Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Olesta @ 2010 02 15, 09:53)
Dianocka, koks mielas kempiniukas, super  thumbup.gif  tai kur tiek laiko pasislėpus su grožybėmis buvai, neabejoju, kad turi daugiau  bigsmile.gif

Aciu Olesta smile.gif tai kad cia mano pirmasis tas kempiniukas ax.gif studijavau as ta jusu temele ir bandziau kazka nulibdyti.... ner ko luyginti su jusu kempiniuku man dar mokytis ir mokytis.... ale seimyna buvo labai patenkinta, o sunelis tai vis lygino su pliusiniu kempiniuku kuri turi biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
aciu Jums, kad vedate cia sakyciau toki universiteta ax.gif ir daug ko galima is jusu pasimokyti. Paskaicius jusu pamokymus ir as pabandziau iskepti torta tecio jubiliejaus proga. Tai pirmasis mano forminis tortas, pirmasis puostas mase ir rozytes dariau pirma karta. Pries tai esu kepus kelis paprastus tortukus. Juos puosiau paprastai - vaisiais ir grietinele, o jus mane ikvepet padaryti daugiau. bigsmile.gif Ir Olestos video buvo kaip tik laiku - diena pries perziurejau biggrin.gif Labai visoms jums aciu oro_buckis.gif
Tortas dengtas MMG, puostas aisingu, rozytes sokoladines
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamadonata: 15 vasario 2010 - 12:23
na mamos, Jūs tikros šaunuolės, tyliai seka, skaito, mokosi, ir kai deda vaizdų bigsmile.gif aš kaskartą labai džiaugiuosi, kad atsiranda vis daugiau kepančių namie ir valgančių kad ir saldumynus, bet jie tikrai sveikesni, šaunuolės mamos 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 02 15, 14:16)
na mamos, Jūs tikros šaunuolės, tyliai seka, skaito, mokosi, ir kai deda vaizdų  bigsmile.gif aš kaskartą labai džiaugiuosi, kad atsiranda vis daugiau kepančių namie ir valgančių kad ir saldumynus, bet jie tikrai sveikesni, šaunuolės mamos  4u.gif  4u.gif


aš tai labai džiaugiuosi, kad atsiranda tiek daug mamyčių, kurios negaili savo idėjų ir laiko jomis pasidalinti. thumbup.gif thumbup.gif Labai ačiū jums už išsamias pamokėles. 4u.gif 4u.gif Kai taip viskas išsamiai pateikta, tiesiog nuodėmė pirkti tortus parduotuvėje. smile.gif
Atsakyti
as irgi perziurejau visus grazuolius sukurtus jusu rankomis, mamytes jus saunuoles, labai grazus ir siluma dvelkiantys tortukai wub.gif

stai ir mano pora, tiesiog tortas, puostas grietinele, visa kita MMG , rialiai atrode daug graziau, va kuriuo kampu paveiksluoti nesuziurejau, o pamaciau kai tortukas jau buvo iskeliaves

user posted image

vaisinis tortukas ramunei kuri valentino diena gimus, puosta grietinele, visa kita MMG

user posted image

Atsakyti
Neramuole, Mamadonata labai grazu bigsmile.gif
Atsakyti
Ale skybėlė, bet ne kas gavosi doh.gif Juodasis miškas, MMG masė ir papuošimai.

user posted image

Valentininis torčiukas, napoleonas, MMG drugeliai.

user posted image
Atsakyti
Na štai ir manasis valentino tortas biggrin.gif skanus BUVO biggrin.gif
Puošta šokoladu, marshmallow mase ir beze

user posted image
Atsakyti
Wow, kokiu groziu mestelejote, torciukai vienas uz kita grazesni thumbup.gif
neramuoles barbe tai isvis wub.gif
Atsakyti
Saunules mergaites ir saunuolis berniukas jau tortu gausa ir isradingumas neapsakytas nauju mamyciu nauju minciu super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif visoms po balioncika
Ir taip pat su valentino diena wub.gif wub.gif
Atsakyti
neramuole, neli, mamadonata thumbup.gif
Žaismingas stiklas, atsiprašau ir keičiu nuomonę smile.gif Kai įdėjai kitą foto ir ta žvaigžė visai nieko. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 15 vasario 2010 - 19:46
QUOTE(tute28 @ 2010 02 15, 21:45)
Žaismingas stiklas, atsiprašau ir keičiu nuomonę smile.gif Kai įdėjai kitą foto ir ta žvaigžė visai nieko.  smile.gif


Ir tai tik įrodo,kad nuotraukas gali labai daug reikšti mirksiukas.gif
Atsakyti