Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko, balkono gėlės

QUOTE(linuke_ @ 2008 03 05, 10:01)
Iki penktadienio, ane rolleyes.gif
Tai iki penktadienio viską pasėti, ką sėsim kovą, ar kaip čia pagal tą mėnulį išeina blush2.gif

Na, tiesa sakant tai nezinau. blush2.gif . tiesiog zinau, kad kai delcia tai geriau seklos dygsta. ir siaip jei persodineji augaliukus tai geriau per delcia. Dar jaunatis irgi neblogai, taigi manau pora savaiciu per menesi yra thumbup.gif O siaip tu teoriju apie tinkama meta sejai yra ir daugiau, taigi galima tiket galima ir ne cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Principessa @ 2008 03 05, 22:39)
Na, tiesa sakant tai nezinau.  blush2.gif . tiesiog zinau, kad kai delcia tai geriau seklos dygsta. ir siaip jei persodineji augaliukus tai geriau per delcia. Dar jaunatis irgi neblogai, taigi manau pora savaiciu per menesi yra  thumbup.gif O siaip tu teoriju apie tinkama meta sejai yra ir daugiau, taigi galima tiket galima ir ne  cool.gif

ačiū už paaiškinimą 4u.gif
Tiesą sakant nelabai žiūriu aš į tuos mėnulius, kada turiu laiko tai ir sėju ar persodinėju gėles blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2008 03 04, 14:59)
kaip atrodo jau parode. o as atsakysiu, kad galima auginti ir balkone ir net kambary wink.gif ir dar pridursiu-kad tai super nereiklus augalas  thumbup.gif



Reiks pabandyti šiemet pasisėti geltonų rolleyes.gif
Atsakyti
Aš ir šiemet savo balkoną tunbergijom puošiu, jau mačiau pradėjo maniškės dygti clap.gif
Atsakyti

Polo, o kokios spalvos pasejai? Gal matei kur nors baltu? Labai noriu bet visur tik geltonu seklos.. unsure.gif
Atsakyti
Sėjau tai geltonus, kas išdygs , bus matyt biggrin.gif . Tarp gėlininkų balta spalva nepopuliari matyt, kai pernai jau paaugintų verbenų baltų ieškojau, tai sakė baltos spalvos nelabai augina
Atsakyti
Ar galima dabar pelargonijai pernykštei viršūnėles nuskabyti, kad labiau šakotusi? Įdomu ar prigytų tokiu laiku pamerktos šakelės petunijų ar pelargonijų g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma Liu @ 2008 03 13, 15:49)
Ar galima dabar pelargonijai pernykštei viršūnėles nuskabyti, kad labiau šakotusi? Įdomu ar prigytų tokiu laiku pamerktos šakelės petunijų ar pelargonijų g.gif



Kruminiu pelargoniju virsuneles pas mane jau seniai nuskabytos ir pamerktos mirksiukas.gif
Svyrancias irgi jau galima skabyti, jei jos labai istise. Jas irgi jau nuskabiau ir i vazoneli sukisau mirksiukas.gif
Petunijos-surfinijos pas mane tik sprogsta tai dar neturiu ka skabyti ir dauginti schmoll.gif
Atsakyti
Labutis.
Sakykit prasau, jau sudygo lobelijos ir zioveinis pas mane,po kiek daigeliu galima bus sodint i vazoneli?
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2008 03 13, 17:01)
Kruminiu pelargoniju virsuneles pas mane jau seniai nuskabytos ir pamerktos  mirksiukas.gif
Svyrancias irgi jau galima skabyti, jei jos labai istise. Jas irgi jau nuskabiau ir i vazoneli sukisau  mirksiukas.gif
Petunijos-surfinijos pas mane tik sprogsta tai dar neturiu ka skabyti ir dauginti  schmoll.gif

g.gif cia as truputi konsultacijos noreciau.. o tai kai petunijos sudygsta, jas dar kazkaip daugint galima?? as visada maniau, kad tik seklomis doh.gif
Atsakyti
Gal galit patart kada galima nudengti jau sudygusias gelytes? as viena dezute atidengiau kai daigeliau buvo apie 2cm, bet sekanti vakara radau visus daigelius nuleipusius verysad.gif Tikiuosi atsigaus dar.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Principessa @ 2008 03 19, 19:54)
Gal galit patart kada galima nudengti jau sudygusias gelytes? as viena dezute atidengiau kai daigeliau buvo apie 2cm, bet sekanti vakara radau visus daigelius nuleipusius  verysad.gif  Tikiuosi atsigaus dar..  unsure.gif


neatsigaus, maniskiams tas pats, mama sake, kad negerai atidengus is karto leisti, kad juos saulute apsviestu (ilga laika), reiketu po truputi pratinti, gal nukelk nuo palanges g.gif schmoll.gif
Atsakyti