobula thumbup.gif , o tortas pats man labai švelnus ir mielas thumbup.gif

einu apibarstysiu kuom nors ir aš savo vienintelį lotuliukas.gif
Atsakyti
Su meilės diena heart.gif heart.gif heart.gif

Daividija , jau tortų grožis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Reikia konsultacijos, kaip padaryti dengimo masę marmurinę?
Atsakyti
su Meilės diena 4u.gif

marmurinei imi 2 spalvų mases ir minkai, ir nedaminkai iki vientisos spalvos 4u.gif

nu ateinu su savo vieninteliu mergaitišku tortuku, mergytei 9 metukui, didelė animacijos gerbėja 4u.gif 4u.gif 4u.gif Rafaelo svajonė su migdolų riešutais, takelis 9-ukas iš riešutų, personažai marcipano, visa kita MMG ir marcipanas, žolytė grietinėlė....

user posted image

iš arčiau

user posted image



Atsakyti
olesta,labai grazus tortas 4u.gif ,figureles tai is vis tobulos wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 02 14, 11:29)
su Meilės diena 4u.gif

marmurinei imi 2 spalvų mases ir minkai, ir nedaminkai iki vientisos spalvos 4u.gif

nu ateinu su savo vieninteliu mergaitišku tortuku, mergytei 9 metukui, didelė animacijos gerbėja  4u.gif  4u.gif  4u.gif Rafaelo svajonė su migdolų riešutais, takelis 9-ukas iš riešutų, personažai marcipano, visa kita MMG ir marcipanas, žolytė grietinėlė....

user posted image

iš arčiau

user posted image



Ačiū Olesta už tokį greitą atsakymą 4u.gif

O tortukas, fainuolis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Laba dienuke smile.gif
Kaip smagu uzsukti pas jus ir pamatyti tokiu nuostabiu kuriniu,net nevadinu tortais,tikri meno kuriniai thumbup.gif
Olesta,pamate mano dukryte tavo figureles ir nenueina nuo kompiuterio,sako ga ga thumbup.gif
Atnesu ir as savo torciuka,savo Valentino neturiu,tad tortas darytas svogeriui,pagal sese pageidavimus ax.gif
Viduje medutis,pagal Cipsiuka su ananasu gabaliukais,dengta,sokoladine mase,roze-saldainiu mase,lapeliai ,pagal Kirbe,dzibukai ir kringeliai aisingas.
user posted image
Atsakyti
AČIŪ 4u.gif 4u.gif 4u.gif man figūrėlės visai pradeda patikti, va tik su veidukais tai bėda, marcipanas minkštas, bet kitą kartą tai ne tik pliusai, va pūstų žandų niekaip Šrekui negalėgau padaryti ir vienaip ir kitaip bandžiau doh.gif žodžiu įrankių eturint, sunkoka su veidukais, bet nors kiek panašumo jei yra tai jau gerai, asiliukas tai stačiai ne toks, bet gavau leidimą daryt kaip išeina, o ne identišką blush2.gif

kokie Valenti-pupsiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif šauniai padirbėjai dėl švogeriuko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2010 02 13, 21:50)
na man bais gražus  wub.gif  "tampysiuos" dabar šitą tortą visur.

noriu paklausti dėl dažų - sakei, kad į raudonus dažus dedant juodos, gausis tamsiai raudona. Ar galima taip gauti bordo spalvą?

Kaip tik dariau baby blue pastilažą.  Na bet norisi tamsesnės spalvos, kad tokia rugiagėlių spalva gautųsi. Kaip manot, jeigu įdėčiau juodos spalvos, gautųsi??  g.gif

bandyk idet,as tai kartais pamixinu,kad ryskesne gautusi,bordo spalva isgausi su juoda,del rugiageliu nezinau,man atrodo idejus melynos irraudonos kazkas panasus gautusi g.gif

QUOTE(Srove @ 2010 02 13, 22:22)
Ateinu, pasiziuriu i visu sedevrus, akis prasitrinu, ar kartais nesapnuoju, bet atrodo, kad ne, nu grazumynu su kiekviena diena daugeja, tai nenoriu terst be reikalo temos, bet kai dabar dar pamaciau Daividijos tortus, tai vos aparpuolio negavau blink.gif , nu tas su velniais bigsmile.gif ir be velniu ir su rozem wub.gif , nu Daividija pasistengei kaip reikalas 4u.gif Grazu, miela.O as isvarau mergaites uz juru mariu lotuliukas.gif , nezinau, kada grysiu, pasiilgsiu jusu kurineliu, tai graziu torciuku jums linkiu 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Geros tau keliones,uz kokiu juru mariu isvyksti jei nepaslaptis?

QUOTE(Olesta @ 2010 02 14, 08:29)
su Meilės diena 4u.gif

marmurinei imi 2 spalvų mases ir minkai, ir nedaminkai iki vientisos spalvos 4u.gif

nu ateinu su savo vieninteliu mergaitišku tortuku, mergytei 9 metukui, didelė animacijos gerbėja  4u.gif  4u.gif  4u.gif Rafaelo svajonė su migdolų riešutais, takelis 9-ukas iš riešutų, personažai marcipano, visa kita MMG ir marcipanas, žolytė grietinėlė....


Figureles gaunasi liuksiskos tau thumbup.gif
Atsakyti
Fortuncike,labai grazus tortukas,siltas 4u.gif
Vaidosee,super biustas,labai jau tikras atrodo thumbup.gif
Olesta,tavo jau tokei dailus,lygus tie tortukai,net pavydas ima,baltas zinoma 4u.gif
Atsakyti
Visas su Valentino diena ....user posted image


user posted image


Atsakyti
Sveikos merginos, nu ir grozybiu jus cia pridariusios... wub.gif

Vakar bandziau pirma karta sokoladini tinkleli padaryti. Sustingt sustingo, bet lipdant aplink torta labai tirpo doh.gif Drugeliai irgi, kol viena staciau , tai kito sparnai nulinko, teko palikt gulincius smile.gif Ar pas visas taip tirpsta tie tinkleliai, ar as tiesiog per mazai juos saldziau?

Va kas man gavosi smile.gif

Tortas "Pauksciu pienas", aplietas ganašu.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 14 vasario 2010 - 12:29
Nova,mielas tortukas.As dariau is juodo sokolado,bet tai man luzinejo.Cia del to,kad pirma kart,kita kart pavyks geriau 4u.gif

Su sv.Valentinu visas 4u.gif
user posted image
Atsakyti