Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

va ir mano nevykelis,bet uztai is sirdies lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Nova su Padima, kokius apetitnus atsinešėt bigsmile.gif šaunuolės 4u.gif
Atsakyti
aš neturiu savo torto šiai dienai,bet užtai pasidžiaugiu už jūsų 4u.gif padima,nova thumbup.gif
olesta,,labai mielas... man tokie patys pačiausi-tokie tikrai vaikiškai žaismingi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ŽaismingaStiklas @ 2010 02 14, 00:47)
Na va, puiki mašina gavosi  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  nelabai aš ką nusimanau apie tuos dažus, bet aš vistiek būčiau stipriai skiedęs su šnapsu, kad blizgėtų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  o jei rimtai, tai dažus aš dedu  kartu su cukraus pudra, na kai ta masė dar būna skystoko pavidalo  mirksiukas.gif

Neturėjau namuose šnapso doh.gif , tik vynus mes konsumuojam smile.gif
Aš paskaičiau, kad reikia dažyti, kad reikia vėliau dažus dėti, tai ir nedėjau iš karto. Kitą kartą dėsiu pačioj pradžioj.
Iš pat pradžių bandžiau aliejuj ištirpinti dažus, galvojau nuo aliejaus labiau blizgės masė, bet dažai aliejuj visai netirpo, chemiją pamiršus, nežinau kodėl smile.gif
Svarbiausia buvo skanus, vaikai net pakartojimo prašė ir ne kas liko iš tų beveik 4kg torto smile.gif
Tiesa, tortas- mano seniai išbandytas ir pakoreguotas pagal skonį- biskvitas: juodojo torto, kremas: mascarpone sūris, grietinėlė, natūralus jogurtas ir vyšnios.
Atsakyti
Sveikos, mergaites, su meiles diena visas wub.gif

O jau tortu grozybe blink.gif bigsmile.gif Daividija, Olesta ir visos kitos, tikrai labai grazu. As irgi pora padariau, naminiu tokiu, greitukai lotuliukas.gif Vakare parodysiu gal blush2.gif

Tiesa, pastebejau, praktiskai visi tortai Rafaelo. Matyt simbolizuoja meile visiems sis tortas. Maniskiai irgi Rafaelo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 02 12, 20:40)
o man pvz. medaus torte tai tik grietine...na dar nebent maisyta su grietinele....cia kaip tik senoviskai...mamos taip darydavo.....biskvitiniuose tai ne.... schmoll.gif

mastau.gif as jei neperku kremo milteliu o darau pertepima pati, tai visada imu grietine, o ne grietinele ax.gif dedu 2 pok standiklio, vanilino, cukraus ir ilgai plaku, mmm kaip skanu, ir su biskvitiniais lakstais ax.gif
Atsakyti
Atnešu savo Šv. Valentino dienos proga iškeptus torčiukus 4u.gif
user posted image
Jogurtinis tortukas, dengtas MMG mase smile.gif
user posted image
Rafaelo tortukas, dengtas MMG mase, vios figurėlės iš Pastilažo lipdymui smile.gif
Visoms gero meilės vakaro mirksiukas.gif
Atsakyti
Mileta,nu tas po paklode,tai superine ideja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 02 13, 16:14)
[
Zuliaska, barbytė puiki, klausimas kur dedi atraižas biskvitinio torto ir kaip grietinėlę padarei braškinę????

[


taigi smile.gif biskvitus sudedu ir suvalgo mano šeima smile.gif vyras ir vaikai smile.gif))
o grietinėlė braškinė, tai turiu kameroj prisišald-ius trintų braškių, tai pridedu ir gaunasi puiki braškinė grietinėlė smile.gif skanu tikrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(EgluteN @ 2010 02 14, 15:07)
Mileta,nu tas po paklode,tai superine ideja thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mileta, super Tavo poantklodinis tortas, LEEEEDDDAAASSSSS, vo čia tai Valentinas clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
Sveikosios mielos kepejeles smile.gif

Sveikinu pirmiausiai visas su Valentino diena, ir linkiu kad visada Jus sirdyse butu vietos meilei wub.gif Tik mylintis zmogus kuria sedevrus, meile neapsakomas jausmas, kuris privercia pasauli suktis, nesvarbu ka mylime, svarbiausiai kad mylime. Mylekime ir bukime mylimos...

Visu torciukai nuostabus, neisskirsiu nei vienos, nors taip norisi pagirti nuostabias figureles 4u.gif Seniai pas Jus sveciavausi, todel kai kuriu mergaiciu pazanga matosi milziniska bigsmile.gif

_ - - - - - - - - - - - - - - - -
Atnesu savo torciuka, nieko naujo nieko ypatingo, bet man jis mielas

user posted image

Ir dar du zmiemiski, du sniego kalnai mirksiukas.gif Nezinau net kaip cia pavadint, vienas aptaksnotas grietinele, antras dzibuotas grietinele (man dar toli iki Olestos dzibavimo meno)

user posted image
user posted image
Atsakyti