Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos XIII

QUOTE(Joliuke @ 2010 05 25, 15:53)
Labas visoms 4u.gif  Ryt ir aš planuoju važiuosti pas Baranauską. Šiek tiek bijau, bet tikiuosi, kad viskas bus gerai.

Man Baranauskas irgi leido planuot po pusės metų, bet pats pridūrė, kad jei išlaukčiau dar pusmetį, tai būtų iš vis idealu. MAn aplinkybės susiklostė taip, kad išlaukiau kur kas ilgiau. Bet manau, kad galite jau darbuotis ta linkme  biggrin.gif
O kaip dėl tg tyrimo. Ar reikia jo laukti, ar gali telefonu pasisikambinti, nes galvoju daryt tą mokamą, bet man su vaiku 1,5 val ten laukti būtų sunkoka  g.gif

As manau kad gali ir pasiskambinti,as palaukiau,kadangi ne vilniete esu,tai tas atvaziavimas,tai 1.5 val cia ar cia.
O del nestumo,tai kaip ir rasiau,nepulsim jau rytoj,as taip galvoju dar bent pora menesiuku palauksiu. Mano situacijos yra dvi puses:viena,jog geriau dar palaukti,del radiacijo ir t.t,o kita puse jog su moteriskom turejau bedu,turejau operacija dar pries skydliauke,o dabar kaip tik viskas tvarkoj si momenta,nes laikui begant vel gali pablogeti ir vel operacijos reikes,na paziuresim 4u.gif
Atsakyti
sveikos mielosios, perskaiciau visa foruma, nuo iki, bet neradau to, ka rado man. padare plauciu foto, rado deformuota tracheja, ir op, skydliauke , nuaugusia iki plauciu saknu, onkologinis net nedare biopsijos, sako, nera reikalo, nes tarp dideliu mazgu, o jie net iki 5 cm dydzio gali buti ir piktas, nors vienas, o sirdis net is krutines lipa, onkologiniame echoskopuotojas pasake, kad tikrai ne veziniai dariniai, o begale senu ir jaunu mazgu
gavau siuntima i endokrinologini, pas Dunauska, paeme biopsija, nieko blogo, echo-irgi jam nera baisi, diagnoze-strernaline mazgine struma,
pameme hormonus-tth-0, 189, norma nuo 0, 4-4,0, bet kas keisciausia, kad kiti tyrimai, t3 ir lt4 norma, pasimete siek tiek ir paskyre gerti metizoli, 10 dienu po 2 tab, po to po 1 tab, mielos merginos-nesikeliu is lovos, tik miegu, valgau kaip krokodilas, rankos dreba, svoris krenta, seimos gydytoja paskyre sirdies ritma reguliuojancius vaistus, truputi geriau, bet daug paejus, atsiranda toks silpnumas, atrodo, kad tuoj nualpsiu,
patarkite, gal kam kokiu minciu kylo, gavau siuntima pas kardiologa, ziures kali, magni ir calci, del sokinejancio spaudimo-paskyre akiu dugno tyrima,
beje, ar imanoma, taip paprastai prieiti prie chirurgo Beisos?
labai aciu vien uz tai, kad esate:)
visoms stiprybes ir geru emociju:)))
Atsakyti
QUOTE(Inga04 @ 2010 05 24, 15:05)
Sveikutes visos,kur prapuolisios  smile.gif . Na va buvau siandien pas Baranauska darytis Tg,ir viskas OK,as sveika,dabar tikrintis tik po metu.
Merginos turiu toki klausima,ar kuri nors teiravosi kiek laiko turi praeiti po paskutinio jodo planuojant nestuma,mes jau laukiam nesulaukiam,kad galesim bandyti leliuka,siandien klausiau Baranausko,tai jis sake kad jau galima,nes man jau praejo puse metu,bet dauguma sako kad bent metus reikia islaukt,aisku nepulsim jau rytoj darbuotis  smile.gif ,bet labai jau laukiam to laiko,kada bus galima gandrus sauktis  4u.gif



super naujienos smile.gif
sveikinu !

o del vaikelio tai rekomenduojama palaukti metus laiko po paskutinio jodo
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2010 05 26, 11:55)
sveikos mielosios, perskaiciau visa foruma, nuo iki, bet neradau to, ka rado man. padare plauciu foto, rado deformuota tracheja, ir op, skydliauke , nuaugusia iki plauciu saknu, onkologinis net nedare biopsijos, sako, nera reikalo, nes tarp dideliu mazgu, o jie net iki 5 cm dydzio gali buti ir piktas, nors vienas, o sirdis net is krutines lipa, onkologiniame echoskopuotojas pasake, kad tikrai ne veziniai dariniai, o begale senu ir jaunu mazgu
gavau siuntima i endokrinologini, pas Dunauska, paeme biopsija, nieko blogo, echo-irgi jam nera baisi, diagnoze-strernaline mazgine struma,
pameme hormonus-tth-0, 189, norma nuo 0, 4-4,0, bet kas keisciausia, kad kiti tyrimai, t3 ir lt4 norma, pasimete siek tiek ir paskyre gerti metizoli, 10 dienu po 2 tab, po to po 1 tab, mielos merginos-nesikeliu is lovos, tik miegu, valgau kaip krokodilas, rankos dreba, svoris krenta, seimos gydytoja paskyre sirdies ritma reguliuojancius vaistus, truputi geriau, bet daug paejus, atsiranda toks silpnumas, atrodo, kad tuoj nualpsiu,
patarkite, gal kam kokiu minciu kylo, gavau siuntima pas kardiologa, ziures kali, magni ir calci, del sokinejancio spaudimo-paskyre akiu dugno tyrima,
beje, ar imanoma, taip paprastai prieiti prie chirurgo Beisos?
labai aciu vien uz tai, kad esate:)
visoms stiprybes ir geru emociju:)))


Jis konsultuoja skyriuje, reikia eiti ir tartis su juo asmeniskai
Atsakyti
Laba vakara.
Sioje temoje esu naujoke ax.gif Dabar sesiu ir perskaitysiu visa tema. Turiu klausimu bandysiu rast atsakymus.
Turiu mazgime struma.Turiu siuntima i onkologini punkcijai. Ir recepta Black Walnut papildui. Apie ji ir noriu paklaust. Ar kuri geret? Kaip geret? Kokie rezultatai? <am po 3 menesiu reikes kartot tyrimus (tiek laiko gersiu papilda). Jei kas atsakys busiu dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Undzinka @ 2010 05 26, 21:49)
Laba vakara.
Sioje temoje esu naujoke ax.gif Dabar sesiu ir perskaitysiu visa tema. Turiu klausimu bandysiu rast atsakymus.
Turiu mazgime struma.Turiu siuntima i onkologini punkcijai. Ir recepta Black Walnut papildui. Apie ji ir noriu paklaust. Ar kuri geret? Kaip geret? Kokie rezultatai? <am po 3 menesiu reikes kartot tyrimus (tiek laiko gersiu papilda). Jei kas atsakys busiu dekinga smile.gif



sveiki, jie padaro punkcija ir jei tik atsakymas nekoks ant stalo-operuoti, nors ju echoskopuotojas man patiko- is karto viska susake, ziuresiu ar po operacijos viskas pasitvirtins. sie papildai tai juodasis riesutas, daugiausiai skyriamas, esant uzsikretimui kirminais, o kodel ji tau rekomendavo ?
mano patarimas, kol negausi visu atsakymu ar nebusi po operacijos, negerk nieko, aisku, jei normaliai jautiesi.
o kodel tau dave siuntima i onko?
rasyk, man, tikrai atsakysiu.


Papildyta:
QUOTE(fikusas10 @ 2010 05 26, 19:39)
Jis konsultuoja skyriuje, reikia eiti ir tartis su juo asmeniskai



sveiki, labai dekui uz atsakyma, o gal jis operavo tave?
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2010 05 27, 08:54)

sveiki, labai dekui uz atsakyma, o gal jis operavo tave?

Jis mane operavo. Ji pagauti galima nuo 6.40h iki 7.00h paskui eina i operacine. Penktadieniais jis neoperuoja, tai kol pereina per kelis skyrius vizitacijias, kazkur nuo 11h galima sutikt ji skyriuj. Nzn kada pietauja. Seip penktadieniais ir konsultacinej poliklinikoj konsultuoja reik pasiskambinti i registratura.
Arba santa.lt pasizvalgykit.
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2010 05 27, 07:54)
sveiki, jie padaro punkcija ir jei tik atsakymas nekoks ant stalo-operuoti, nors ju echoskopuotojas man patiko- is karto viska susake, ziuresiu ar po operacijos viskas pasitvirtins. sie papildai tai juodasis riesutas, daugiausiai skyriamas, esant uzsikretimui kirminais, o kodel ji tau rekomendavo ?
mano patarimas, kol negausi visu atsakymu ar nebusi po operacijos, negerk nieko, aisku, jei normaliai jautiesi.
o kodel tau dave siuntima i onko?
rasyk, man, tikrai atsakysiu.


Aciu uz atsakyma. Man ji paskyre del to,kad siek tiek padidejes cukraus kiekis kraujyje. Dar gydytoja sake,kad jis reguliuoja medziagu apykaita,reguliuoja cukru ir neleidzia susidaryti naujiems augliams. Punkcijai esu uzsirasius tik birzelio 18 dienai. Ziuresim ka pasakys...Bijau...Ar skauda????
Atsakyti
QUOTE(Undzinka @ 2010 05 27, 20:21)
Aciu uz atsakyma. Man ji paskyre del to,kad siek tiek padidejes cukraus kiekis kraujyje. Dar gydytoja sake,kad jis reguliuoja medziagu apykaita,reguliuoja cukru ir neleidzia susidaryti naujiems augliams. Punkcijai esu uzsirasius tik birzelio 18 dienai. Ziuresim ka pasakys...Bijau...Ar skauda????



keista tavo gydytoja, jei padidejes cukrus, reikia daryti gliukozes tolerancijos tyrima ir pastoviai tikrti cukru, papildais dar niekas cukraliges neisgyde, o jei atvirai-papildus ji per coral kluba padeda platinti, zinau, cia kaip ir visos kitos firmos su tais papildais, kada ju paklausi-kodel neregistruoti, tai visko isgirsti,
beje, per google, isivesk coral-club ir rasi visa ju info apie papildus,
o kas del tikru ir patikrintu papildu, tai galiu is savo patirties pasakyti, kada tikrai buvo su sveikata ne kaip, geriau toki Alcymer, ji rekomenduoja po svytinimu , po chemoterapijos, mane jis pastate ant koju tik jo kaina nemaza ir ji parduoda kiekvienoje normalioje vaistineje,
o koks cukraus kiekis pas tave?
o kiek tau metu, jei ne paslaptis ir is kur esi?
beje, man tikrai neskaudejo kada dure, tik, gal keistai jautisi, zinodamas, kad i kakla duria,
o ar dareisi skydlaiukes hormonu tyrimus?


Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2010 05 27, 20:51)
keista tavo gydytoja, jei padidejes cukrus, reikia daryti gliukozes tolerancijos tyrima ir pastoviai tikrti cukru, papildais dar niekas cukraliges neisgyde, o jei atvirai-papildus ji per coral kluba padeda platinti, zinau, cia kaip ir visos kitos firmos su tais papildais, kada ju paklausi-kodel neregistruoti, tai visko isgirsti,
beje, per google, isivesk coral-club ir rasi visa ju info apie papildus,
o kas del tikru ir patikrintu papildu, tai galiu is savo patirties pasakyti, kada tikrai buvo su sveikata ne kaip, geriau toki Alcymer, ji rekomenduoja po svytinimu , po chemoterapijos, mane jis pastate ant koju tik jo kaina nemaza ir ji parduoda kiekvienoje normalioje vaistineje,
o koks cukraus kiekis pas tave?
o kiek tau metu, jei ne paslaptis ir is kur esi?
beje, man tikrai neskaudejo kada dure, tik, gal keistai jautisi, zinodamas, kad i kakla duria,
o ar dareisi skydlaiukes hormonu tyrimus?


Gliukozes toleravimo testa darys rudeni,kai baigsiu gerti ta riesuta. Cukrus 6.2. Siaip ta papilda as pirkau vaistineje ir jo kaina ne tokia jau ir zema,deja smile.gif Harmonu tyrimas noemoje. Pas mane yra vienas didelis mazgas,kuris stovi vietoje,bet va atsirado dar vienas,kuris ir nepatinka gydytojai,del to ir siuncia darytis punkcija. O metu man 46 doh.gif Vilniete:)
Atsakyti
QUOTE(Undzinka @ 2010 05 27, 23:35)
Gliukozes toleravimo testa darys rudeni,kai baigsiu gerti ta riesuta. Cukrus 6.2. Siaip ta papilda as pirkau vaistineje ir jo kaina ne tokia jau ir zema,deja smile.gif Harmonu tyrimas noemoje. Pas mane yra vienas didelis mazgas,kuris stovi vietoje,bet va atsirado dar vienas,kuris ir nepatinka gydytojai,del to ir siuncia darytis punkcija. O metu man 46 doh.gif Vilniete:)


sveika, man irgi 46 metai:), bet mano vaikai nelabai dideli:), vienam va siandien paskutinis skambutis, kitas -septintokas,
beje irgi vilniete,
belieka tik laukti ir tiketis geriausio, punkcijos rezultatai buna su 30 proc. paklaida, o tikslus atsakymas buna tik po operacijos, istyrus tai ka ispjauna,
man beje, isima visa skydlaiuke, nes ji jau spaudzia plaucius , o gal ir sirdi, tikiu , kad neras nieko blogo ir teks gerti hormonus visa likusi gyvenima,
o kaip siaip jautiesi? dirbi, nedusti, nesmaugia, limfiniai mazgai nepadideje kaklo?
beje, del to juodojo riesuto man pasidare idomu, kieno jis gamybos ir kokia jo kaina
as manau, kad mes draugausim:)))))

Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2010 05 28, 10:01)
sveika, man irgi 46 metai:), bet mano vaikai nelabai dideli:), vienam va siandien paskutinis skambutis, kitas -septintokas,
beje irgi vilniete,
belieka tik laukti ir tiketis geriausio, punkcijos rezultatai buna su 30 proc. paklaida, o tikslus atsakymas buna tik po operacijos, istyrus tai ka ispjauna,
man beje, isima visa skydlaiuke, nes ji jau spaudzia plaucius , o gal ir sirdi, tikiu , kad neras nieko blogo ir teks gerti hormonus visa likusi gyvenima,
o kaip siaip jautiesi? dirbi, nedusti, nesmaugia, limfiniai mazgai nepadideje kaklo?
beje, del to juodojo riesuto man pasidare idomu, kieno jis gamybos ir kokia jo kaina
as manau, kad mes draugausim:)))))


Maniskis vakar bakalaura apsigyne:) Tai esu tuo labai patenkinta:)
Dirbu,kur gi desies nedirbes:) Limfmazgiai nepadideje,o smaugimas kartais atsiranda sad.gif O dusuliukas lyg ir islenda kartais,bet as nurasau tai,kad esu apvalainas moterukas:)
Riesutas pagamintas JAV, kaina priklauso nuo vaistines,kurioje pirksi,tik kelios prekiauja. As pirkau seskines poliklinikos vaistineje-kaina 77 litai uz 100 kapsuliu.
Zinoma nieko blogo neras,kitaip ir negali buti!!!
As cia buvau prisigalvojus visokiu ligu,nes keli metai skaudedavo puse galvos..ir dar skaudedavo galvos oda. Na maniau kazkas negerai jau ten yra...Atsiguliau i ligonine,padare visokius tyrimus,nuotraukas ir tomografija. A pasirodo druskos kalineje stuburo dalyje. Jos susiaurina stuburo kanala,del to ta dalis pasidaro jautresne ir net koks skersvejis sukelia nervu sakneliu uzdegima.Del ti galvos skausnai zvweriski budavo.ty vat tep smile.gif
Atsakyti