Įkraunama...
Įkraunama...

J.Dobkevičiaus progimnazija

Taip ir man butu labai idomu naujausia info apie sia mokykla, ypac 1 klasiu mokytojas? Mamytes, kurios pradejot vesti savo vaikucius nuo rugsejo pakomnetuokit ka nors smile.gif kaip jauciasi jusu vaikuciai?
Atsakyti
apie būsimų pirmų klasių mokytojas reiktų klausti ketvirtokų mamų smile.gif

o pirmokėliai jaučiasi skirtingai - juk ne vienas vaikas, negali bendrai apibūdinti. kurie subrendę mokyklai, geriau adaptuojasi, kiti prasčiau. ne tik nuo mokyklos ir klasės tai priklauso, o ir nuo paties vaiko.
Atsakyti
Ar yra mamyciu, kurios 2013 m. rugseji ves i sia mokykla vaikucius? einame i darzeli ne savo rajone, todel eisime i mokykla vieni. Butu drasiau jei eitu su kuo nors dviese smile.gif Gal pas ka nors yra panasi situacija. Zinau, kad vienam bus nedrasu
Atsakyti
QUOTE(lijanav @ 2012 10 23, 14:56)
Ar yra mamyciu, kurios 2013 m. rugseji ves i sia mokykla vaikucius? einame i darzeli ne savo rajone, todel eisime i mokykla vieni. Butu drasiau jei eitu su kuo nors dviese smile.gif Gal  pas ka nors yra panasi situacija. Zinau, kad vienam bus nedrasu


pavasarį bus atvirų durų dienos, o vasaros pradžioje trys dienos pamokėlių susipažinimui tarpusavyje ir su mokytoja smile.gif
Atsakyti
labai aciu uz atsakyma, o kada reiktu eiti registruotis i mokykla? vieni teveliai darzelyje sako, kad iki nauju metu.
Atsakyti
QUOTE(lijanav @ 2012 10 23, 16:38)
labai aciu uz atsakyma, o kada reiktu eiti registruotis i mokykla? vieni teveliai darzelyje sako, kad iki nauju metu.


mes tikrai po naujų metų, o oficialiai buvo paskelbta gal nuo blandžio pirmos. šios mokyklos tinklalapis labai operatyviai pildomas.
Atsakyti
Sveikos,
Ar yra mamų, kurio planuoja nuo rudens savo pirmokėlius leistį į šią mokyklą? Prailgintą grupę?
Atsakyti
KU KŪ wink.gif
Atsakyti
4u.gif mergaites paduodu sios mokyklos praktiskai naujus 2 berniukiskus svarkus, devejom tik 2 savaites teko keist mokykla verysad.gif nesiojo 162 ir 170 liekni vaikinukai siuvomis mokejom po 150lt noretciau po 60lt g.gif placiau i az
Atsakyti
Mano dukra lanke sia mokykla iki 8kl. kas liecia pradines klases buvau labai patenkinta, mokemes pas mok. Jovita Tamasauskiene, velesnese klasese teko nusivilti, mokymosi lygis netenkino g.gif
Atsakyti
Papasakokite apie sia mokykla . Kaip jauciasi pradinukai? Kokios mokytojos 2014 rugseji. Gal yra ketvirtoku mamyciu ...
Atsakyti
Mano vaikas ketvirtokas pas mokytoją V. Pupiuvienę 4u.gif Mokytoja gera, mokina pagal programą, jei vaikas aktyvus ir žingeidus, mokytoja deda daug pastangų, kad išmoktų ne tik pagal programą, vaikai myli labai savo mokytoją, nors mokytoja, kai reikia būna ir griežta, kai reikia švelni. Aš, asmeniškai, gal pasigedau šiek tiek daugiau iniciatyvos "užklasinei" veiklai - kelionėms, įvairių projektų darymui ir t.t. Nors, čia gal labiau mano nuomonė, nes ir tų kelionių po Lietuvą per metus būna bent dvi, ir į muziejus vaikšto.
Pati mokykla pradinukui manau geras pasirinkimas, saugi, vyksta nemažai renginių, stiprūs būreliai, kuriuos lankydamas vaikas dalyvauja konkursuose, varžybose ir t.t. Mokymo lygio lyginti su kitomis mokyklomis negaliu, nes nežinau... Viskas pasimatys, kai pereisim į kitą mokyklą, 5-tą klasę, bet manau, didelių problemų kilti neturėtų dėl mokymosi lygio.

Žodžiu, jei rinktis šią mokyklą kitiems metams pirmokui, aš tik už mokytoją Pupiuvienę 4u.gif
Atsakyti