Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukų balinimas

o kuriam laikus tos juostelės išbalina dantukus? t.y. kaip dažnai procedūras reik atlikinėt blush2.gif
Atsakyti
pagal kiekvieno norus, priziurejimo lygi.. siaip raso, kad islieka 1m
Atsakyti
o aš nuo vakar pradėjau balintis su juostelėmis. dar syk paklausiu - ar laikote burną sausai (prisikišę popierinių servetėlių ar pan.) ar paprastai?
Atsakyti
paprastai smile.gif as tik pries juosteles dedantis nusausinu dantis su servetele, tada man geriau limpa, ir viskas. tada aisku stengiuos kuo maziau seiliu burnoj turet, ryju tskant smile.gif
Atsakyti
Ikeliu nuotraukyte , siandien 6 diena balinimo,rezultatas tikrai yra rolleyes.gif Bandziau visaip fotografuoti,kad gautusi naturali spalva, tokia kokia ir yra g.gif
user posted image
Atsakyti
nezinau kaip atrode pries tai, bet dabar thumbup.gif man siandien 7 diena, rezultatu jokiu nesimato. Nesuprantu, kas ne taip verysad.gif . kurias juosteles naudojat? laikot tiek, kiek priklauso ar ilgiau? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavamale: 14 gruodžio 2011 - 23:04
labai gražu!!!! tiek patys dantys gražūs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Turkish: 14 gruodžio 2011 - 23:02
QUOTE(kavamale @ 2011 12 14, 22:57)
nezinau kaip atrode pries tai, bet dabar  thumbup.gif  man siandien 7 diena, rezultatu jokiu nesimato. Nesuprantu, kas ne taip  verysad.gif . kurias juosteles naudojat? laikot tiek, kiek priklauso ar ilgiau?  4u.gif

nebuvo geltoni,bet ne tokie..turiu,kur 30min.,laikau net trumpiau,nes sunku isbuti,seiles ryt ir pan..kazkada turejau kur 5min.,bet ten buvo apnasu nuemejos,bet nebalinamosios.Pagaliau isigijau kokias reikia 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Turkish @ 2011 12 14, 23:01)
labai gražu!!!! tiek patys dantys gražūs.

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2011 12 15, 01:24)
nebuvo geltoni,bet ne tokie..turiu,kur 30min.,laikau net trumpiau,nes sunku isbuti,seiles ryt ir pan..kazkada turejau kur 5min.,bet ten buvo apnasu nuemejos,bet nebalinamosios.Pagaliau isigijau kokias reikia 4u.gif


saunu, kad tokie rezultatai. O as galeciau but ir but su jom, jokio diskomforto, jautrumo dantim, bet ir jokio efekto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2011 12 14, 22:37)
Ikeliu nuotraukyte , siandien 6 diena balinimo,rezultatas tikrai yra rolleyes.gif Bandziau visaip fotografuoti,kad gautusi naturali spalva, tokia kokia ir yra g.gif

oi kaip gražu. dantukai kaip iš reklamos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2011 12 14, 23:27)
saunu, kad tokie rezultatai. O as galeciau but ir but su jom,  jokio diskomforto, jautrumo dantim, bet ir jokio efekto  doh.gif

Jautrumo ir man baisai didelio nebuvo, truputi, labai mažas smile.gif

QUOTE(Laumė* @ 2011 12 15, 08:13)
oi kaip gražu. dantukai kaip iš reklamos  rolleyes.gif

Ačiū blush2.gif
Atsakyti
Gal kas nors pirkot/ bandėt šį balinimą?: https://www.labainor...alinimo-sistema
Atsakyti