Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukų balinimas

Aš irgi dabar šitas "Crest" juosteles bandau ir labai greit poveikis pasimatė. Ir galiu pasakyti, kad patogu, paprasta naudoti. Esu prieš tai balinusis "ZOOM" lempa, geliu su kapom, tai jaučiasi, kad tos juostelės STIPRIOS. Ir man truputį sujautrino priekinius dantis. Graužimas ant dantenų jautėsi tik pačioj pradžioj. Su seilėm visad yra problemų balinant dantis. Įprantama smile.gif. Su "Crest" efektas tikrai yra ir greitai (bąla į baltumą), bet šiaip odontologai skeptiškai nusiteikę juostelių atžvilgiu, nes joms trūksta tikslumo dėl balinamųjų medžiagų koncentracijos ir apskritai sudėties. Šiaip geriau būtų rinktis gelį ir kapas - bent jau konkrečiau žinai, ką naudoji ir gali labiau reguliuoti balinimą.
Kas dar nebandė balinimo ir svarsto, kokį būdą pasirinkti, tai turbūt rekomenduočiau jokio, jeigu dantys natūraliai normalaus šviesumo, nėra negražiai geltoni ar patamsėję - tiesiog rinktis kokybiškas dantų pastas, siūlus, šepetėlius ir kruopščiai prižiūrėti dantis, o pradėjus balinti, baltumą reiks nuolat atnaujinti ir emalis ima labiau sugerti spalvas : kavos, arbatos, vyno, burokėlių, etc. Silpnesnių, jautresnių dantų savininkams apskritai nesvarstyti schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 14 lapkričio 2011 - 12:43
mane irgi domina YOTUEL teptukas, gal kas bandė???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo migle111: 14 lapkričio 2011 - 12:41
dabar vyksta akcija www.balinimas.eu tiems balinimo komplektams perki 1 gauni 2,noreciau isigyti ,bet kazkaip bijau, nes pastebejau,kad ir galiojimo laikas iki 2012.02 ... ar grieztai negalima naudoti balinimo priemoniu,kuriu galiojimo laikas ant ribos? aciu smile.gif
Papildyta:
Ir beje ar zinote kur galima Lietuvoj tu "CREST" juosteliu isigyti? Internete pilna tu skelbimu,bet bijau ,kad gal kokia padielka pakist gali...
Atsakyti
Baigiau su Crest Professional Effect 10 dienų balinimo kursą. Man visiskai pakako, nes kaip galvojau, mano dantys ir taip baltoki, taciau norejau baltesniu siek tiek. Dabar jau kai po visko tai galiu pasakyt tik tiek, kad visai nebuvo mano dantys balti palyginti su tokiais, kokie yra dabar wub.gif Baltuteliai wub.gif Pirmi kokie 5 kartai man buvo gana skausmingi: desinej pusej gele po 1 danti (virsuj ir apacioj), bet taip gele kad sunku pasedet buvo nieko negniauzant, bet greit praeina ir tiek. Ir su seilem problemos buvo tik kokius 3 kartus, veliau jau matyt ismokau kaip cia kas, tas pats ir su juosteliu slidinejimu - veliau pramokau ir viskas ok buvo. Isvada tokia, kad likau labai patenkinta uz tokia minimalia suma issibalinusi dantis, kurie dabar nei kazkokie jautrus nei demem ismesti nei dar koks velnias rolleyes.gif rekomenduociau draugem ir draugam rolleyes.gif
Atsakyti
kurios jau seniau esate balinusios su CREST sakykit per kiek laiko dantukai vel apsinesa, jei pvz kavos du puodelius per diena geriu, o daugiau kazko labiau dazancio nevartoju smile.gif
Atsakyti
as ir kava ir vyna geriu tai skaiciau, kad tiesiog reikia issiskalaut burna po tokio dazancio vartojimo..
Atsakyti
Prietarai kaip supratau is tavo posto, 10 dienu pilnai uztenka?
jauciu einu pirkti, nera ka svarstyti...

Kiek apytiksliai kainuoja 10 dienu kursas?
Atsakyti
man uzteko, kaip kitoms nezinau. priklauso nuo to, ar dantys patys is saes balti ar ne turbut..

as mokejau 25 lt su siuntimu. pirkau SM is kazkurios nares (paskelbiau paiesko kosm.isparduotuej)
Atsakyti
uzpraeita savaite bandziau 2 valandu Crest juosteles. jas uztenka viena karta panaudot, tai nera kaip kursas keliu dienu.ir ka-ir nieko. jokio rezultato.
praeita savaite vistiek nepasidaviau ir nusiprikau rembrandt 5 dienu kursa dantu balinimui. ir ka.ir nieko. dar net ir 6 panaudojau ant to pykcio, kad neima manes sitos chemijos.
sia savaite bandysiu soda.
kita savaite pasiduosiu.
Atsakyti
Nusipirkau per akcija kabinetini dantu balinima, dabar suzinojau, kad nebalina, ale ploombu, o pas mane priekinis sudetas dantis, du trecdaliai, dabar galvoju ar prashyti grazinti pinigus ir ar grazina, nes sumoketa nemazai, ar bandyti tartis su dantiste, kad kazkaip per daug nenubalintu, jei taip imanoma?

Atsakyti
QUOTE(panama @ 2011 11 21, 23:43)

sia savaite bandysiu soda.
kita savaite pasiduosiu.
O natūraliai dantys kokie? Gal tamsesni ir yra 4u.gif

O ar Crest nubalina ir plombas? Mano dantys manau gali pabalti, matau ir pagal galinius, kurie tikrai šviesesni, ir šiaip save atsimenu ne akinančiai, bet pakankamai baltais dantimis. g.gif Tiek, kad jautroki dantys, ledo pilna burna valgyti negaliu, po truputį visur pagelia. Tokiu atveju mačiau ne viena rekomendavo nebandyti, bet taip norisi doh.gif Gal prastas pastas naudoju, bet nė velnio man nebaltėja bent priekiniai dantys tai tikrai. Turėjau įprotį rūkyti, bet atsisakiau, o dantys (spalviškai) ir liko vietoje biggrin.gif . Arbatas labai mėgstu, kavos geriu retkarčiais, alkoholio-ne. Užtat dantys suplombuoti kokiu 40%.
Verta bandyti kokia silpnesnes juosteles? jei tokia kaina 10d.-25lt (apytiksliai) tai juokinga, maniau be 100 ar daugiau nė iš vietos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 11 22, 23:35)
O natūraliai dantys kokie? Gal tamsesni ir yra 4u.gif

O ar Crest nubalina ir plombas? Mano dantys manau gali pabalti, matau ir pagal galinius, kurie tikrai šviesesni, ir šiaip save atsimenu ne akinančiai, bet pakankamai baltais dantimis.  g.gif Tiek, kad jautroki dantys, ledo pilna burna valgyti negaliu, po truputį visur pagelia. Tokiu atveju mačiau ne viena rekomendavo nebandyti, bet taip norisi doh.gif Gal prastas pastas naudoju, bet nė velnio man nebaltėja bent priekiniai dantys tai tikrai. Turėjau įprotį rūkyti, bet atsisakiau, o dantys (spalviškai) ir liko vietoje biggrin.gif . Arbatas labai mėgstu, kavos geriu retkarčiais, alkoholio-ne. Užtat dantys suplombuoti kokiu 40%.
Verta bandyti kokia silpnesnes juosteles? jei tokia kaina 10d.-25lt (apytiksliai) tai juokinga, maniau be 100 ar daugiau nė iš vietos ax.gif



Jokia pasta dantu neisbalins, neverta nei tiketis.
O juosteles pacias silpniausias galite meginti, na, jei uzsidejus prades gelti, meskit lauk is karto ir viskas.
Plombos nuo balinimo nesvieseja, todel gali tiketis, kad issilygins spalva, man bent jau pasiteisino tos juosteles, buvau patenkinta.
Atsakyti