Įkraunama...
Įkraunama...

Mano artimas žmogus - alkoholikas

QUOTE(ŽIEMOS RYTAS @ 2010 03 03, 22:08)
Nu tai ir viskas.  thumbup.gif Atkrenta dar viena galimybė kėsintis į butą.

Man smalsu pasidarė. O mokėti mokesčiai už butą turi įtakos?
Atsakyti
QUOTE(leber @ 2010 03 03, 22:17)
Man smalsu pasidarė. O mokėti mokesčiai už butą turi įtakos?

Kiek pamenu is drauges bylos - ne. Nes jis pats ir gyveno ten.
Atsakyti
Realiai, artimoje aplinkoje, zinau tik viena tokia skirybu byla, kurioje turejo itakos moketi komunaliniai mokesciai. Bet tos itakos buvo tik tiek, kad ex zmonai buvo priteista moketi 25% komunaliniu mokesciu sumos uz paskutinius 6mėn biggrin.gif

QUOTE(leber @ 2010 03 03, 23:17)
Man smalsu pasidarė. O mokėti mokesčiai už butą turi įtakos?


Papildyta:
Taip. Ir tuo atveju, kai vyras sako kad jie nieko bendro kaip seima jau neturejo, tai dazniausiai pripazistama, kaip kad jis gyveno kaip nuomininkas, mokedamas tik uz komunalinius mokescius.

QUOTE(linamog @ 2010 03 03, 23:35)
Kiek pamenu is drauges bylos - ne. Nes jis pats ir gyveno ten.

Atsakyti
QUOTE(Blusiukė @ 2010 03 03, 23:39)
jis gyveno kaip nuomininkas, mokedamas tik uz komunalinius mokescius.

biggrin.gif kaip maniskis thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(leber @ 2010 03 03, 23:17)
Man smalsu pasidarė. O mokėti mokesčiai už butą turi įtakos?


kadangi as buto savininke,be pajamu,o vyrui rodo tik minimuma(nors ne ka daugiau ir gauna) tai as tvarkiau butui kompensacija,kad jam butu maziau moketi ir mus pigiau islaikyti lotuliukas.gif

mano dar vienas zingsnis i prieki 4u.gif : kai tik gausiu socialini taip nueisiu i banka ir padarysiu tokia sutarti kad kai tik perveda man socialini,kad i vaiko saskaita automatiskai pervestu po 200lt ir taip kas menesi tol kol gausiu soc wub.gif
vis susitaupys kapeika,nes prie dusios kaip sakoma as neturiu ne 1lt...nes visus pinigus "valdo" diedas

jei as jums supasakociau viska,tai jums plaukai pagaugais nubegtu,o ir kazi ar patiketume... g.gif
Atsakyti
QUOTE(:-)as @ 2010 03 04, 09:01)
jei as jums supasakociau viska,tai jums plaukai pagaugais nubegtu,o ir kazi ar patiketume... g.gif

tu pasakok pasakok, mes dar ir ne tokiais dalykais patikim, kai diedai puola pasakas sekt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2010 03 04, 09:49)
tu pasakok pasakok, mes dar ir  ne tokiais dalykais patikim, kai diedai puola pasakas sekt biggrin.gif


ka vyras seka tai net man neidomu...as tik papasakociau savo gyvenimeli...gal jis nera toks jau ir sunkus tas mano gyvenimas bet kaip ir posakis "verkiau kad neturiu batu,kol nepamaciau zmogu be koju.."
...vakar atsigulusi lovoj pagalvojau-prisiminiau...man pripazinta liga-cukralige(as pati jos nesureiksminu,tai tik tiek kad kiekviena diena primena kai geriu vaistus),jis per ta laika(virs metu kaip pripazinta),net nera manes paklauses kaip as,kiek cukraus buna,kaip jauciuosi ir t.t. as tris menesius is depresijos neislipau kai pripazino man sia liga,o jis tepasake "ko cia depresuoti"
Atsakyti
Sveikos smile.gif Tikiuosi,astapati,jau po kavines duodasi,plunksnas issikedenusi.Kazkaip prisiminiau ,apie mano drauge.Po diedo grubaus ismetimo is buto(dar pamenu su slide per kupra gavo),drauge kaip nuo lenciugo nutruko.Baliai budavbo iki ryto,kas antra diena..Pasak-neatsidziaugiau laisve,bet ,dekui dievui,pati neprasigeriau.Prisimenant ,diedu pasakas..Man ,durneliai,aveliai diedas buvo parneses slauniniu antilopiu! doh.gif O as, avis gauruota, patikejau ka jis skiede! bigsmile.gif Gal durnesniu sitam forume ,kaip as,nera. lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos,ir as pasirodau rolleyes.gif

pasmus ramu, vakar isgere, is pradziu neige (telefonu kalbejom), bet paskui prisipazino, pasake kad nedaug, darbe susinervino, na siaip tiesa pasake, nebuvo visai gatavas g.gif zadejo apie tai su daktare pakalbet. Kol kas nekoduotas, geria vaistus pykcio tramdymui, turi skambint kas savaite gydytojai, pasakot kaip jauciasi.

O siaip kai gryzta, gyvenu apgaubta romantikos, aistros, bendravimo, isklausymo ir rupescio blink.gif na tai ir dziaugiuosi tuo siandien. ax.gif

QUOTE(:-)as @ 2010 03 04, 11:11)
ka vyras seka tai net man neidomu...as tik papasakociau savo gyvenimeli...gal jis nera toks jau ir sunkus tas mano gyvenimas bet kaip ir posakis "verkiau kad neturiu batu,kol nepamaciau zmogu be koju.."
...vakar atsigulusi lovoj pagalvojau-prisiminiau...man pripazinta liga-cukralige(as pati jos nesureiksminu,tai tik tiek kad kiekviena diena primena kai geriu vaistus),jis per ta laika(virs metu kaip pripazinta),net nera manes paklauses kaip as,kiek cukraus buna,kaip jauciuosi ir t.t. as tris menesius is depresijos neislipau kai pripazino man sia liga,o jis tepasake "ko cia depresuoti"

as tris metus negalejau pripazint, kai sunus susirgo, tiek asaru buvo...o jis sakydavo kad gyvent nenori... verysad.gif kaip suprantu tave!!!....


QUOTE(buvusioji @ 2010 03 04, 18:00)
Sveikos smile.gif Tikiuosi,astapati,jau po kavines duodasi,plunksnas issikedenusi.Kazkaip prisiminiau ,apie mano drauge.Po diedo grubaus ismetimo is buto(dar pamenu su slide per kupra gavo),drauge kaip nuo lenciugo nutruko.Baliai budavbo iki ryto,kas antra diena..Pasak-neatsidziaugiau laisve,bet ,dekui dievui,pati neprasigeriau.Prisimenant ,diedu pasakas..Man ,durneliai,aveliai diedas buvo parneses slauniniu antilopiu! doh.gif O as, avis gauruota, patikejau ka jis skiede! bigsmile.gif Gal durnesniu sitam forume ,kaip as,nera. lotuliukas.gif

o kas cia per daigtas blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *F*E*J*A*: 04 kovo 2010 - 22:30
QUOTE(*F*E*J*A* @ 2010 03 04, 23:26)

o kas cia per daigtas  blink.gif

nesvarbu kas cia per daigtas, svarbu kad patikejo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*F*E*J*A* @ 2010 03 04, 23:26)
sveikos,ir as pasirodau  rolleyes.gif

as tris metus negalejau pripazint, kai sunus susirgo, tiek asaru buvo...o jis sakydavo kad gyvent nenori...  verysad.gif kaip suprantu tave!!!....



uzeina ir man tokiu momentu kai nebesinori nieko,bet..
gyvenu su mintim kad as sitos ligos neismesiu kaip nereikalingo daigto,kad nenusikirpsiu kaip plauku,kad neisaugsiu kaip drabuzio...tai ir susitaikiau su tuo...tik karts nuo karto primena nuotaiku kaitos ir silpnumas(toks jausmas kad nualpsiu),o seip gyventi galima mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Ar as cia uzsienietiskai kalbu,ar ka?nezinot kas slaunines antilopes? lotuliukas.gif Taigi maziukai gyvulukai,kurie veisiasi tam tikrose vietose lotuliukas.gif Dabar jau juokiuosi,kokia as naivi buvau-avele su trigubais roziniais akiniais.Praejo nemazai metu,kol atpratau nuo pijoko,ir galiu pasijuokt is savo gyvenimo. mirksiukas.gif
Atsakyti